Vukić promet, Trogir [ST]

Autor autobusi.org, Ožujak 17, 2008, 16:09:18

autobusi.org

Vukić-promet d.o.o. za prijevoz robe i putnika, trgovinu i ugostiteljstvo, export-import
Svete Ane 28, Trogir
tel: 021/884-747



imaju ovu setru

sorry malo sam okinuo prst

maky

Ma ne, sve je u redu!
Jedva sam čekao da se na forumu pojavi i Vukić promet, jer ja osobno nisam imao dovoljno materijala čime bih započeo topic.
Dok sam bio manji, napravio sam kilometre i kilometre sa njihovom starom Dubravom i oni su mi kao jedna od najsimpatičnijih firmi ostali u jako lijepom sjećanju... Gazda je duša od čovjeka, jedan od najsimpatičnijih  vozača koje sam ikad upoznao.

Prije su uz Dubravu imali i jednog starog bijelog MAN-a.

Neznam šta sad točno imaju, ali znam da sigurno uz ovu Setru imaju i jedan O303 ex Generalturist. Nevjerojatno mi je kako nikako po Splitu ne uhvatim njihove autobuse, a znam da su prije vozili radnice Uzora  i radnike Brodosplita...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Evo nikšina slika Setre (i bumbara  ;D ) sa starog foruma:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Vukić "cvate" u zadnje vrijeme.U voznom parku "svaki dan"se viđa nešto novo.Evo slika Pegueot Boxera.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

netko

Znali netko koji bi ovo autobus mogao biti(model).
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Nemjte zamjerit, ali sliku stavljam jer ovu tristotricu još nismo imali na forumu:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!


netko

Danas sam uhvatio Vukićevu bazu.Pa evo je.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Tlimfocit

u pravu ste dosta se proširia u zadnje vrime...gazda je preeedobar čovik...on je mene vodia na moju ekskurziju u osnovnoj školi i jedan je od najboljih šofera koje san ikad upozna...

brzi

#9
Citat: Tlimfocit  u Srpanj 30, 2008, 14:44:02
u pravu ste dosta se proširia u zadnje vrime...gazda je preeedobar čovik...on je mene vodia na moju ekskurziju u osnovnoj školi i jedan je od najboljih šofera koje san ikad upozna...

a počeo je s Manom SR vozeći liniju Split-Trogir,sredinom 90-ih...tada je vlasnik bio i rođak od ovog današnjeg vlasnika,pa su u međuvremenu kupili još i kamione i raširili se,doduše sa starijim vozilima.Danas su im novija vozila...

Tlimfocit


netko

#11
Tako je.I ja kažem. ;) :D
Od jednog starijeg Neoplana i dvije o303 na Mercedes Tourismo,Neoplana Citylinera,Setru(315 mislim),MB 0303 Eurostar i jedan minimbus(Auwater mislim)i Pegueot Boxer s tim da su ostale dvije o303,a starijeg Neoplana nema više.To je bio pravi boom Vukića.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

A dakako, legendarnu crvenu povišenu Dubravu ste zaboravili. Krenulo se sa MAN-om i Dubravom...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

brzi

Citat: maky  u Srpanj 30, 2008, 23:08:13
A dakako, legendarnu crvenu povišenu Dubravu ste zaboravili. Krenulo se sa MAN-om i Dubravom...

...koja je sada kod Čagalj Toursa...

Tlimfocit