Darko Tours - razno

Autor Eurobus av120, Prosinac 07, 2007, 00:18:44

buSHunter795

#30
Danas ujutro viđena prinova, MB Sprinter 518 CDI... (KR 225-GD)
Zbilja izgleda fantastično

buSHunter795

Citat: buSHunter795  u Studeni 13, 2009, 23:55:31
Danas ujutro viđena prinova, MB Sprinter 518 CDI... (KR 225-GD)
Zbilja izgleda fantastično

evo noćna (ujutrašnja) slika:

Sonja

Darkov Eurobus KR503FK jucer ostao bez retrovizora na vozacevoj strani  :(
Prometna nesreca na staroj zagorskoj kod VW Berislavica u Mokricama (Ninotoursov bus udario u osobno vozilo).


Tomek

Jel zna netko dali je onaj Cityliner koji je udario 90-ih u Gradsku skupštinu u ZG-u ikad popravljan i gdje je završio drugi njihov Starliner? Jedan je danas kod Transturist Kladušana, a drugi?

Majstor

Cityliner kod Herc toursa / za dijelove  ;) /
Samo mi sudite pošteno !

Tomek

Čudan tramvaj prošao danas kroz Glavni kolodvor u Zagrebu





I čini mi se da za razliku od onog Turčina koji je zalutao na Trg bana Jelačića, da je ovaj išao svjesno...
Treba se zamisliti jer na tom djelu je dozvoljeno samo tramvajima i taxijima, a za ostale je promet zabranjen... Budući da ima tamo hrpa ljudi zamislite da slučajno netko zakorači pod bus... Ne bih bio u koži ovog vozača tada...

flo444

Zna li netko koje je godine i u kojem mjesecu cityliner ovog prijevoznika udario u gradsku skupštinu??

manoplan

Citat: flo444  u Listopad 16, 2010, 22:09:10
Zna li netko koje je godine i u kojem mjesecu cityliner ovog prijevoznika udario u gradsku skupštinu??

Što je baš toliko bitan datum? Bilo je pred kraj dvanaestog mjeseca (godine se ne sječam). Prevozio je neke ljude na doček Nove godine.

stubakit@htnet-dsl

Bilo je to 31.12.2004. ujutro. Dvanaest je osoba ozlijeđeno , a išli su na doček Nove godine u Veneciju.

kampanjac

jel to bio onaj bijelo-narančasti cityliner?

stubakit@htnet-dsl


Tomek

Prinova u Darko toursu, nakon dugo vremena stigao je opet Neoplan -- Cityliner N1116, žute boje.

bridge

Pozdrav forumašima...
Imam pitanje u vezi DARKOVOG volva,je li zna netko kolika bi bila cijena tog busa?Na oglasniku nije istaknuta a bed mi je zvat covjeka i pitat samo za cijenu,
onako samo da znam kako se to sada krece pošto ima raznih lupanja u prodaji od 20000 do 28000 eura.
Hvala.... ::|

dual 416


nidi

 8-8 8-8 8-8 8-8 Drugi eurobuss u Dubrovniku!  ;D  ;) :D
*****  V     O      L       V       O   *****