Vasi prijedlozi

Autor man134, Siječanj 07, 2008, 20:45:15

mickey mouse

Zeleni val, pa i Albanci kad dođu u Dubrovnik se rugaju sa semaforima, 13 kom u 3.5 km...

man134

pitam se zasto ulicu A.Hebranga malo ne poprave sve je "rupa na rupi ili krpljacine",nego da se nasi autobusi lome preko onih rupa,i opet nesto kopaju kraj stanice povise "skole gruz"...

narancasti

moj prijedlog je da se linija 1 pojača još jednim autobusom

Garage

Citat: kriticar  u Ožujak 04, 2008, 18:27:44
Da stvarno kako voze istom ulicom u suprotnom smijeru.Od šest stanica na tom putu samo dvije su van vozne trake.Što je sa stanicom kod stare bolnice koja je u voznom traku?Gdje su tu nadležni i policija na koje se grdonacelnica poziva? isto tako ona ulica gdje vozi linija 5 od Pošte Lapad prema Neptunu)ne mogu se sjetiti kako se zove) nema ni jedno ugibalište.

Bez obzira na ugibališta ili ne, bus, tj. liniju 5 bi trebalo vratiti na njenu staru trasu. Ulicom Kardinala Stepinca.

man750

Citat: narancasti  u Svibanj 22, 2008, 13:44:58
moj prijedlog je da se linija 1 pojača još jednim autobusom
Zasto mislis da to treba?
Pa tuda voze linije 1A,1B i 3 u pravcu Pila,a u povratku imaš te tri i još liniju 8 Svima je trasa do predzanje stanice (H.Petka) ista s tim  da 3 i 8 imaju stanicu kojih 300m prije nego 1 zadnju,a 1A i 1B staju na toj stanici.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

kriticar

Sada kad linija 9 eksperimentalno vozi preko Viktorije i Ploča na Pile trebalo bi razmisliti i o povezivanju Gruža pa i Mokošica sa Bolnicom . U bolnicu uglavnom idu bolesni i stariji ljudi i za obje klategorije presjedanje je veliki napor pa bi direkta linija dobro došla(mogao bi voziti i midi)
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

RagusaMax

poštovanje  :)
imao bi prijedlog za Libertas da uvedu još jednu stanicu nakon "Busovine" (ispred pinkya) i to na Kapelici jer je do Žičare jako daleko i mislim najduži dio bez stajališta na liniji br 8 i 5
pozdrav svima :)

miky

#22
Možemo li ikako pokušat napravit nešto po pitanju gašenja onih bespotrebnih semafora koje "stručnjaci" nazivaju zeleni val. Barem neke, glupo je da na potezu od nepunih 100 m ( slovima: stotinu metara) kraj Jadrolinije i H. Petka  imaju dva pješačka prijelaza, a posebno glupo je postaviti SEMAFORE. Ima  još jako puno glupe signalizacije, recimo iza H. Stadion prema Sudu na skretanju prema Zagrebačkoj banci imaju dva pješačka prijelaza na 15-ak metara...

narancasti

Primjetio sam da se stvara velika gužva ujutro u Mokošici na autobusu u 8:05

Trebao bi se uvesti jedan polazak između 7,35 i 8,05

U 7,15 voze 1A,1B,1C
u 7,35 1A i 1B
i onda nema pola sata niti jednog busa,tek u 8,05(1A),pa odmah u 8,10 (1C) i 8,15 (1B)

MAN SU220

Mislim da bi trebalo pojačat polaske 7-ice u 07.35 i 13.40 s kantafiga jer na graweu skoro svaki dan ostane po 10-15 putnika!

narancasti

Možda bi se mogla uvesti linija 7A koja bi vozila na relaciji Autobusni kolodvor-Hotel Palace.

staypp83

#26
Ionako ima previse linija...
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein