Svilna Transporti, Svilna (ex BT Transporti) [PŽ][VŽ][SB]

Autor Tomek, Prosinac 09, 2007, 01:15:52

Tomek

Svilna Transporti d.o.o.
Svilna, Svilna 5



tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

mate

Jutros na kolodvoru u Brodu...


busfan


mansg313

Ja mislim da nije imao je viši zadnji kraj znači trans ili city koji ima zadnji kraj bijeli

maky

Citat: mansg313  u Listopad 01, 2008, 21:29:38
Ja mislim da nije imao je viši zadnji kraj znači trans ili city koji ima zadnji kraj bijeli
Ispale su iz Jetlinera

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

sk007

Citat: mansg313  u Listopad 01, 2008, 18:28:00
Iz tog busa su ispale ??? :'(
ispale su iz onoga plavog,nekada su imali puno autobusa,zna li itko kako sada stoje i kakav im je vozni park?
007

mate

Koliko znam imaju jos i jednog O303 te skylinera...uz ovo sve navedeno u prijasnjim postovima...nisam siguran da li jos sto imaju

S319UL

U NG viđam često njihov Jetliner sa novom maskom i tablom od HV-a. Ne znam što vozi u NG. ;)
Setra S 419 UL - Pravi Autobus Za Prave Ljude

B.T transporti

pa vjerojatno vozi vojnu redovnu liniju dok ima hv tablu

B.T transporti

#10
autobusi B.T-Transporta po reg oznakama 


MB0303 PŽ 824 AT
IVECO PŽ 933 BL  -prodano
NEOPLAN SKYLINER PŽ 858 BB
SCANIA DA 522 AN-prodano
MB 0303 PŽ 791 AN  prodaje se 8000 € kompletno uređena
DROGMOLLER  PŽ 277 BI
NEOPLAN JETLINER PŽ 974 BU- prodano     
NEOPLAN sitiliner  odjavit zbog farbanja                                       
VOLVO AV 120 PŽ 277 BE                                                                                                             

tomo

Danas je APP-ovu liniju u 10:30h iz Osijeka za Požegu vozio BT Transporti Požega....  Zašto je Panturist 4,00 do 9,00 kn povoljniji od APP-a? Nije im baš isplativa linija ili je nešto drugo u pitanju, osim dakako konkurencije jer sam primjetio u zadnje vrijeme da je "običaj" monopol cijena prijevoznih karata?

mate

Danas na AS B.Brod...inace vozio je umirovljenike na turu po Slavoniji (VK - PŽ - SB - OS)...pa su tu jos dodali i shopping... ;)


tomo

U Osijeku, vozio APP-ovu liniju Osijek-Požega