Setra pojedine tipke

Autor davax, Travanj 05, 2015, 12:58:24

davax

Premjestite ako ne spada ovdje 
hvala

Znaci zanima me cemu sluze ove tipke , trazio sam nisam mogao nikako nac,..




2. je nesto za kuhinju ?? nemam kuhinju iza

NP-549

1  je obično nivelacija vozila.
2  može bit inače nešto za kuhinju, sad nije za ništa.  Najprije sam na maloj sličici mislio da je rezervar
3  ?  možda svjetlo u kuhinji koju nemaš
4  zračna sirena isključivanje ?
5  ?
6  možda grijanje bočnog stakla kod vozača. 


Teško mi je ovako napamet samo sa slike,  treba sjest za volan i onda je puno toga jasnije

Servis

Ovako napamet mislim da bi 5 moglo biti za modele koji imaju lane assist pa paljenje/gašenje toga. Obično tako tipke izgledaju.

davax

1. probo sam ja to ali se nista ne dogada ,,za nivelaciju imam ona dolje ispod rucne ,ljevo-desno sta se okrece
4. sad sam probao , zracna sirena ukljucenje iskljucenje,..
5.nema to ja mislim :D
6. ovo ljevo od 6. je za bocno staklo i retrovizore  a sad sta je ovo 6. neznam

5. mozda je nesto za navigaciju lane assist ili sta ja znam , jer imam instaliranu navigaciju u njemu i ove tri tipke zelene ljevo   od    1 su za navigaciju

Dali mozda neko zna gdje mogu nabavit CD za navigaciju to je VDO Dayton MM 5000/00 ili tko ima za prodat ?

dado1979

2 kafe aparat
3 da možeš isključit zvono(tipke po busu) za izlaz
5 tipka za webasto pojedini modeli uključuju preko te tipke grijanje
6 ukoliko u staklu prednjem ima grijače to ti je to

davax

Puno hvala na odgovoru!

Ako tko zna ili ima za prodat:

1. Trebalo bi mi jedno prednje sjedalo ono preklopno ,pozeljno da je od setre
2. Cd za VDO dayton MM 5000/00
3. Tipkala za stajeca mjesta , imali kakva bezicna tipkala na baterije da zvoni.,.. ,(da se nemora onda busit po rukiohvatu pa zice ,.. :D )

421

Jednim posjetom Rimskom putu riješio bi dva problema: naime ograda dijeli Herc tours i Setra servis gdje možeš naći odgovore na svoja pitanja.Herc vjerojatno ima tražena sjedala, a s adekvatnim podacima (brojem šasije i ostalim VIN brojkama) odeš do MB servisa i priupitaš o povijesti svoje Setre jer Ulm znade što je kome prodao i što je ugradio.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

NP-549

#7
Ako ti se sa "5" ništa ne događa onda je to lane assist.  Ja sam vozio 516 HDH i ona u sjedalu vozača počne trzati kad prelaziš preko crte na cesti.  Neovisno da l je puna ili isprekidanana.  To su imale i zadnje serije 400 tako da nije to nešto novo,  ali je rijetka dodatna oprema.  Na tabli je predviđeno, ali rijetki uzimaju.   Autotransova 1443 ima to  (s lagera za Francusku).

Bilo bi poželjno da si nam rekao o kojem se točno modelu radi, mada ni to ne znači da bi 1''% riješili nedoumice.  Meni sovo sve skupa izgleda kao neka 315 HD

ChRiStIaN

Mislim da se radi o nekoj setri koja je prigradski model baš radi tipke zvona i tipke za "školu" tam pored na lijevoj strani.

1. Dizanje/spustanje busa u originalu. To što imaš na drugoj tipki može biti da je netko naknadno dirao po tome.
2. Možda za kava aparat ako ga ima omogućavanje funkcija toga? ako nema ni to onda je priprema za to.
3. Ili zvuk zatvaranja vrata ili ekstra zvuk koji se može uputiti prije zatvaranja vrata. Solaris to isto ima di možeš na pritisak toga upozoriti ljude da uskoro zatvaraš vrata.
4. Zračna truba on/off
5. Grijanje vozila. Malo je izgrebana tipka i fali onaj plamen gore ali to ti je to. Dodatni grijač za unutrašnjost vozila. Probaj upaliti, obično treba neko vrijeme da počne grijati i kada ugasiš treba mu ca 5-10 minuta.
6. Grijanje prednje šajbe. Ikona prednje je uvijek zaobljena sa strane dok je za zadnjim staklima (na autu) uvijek staklo sa strane ravno.
@ Autobusi Hrvatska @