Isuzu Citibus

Autor staypp83, Listopad 30, 2012, 17:28:49

gospardbk

Reko je Djuro da je osigurac na vratima ..... bit ce da vuce puno struje  ;)
"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

tramvaj1910

Citat: staypp83  u Studeni 05, 2012, 09:12:08
Kad bi barem stavili neku malu plocicu s brojem iza zadnjih siceva...

Prije svega pozdrav svim članovima foruma!

što se tiče ovih isuzua, dobit će naknadno zadnji display, aa ostalih 5 citibusa dolazi sa zadnjim displayem.

tramvaj1910

#32
Citat: Pjerovod  u Studeni 16, 2012, 14:39:12
Pa nisu ljudi koji su već skoro jedno stoljeće uzimali MAN-ove bili idioti...
Znali su da nisu dovoljno bogati da bi plaćali smeće.
A ovaj Đuro je sve osim rentabilnog investitora.
Sve će to vrlo brzo doći na naplatu!
Politika + osobna korist jednako  Đuro

Pa gledaj, ako ti misliš da su tramvaji bili marke MAN onda si u pravu da jedno stoljeće uzimaju MAN-ove,  MAN više nije što je nekad bio, pogledaj neki dan ih je bilo 9 u kvaru. Više vremena provode u garaži nego na cesti
ovih 6 koji dolaze će biti znatno jeftiniji (po komadu) nego ovih zadnjih 10 koje imamo, a uz to imaju više opreme i bolji motor, pa ako to nije rentabilno ja ne znam što jest.

Hoće, doć će na naplatu, svaki mjesec rata leasing, idućih 8 godina.

Pusti politiku i prozivanje, ovo je forum o autobusima.

staypp83

Citat: tramvaj1910  u Studeni 17, 2012, 19:37:12
Citat: staypp83  u Studeni 05, 2012, 09:12:08
Kad bi barem stavili neku malu plocicu s brojem iza zadnjih siceva...

Prije svega pozdrav svim članovima foruma!

što se tiče ovih isuzua, dobit će naknadno zadnji display, aa ostalih 5 citibusa dolazi sa zadnjim displayem.
Super!
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

staypp83

"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

staypp83

#35
Citat:

Pa gledaj, ako ti misliš da su tramvaji bili marke MAN onda si u pravu da jedno stoljeće uzimaju MAN-ove,  MAN više nije što je nekad bio, pogledaj neki dan ih je bilo 9 u kvaru. Više vremena provode u garaži nego na cesti
ovih 6 koji dolaze će biti znatno jeftiniji (po komadu) nego ovih zadnjih 10 koje imamo, a uz to imaju više opreme i bolji motor, pa ako to nije rentabilno ja ne znam što jest.

Hoće, doć će na naplatu, svaki mjesec rata leasing, idućih 8 godina.

Pusti politiku i prozivanje, ovo je forum o autobusima.
Nevezano za temu,ali prosli tjedan 7-8 Lions Citya bilo u remizi na popravku: 134, 137,139,154,159 to sto sam ja vidio al bice ih je bilo jos... Iza 154 bio jos jedan, nzz g.b. Morali 28 i 25 stavljat, dosta clasica je cijeli ovaj tjedan u prometu..
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

gospardbk

Pozdrav forumasima,

Prituzbe na nove autobuse kako od vozaca tako i od gradjana  8-8
Navodnu uz vec spomenute probleme sa strujom pustaju vodu  >hammer<

Vise o clanku:
http://www.portaloko.hr/clanak/reagiranja-gradani-i-vozaci-nisu-odusevljeni-novim-libertasovim-autobusima/0/38501/
"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom


staypp83

#38
A mogli su jednostavno kupit opet MANove i gotovo! Bas sam danas gledo, 95% ljudi koji izlaze na zadnja vrata, moraju se sagnut, a i dosta ljudi koji se po priv,drugi put voze u ovom busu komentiraju kako i nije bas nesto...
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

tramvaj1910

Neki od vozača nisu uopće upućeni niti pripremljeni na smjenu sa isuzuom, to što ne zna ili ne želi znati upravljati autobusom ne znači da je autobus neispravan niti u da je u kvaru, jer kvara uopće nije ni bilo, nego čista ljudska pogreška.

Osigurači pregorjevaju svakodnevno, a ako ćemo od toga radit senzacije onda možemo svi zvat novinare za svako pregorijevanje žarulja, pucanje guma, i slično, a možemo ih zvati i kad se sjedi po pola dana "ispod odrine" dok iza leđa čeka posao ili dok se tužimo između sebe zbog odbitka određenog postotka plaće zbog nepoštivanja propisa.

Rađe se zapitajmo kako to da se novinari nacrtaju pored autobusa niti 5 minuta nakon što je vozač zvao prometnika da dojavi "kvar", i kako to da se objavljuju članci o nezadovoljstvu pazi"jednog građanina" koji kaže da je stepenica na zadnjim vratima previsoka.

Niti ikoga branim , niti ikoga pljujem, svaka sličnost sa bilo kime je slučajna, ako se netko osjeća prozvanim to njegov problem, i MAN i ISUZU imaju svoje mane i svoje prednosti,samo je stvar u tome kako što bolje iskoristiti prednosti a ne praviti štetu i gubitke tvrtki od koje živiš.


automatic

     Svaka čast na komentaru "Tramvaj" Potpisujem sve od riječi do riječi. Najlakše je ljudima sve i svakoga ispljuvat, a novinari su lešinari koji pišu samo što im u datom trenutku odgovara (politički mislim).
      A što se tiče Isuzua i Man-a, tu bi bilo svega za komentirat na obje  strane. Ali činjenica je da svaka novija serija Man-a je sve lošija i nekvalitetnija. Isuzu je beba u povojima u odnosu za Man pa tako se prednostima i manama ne mogu ni uspoređivat. 


miky

Isuzu se radi u Turskoj, a Man također, svaka sličnost nije slučajna, manji je, a samim time i štedljiviji, lijep je s obzirom da su svi gradski autobusi kvadratni, pa umjesto da budemo sretni da postoje izbori svake 4 godine i da tad obično dobijemo nove autobuse, nove potpuno, mi ovdje plačemo nad možda prolivenim mlijekom, a možda to budu dobri autobusi...

NP-549

#43
MAN se ne radi u Turskoj, nego u Poljskoj, a ovaj Isuzu bi za svoju veličinu mogao bi i malo manje trošit.  S obzirom koliko košta taj bus se vjerovatno isplati.  Nemože uvijek pričati o Setrama i Mercedesima i Manovima.  Sve to treba i platit, kako u startu tako i kod održavanja.  Pa ne vozimo ni  doma svi BMW-e, Mercedesa i Audije nego nas ima koji vozimo i Punta i Pola i Škodu i s obzirom koliko smo ih platili sa njima smo zadovoljni.

staypp83

#44
Ma dobri su sasvim busevi, al ovi novinari neznaju sta da pisu pa moraju objavljivat necje komentare i bilo kakve gluposti samo da bi ljudi kupovali novine... Ma dobri su busevi i isplati se! A to sto ispadne osigurac to je najmanji problem.
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein