Goyatours, Međugorje

Autor maky, Prosinac 04, 2007, 21:51:35

maky

Agencija Goyatours
Bijakovići bb, Međugorje
tel.: +387-36-651-700

www.goyatours.com


Vozni park Goyatoursa:
1 - MB Travego
3 - Setra S315 HD
2 - Setra S415 HD
1 - Neoplan Cityliner

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

erobuss

#1
@kriticar



















busfan


erobuss

Na njihovom novoizgrađenom parkingu, preko puta Globtoura




maky

Goyina Setra danas u Splitu probija se kroz gužvu:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

zlikowszky

Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

brioni

Oprostite ako ima pogrešaka

lionsclasic

sto se događa sa njihovom setrom koja je imala prometnu kod knina nedavno

erobuss

Citat: lionsclasic  u Kolovoz 05, 2008, 20:40:43
sto se događa sa njihovom setrom koja je imala prometnu kod knina nedavno

Prva informacija  :o. Čini mi se da je gazda tu, pa bi nam on mogao reći  8)

evobus

Ne, nije gazda tu :D, al imam informacije iz prve ruke. Vidio sam je u ZG u Setra servisu, navodno se neće ni popravljati, već je prodaju onakvu.

CroHerc

JELI TA RAZBIJENA SETRA 315-ka ILI 415-ka

erobuss

Citat: evobus  u Kolovoz 06, 2008, 01:30:47
Vidio sam je u ZG u Setra servisu, navodno se neće ni popravljati, već je prodaju onakvu.

Gdje je razbijena, kako, koji model, kolika je šteta, je li tko nastradao???

Daj koju informaciju  :-\

evobus

Negdje kraj Sinja, vozačica preminula od ozljeda, navodno je zaspala i naglo skrenula u lijevo i naletjela pod autobus. Model je 315 HD, bez ikakvih oznaka. Po meni jako velika šteta pogledao sam unutra nema ništa oko šofera, valjda je sve probila rezerva guma. Vrata su vjerovatno iskrivljena, bočna stakla popucala itd.. Htio sam uslikati ali crkla baterija, al ero bi to mogao uhvatiti mislim da je prodana Duga toursu.

erobuss

Citat: evobus  u Kolovoz 07, 2008, 01:25:28
Negdje kraj Sinja, vozačica preminula od ozljeda, navodno je zaspala i naglo skrenula u lijevo i naletjela pod autobus. Model je 315 HD, bez ikakvih oznaka. Po meni jako velika šteta pogledao sam unutra nema ništa oko šofera, valjda je sve probila rezerva guma. Vrata su vjerovatno iskrivljena, bočna stakla popucala itd.. Htio sam uslikati ali crkla baterija, al ero bi to mogao uhvatiti mislim da je prodana Duga toursu.

Zadnji put je ista uslikana u Splitu 04.04. Kad je i ako je poprave potrudit ću se da dođem do fotke. Zanima me je li starija od 1998.? Ima DU tablice, a u slučaju da jest to će biti problem preregistrirati tj. to neće biti moguće regularno učiniti

evobus

E to ti stvarno ne bih znao reći, za koji dan sam u Međugorju pa ako se sjetim pitat ću. Po meni je tu negdje oko 98-e, a sad čini mi se da sam vidio u zadnjih godinu dana i par buseva koji su uvezeni i stariji od deset god. Koliko mi se čini da u RH sad vrijedi pravilo da samo treba biti Euro 2, sad jel to vrijedi i za BiH ne znam.