Vukić promet, Trogir [ST]

Autor autobusi.org, Ožujak 17, 2008, 16:09:18

maky

Citat: brzi  u Srpanj 31, 2008, 10:12:35
Citat: maky  u Srpanj 30, 2008, 23:08:13
A dakako, legendarnu crvenu povišenu Dubravu ste zaboravili. Krenulo se sa MAN-om i Dubravom...

...koja je sada kod Čagalj Toursa...
Nije to ta Dubrava, sad sam siguran  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

brzi

Citat: maky  u Srpanj 31, 2008, 11:05:50
Citat: brzi  u Srpanj 31, 2008, 10:12:35
Citat: maky  u Srpanj 30, 2008, 23:08:13
A dakako, legendarnu crvenu povišenu Dubravu ste zaboravili. Krenulo se sa MAN-om i Dubravom...

...koja je sada kod Čagalj Toursa...
Nije to ta Dubrava, sad sam siguran  ;)

ali nije?Mislio sam iste boje...a te od Vukića se sijećam da je imala iste zavijese boje kao i autobus...tako da mi je to nekako ostalo u memoriji...

maky

Da, ali ova od Čagalja je novija  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Nije, nije, ovaj Cityliner ima standardna vrata po sredini.  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

stipe15


maky

Baš sam prekjučer pričao sa vozačem Citylinera koji je stalno i vječito u pokretu. Čovjek je došao doma samo na sat vremena i onda opet obaveze. Pokazao mi je putovnicu, cijela je ispečatirana...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

#21
Citat: maky  u Ožujak 22, 2008, 20:33:32
Vukićeva tristotrica u punom naletu:
http://i28.tinypic.com/2i891ll.jpg
Po meni ova tristotica treba doživjeti rashod,a ni u snu voziti,bilo koga pa čak i učenike koje vozi.
Unutrašnjost.....razmaka između siceva ima svakavih.Na jednom sjedalu nemožete ni sjediti jel ima 0 cm razmaka između sjedala,dok predzadnjeg sjedala na desnoj strani nema tako da je to komfor.

Sicevi su isparani,uništeni ofucani i vlažni.Neznam kako u autobusu mogu biti vlažni sicevi??

Na predzadnjem sjedištu(kojeg nema) puknta je cija "obloga" sa strane autobusa odnosno tapecirung i tu naravno voda ulazi i mokro je.U biti sami lim je ostao.

O šaranju i pisanju i prljavosti samog autobusa naravno ne treba ni govoriti.Prljavo kao neznam što.
U samom autobusu se čuje miris vlage.

Motor je još donekle dobar i autobus dobro ide,te mislim da to i "spašava" sam autobus,ali neznam baš koliko naspram ove unutrašnjosti.To vlasnici trebaju procjeniti.

Ovo pisanje opravdati ću samim čudom i nevjerovanjem na što sve autobusi mogu ličiti.Kad uđete odmah i vidite autobus onako na prvi pogled mislim da bi ste se pitali jesu li se u ovom autobusu vozile neke životinje ili pak nešto drugo što bi vam palo na pamet,a palo bi dosta toga.Svaka riječ je suvišna,a ni slike nebi dočarale ovaj opis.

I sad taj autobus vozi školarce,no međutim pitanje je dali su to napravili oni koje vozi taj autobus(školarci) jel o303 odavno vozi školarce pa sad se sami voze u onome što su napravili ili nešto drugo,a najvjerovatnije je ovo prvo što dovodi u pitanje kakvo je ponašanje te djece,odgoj i kultura.No međutim vidimo da i kulture baš i nema pa jedino što preostaje je žaliti ovo O303-ticu i nemoć da se zaustavi uništavanje.

Sjećam se još davno O303 kad je bila glavni autobus i vozila posebne vožnje.Onda je bio predobar autobus.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

manoplan

#22
Cityliner da

maky

#23
Vozio je u Mostar sa Citylinerom i 315 HDH:



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

JA!!!

Boxer

(Eh, još da mi ovaj nije fino ušeta u kadar!)
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

CroHerc

#25
315-ka  (ST 762-RA)


Boxer



travego 580

#26
Cro herc prijatelju nešto si pobrko govoriš o vukićevoj 315HDH a stavio si tablice od Đuraševe specijalke.Daj popravi to vjerovatnije da je rijeć o tablici ST 762 RA što je stvarna tablica ove vukićeve ex Grabar 315hdh

tomo


maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Evo i jedne moje vukičevog veterana