Tipovi autobusa na linijama 2017. (neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor GT-R, Siječanj 05, 2017, 12:40:58

405GN2

Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.

Ivan

Na 212 jedan novi LC G, još jedan parkiran na sjevernom parkiralištu u Dupcu.

822DoDo

voze na 212 otkak su u prometu..taj parkiran vjerojatno nema smjene
Das Beste oder nichts. MB

Diermeech

156 na 133, inače od početka jesenskog v.r-a polazak u 18:00 sa savskog mosta ponekad zna vozit zglobni. Zglobni vozi kad ga ljudi najmanje trebaju...

STIB

Ima li neki razlog zašto se vrlo često na 210 petkom nađe solo autobus?
Danas je doduše bio samo jedan, ali već se znalo dogoditi da su oba solo baš petkom, a onda se u subotu čuju komentari tipa "vidiš kako nam u subotu daju veliki autobus, a u tjednu se moramo gužvati u malom".
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

sniff


STIB

Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Ivan

Citat: Diermeech  u Studeni 17, 2017, 17:52:31
156 na 133, inače od početka jesenskog v.r-a polazak u 18:00 sa savskog mosta ponekad zna vozit zglobni. Zglobni vozi kad ga ljudi najmanje trebaju...
To je doduše polazak za Čehe ali ima ih sve češće i za Klaru gdje je uže okretište, no dobro ako nema auta (mislim da je situacija i širinom i parkiranjem bolja nego npr. na 206); no stvarno bizarno ako su na kraju zaključili da može voziti jer zglobni se ili može ili ne može stavljati na liniju, a ako ih ima viška onda voze na onima koje su pune a to 133 itekako jest, koja je korist od toga da su na 114, 124 i 168 s po 10 putnika u podnevnoj špici kad postoji linija koja ih treba od 6 do 20 h (dok su još i na 113, 119 i još par zapadnih linija upitni no kad ima viška nije baš problem).

Diermeech

Meni je bilo uredu da stvarno ne može voziti, ali kada mi odgovore na mail "zbog infrastrukture ne može voziti zglobni" to mi digne tlak, kada im pošaljem sliku kao dokaz da je vozio zglobnjak, odgovore da je "vozilo u kvaru povučeno u garažu, a zglobni je bio zamjena i vozač ga vozi na svoju odgovornost"
A vidim jadni već par godina im se busevi kvare svaki radni dan prije 18h, i nemaju solaše za zamjenu...

smogovci.bbb2

Zato treba izmjeniti trasu linije 133. Da voze linije A i B kružno. A po postojećoj trasi sa tim da se ne okreće u Sv. Klari već produži do Sisačke i po njoj natrag na S. most. Linija B suprotno od ovog
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Citat: Ivan  u Studeni 18, 2017, 13:51:51
(...)a ako ih ima viška onda voze na onima koje su pune a to 133 itekako jest, koja je korist od toga da su na 114, 124 i 168 s po 10 putnika u podnevnoj špici kad postoji linija koja ih treba od 6 do 20 h (dok su još i na 113, 119 i još par zapadnih linija upitni no kad ima viška nije baš problem).
Oćeš se više skinuti sa 114? Znam da ti je trn u oku.  I opet ću ti ponoviti, 114 vozi možda 10 putnika kroz Prečko, ali prema centru se puno bolje puni. Još bi možda bilo bolje punjenje u oba smjera da ulazi kroz Svilkoviće u naselje i tako rasterećuje 115. Problem je i što imamo samo jedan bus, a meni treba kojih 20 min lagane šetnje od okretišta na Ljubljanici do ulaza u Prečko. Ajde, pola sata do bilo koje točke u kvartu. Šetnjicu sam odradio dosta puta, a i opet ću, jer su pametnjakovići složili interval od 25 min nedjeljom na 115, a 116 ide na :40. Znači, prilično velika šansa da te pogodi 20 - 25 min rupe. I onda imaš izbor - čekati ko idiot na terminalu, ići pješice do doma ili jedan dio.

Radnim danom je vozni red uništen iživljavanjem nad rasporedom kroz stavljanje duljih pauza u neko doba (10:15, 13:35). Naravno, jedan autobus znači da se samo voze oni koji ga vide da stoji.

113 napuni zglobnog na 10 polazaka u tjednu, ostatak vremena je solo taman.

tramvajac 92

Nego, od tipkanja ovog gore odgovora sam zaboravio napisati da su 35 i 36 na 134.

Ivan

Citat: tramvajac 92  u Studeni 19, 2017, 16:20:38
Oćeš se više skinuti sa 114? Znam da ti je trn u oku.  I opet ću ti ponoviti, 114 vozi možda 10 putnika kroz Prečko, ali prema centru se puno bolje puni. Još bi možda bilo bolje punjenje u oba smjera da ulazi kroz Svilkoviće u naselje i tako rasterećuje 115. Problem je i što imamo samo jedan bus, a meni treba kojih 20 min lagane šetnje od okretišta na Ljubljanici do ulaza u Prečko. Ajde, pola sata do bilo koje točke u kvartu. Šetnjicu sam odradio dosta puta, a i opet ću, jer su pametnjakovići složili interval od 25 min nedjeljom na 115, a 116 ide na :40. Znači, prilično velika šansa da te pogodi 20 - 25 min rupe. I onda imaš izbor - čekati ko idiot na terminalu, ići pješice do doma ili jedan dio.

Radnim danom je vozni red uništen iživljavanjem nad rasporedom kroz stavljanje duljih pauza u neko doba (10:15, 13:35). Naravno, jedan autobus znači da se samo voze oni koji ga vide da stoji.

113 napuni zglobnog na 10 polazaka u tjednu, ostatak vremena je solo taman.
Zašto bih se skinuo i zašto te toliko ljuti to? Prečko ima solidan prijevoz i čemu 114 dok neki ne stanu u autobuse? Ako nešto i treba to je onda pojačanje 134...

Linija je jednostavno odumrla, stalno sam u Prečkom i jako lijepo gledam, recimo u 6:10 114 krene s 3 putnika dok 134 u 6:15 već na terminalu Prečko keće sa svim punim sjedalima...

U podnevnoj špici 113 napuni sjedala iz smjera grada dok u 114 često nema ni 10 putnika.

Ne ljuti se, nije ništa osobno. Meni nekad 114 nekad dobro dođe i obilježila je moje djetinjstvo, ali jednostavno je relikt. Najefikasnije bi imho bilo da se 114 pošalje Horvaćanskom prije produženja tramvaja a 113 Črnomerec-Jarun-Savski most, no nitko ne bi inovirao od stanja iz 80-ih iako su se uvjeti za linije potpuno promijenili.

ManNLNG

EUROBUS AV120

405GN2

621 na 213
514 na 232/2

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.