Star Line, Tenja [OS]

Autor tomo, Listopad 30, 2009, 15:36:07

tomo

Star Line, prijevoznički obrt vl. Josip Mijatović
Tenja, Osječka 10



evo malo prije sam uhvatio ovog Neoplana... ovu temu još nisam našao otvorenu...
OS-919-IG


tomo vozac93

#1
eee...s ovim sam Jetlinerom putovao u 9mj..u Međugorje..Vinkovčanska grupa....Moram reći da se dugo nisam vozio u ugodnijem autobusu...isto tako i vodio razgovor s super vozačem,cijelim putem...legenda....nadam se da sam bar malo pomogao....

- molim te bez imena i prezimena drugih ljudi ;)

Tomek

Ovo je Jetliner, razlikuješ ih najlakše po bočnim staklima, Jetliner ima kose rubove stakla dok Transliner ima pravokutnike kao i npr S315GTHD.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

tomo

Neka školska ekskurzija

tomo


tomo

Kao i što sam pretpostavio kad sam bus vidio u Osijeku, popularna "čačanka" je završila u STAR LINE-u


Tomek

Krajem tjedna NP Krka




kampanjac

#8
evo da malo aktiviramo temu...neoplan jetliner u Krapinskim toplicama doveo klince na maturalac...sad neznam kak je unutra i kakva mu je mašina, al izvana ne izgleda ni približno dobro...kao što se i vidi po slikama...btw, nemam sliku od iza ali je dobio originalne neoplanove lampe...budem ga probao još od iza ulovit pa stavim... :D



By kampanjac at 2011-05-20


Tomek


mate

Danas u Sl.Brodu videna prinova u Star lineu, Cityliner (ZG-2183-K), ex. AP Topolko...


Krpan

Sivi Cityliner se lijepo ističe u moru bijelih buseva u Osijeku






Tomek

Opa, to je ta prinova ex AP Topolko.

tomekk

U Mariji Bistrici:

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Paško

Na ovom busu svakakvih modifikacija. Gdje su bunkeri s lijeve strane? Zadnje staklo na prvom katu s lijeve strane? Izgleda da je i predzadnje staklo s desne drugačije zatamnjeno. Različiti kotači
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!