Dalmatinac bus, Omiš [ST]

Autor maky, Siječanj 12, 2008, 01:14:36

Paško

Viđena, izgleda, još jedna prinova, Setra 319 UL (čini mi se, svakako ima tri vrata), a tablice su ST-4454-A, preuzete od Craftera.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

dado1

A gdje je Crafter završio ? Jel prodan ili ? Inače u zadnje vrijeme je teško naletit na njihove Craftere

podgora

#332
Dva su prodana u Makarsku.
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Paško

Ne citiraj zadnji post. Ne znam gdje je završio Crafter, ali vjerojatno je prodan. Rijetko se viđa i njihova Specijalka, no ovih dana vrtila se po Splitu.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

dado1

Specijalka vozi osnovnu školu Strožanac (Podstrana) skupa s jednom troosovinkom S319UL

Lion's Driver

Citat: dado1  u Rujan 28, 2019, 01:37:31
A gdje je Crafter završio ? Jel prodan ili ? Inače u zadnje vrijeme je teško naletit na njihove Craftere

Jedan Crafter je u Klancu Podgrađe a drugi u Gray line. Imam dojavu od prijatelja, rekao je da napišem. Nisam znao   ;D

Paško

Citat: amfan  u Rujan 22, 2019, 01:55:48
Viđena, izgleda, još jedna prinova, Setra 319 UL (čini mi se, svakako ima tri vrata), a tablice su ST-4454-A, preuzete od Craftera.

Bio sam u krivu, to je samo S 315 NF #121 sa zamijenjenim tablicama.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#337
Izgleda da je ovo prinova u Dalmatinca, zglobni City na LPG. Ima probne -GS tablice pa je vjerojatno jedan od onih koji su dugo stajali u Kneževićevoj garaži, a 10+7 takvih (vjerojatno ne istih) otišlo je put sarajevskog GRAS-a.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

podgora

Citat: amfan  u Listopad 02, 2019, 18:19:35
Izgleda da je ovo prinova u Dalmatinca, zglobni City na LPG. Ima probne -GS tablice pa je vjerojatno jedan od onih koji su dugo stajali u Kneževićevoj garaži, a 10 od njih otišlo je put GRAS-a.
Di je to slikano

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

RV

Ako se ne varam, ovo je Bečki City?

Paško

Slikao je man313 na tehničkom pregledu u Dujmovači, a autobus jest ex Wiener Linien.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

Dobro je Nazor zagriza, 2 zglobna u kratkom vremenu. Pitanje za one koji se razume, oce se ovaj autobus moc punit na bilo kojoj benzinskoj postaji s normalnim pistoljem za LPG ili ce Nazor morat gradit posebnu punionicu?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Lion's Driver

Navodno da ima jednog troosovinca Citya al za djelove  umnik2

Pitanje je dokle će grist jer se u Prometu, pravnim službama i odvjetništvu nešto kuha... najavljene su akcije iza nove godine. Živi bili pa vidjeli  ;)

MAN464

 E dobri li smo mi Hrvati naše neka propadne pa neka dođe "bolji" stranac, sto ste svi sad uhvatili Jure bezveze istina ne valja da se krše zakoni ali što ove druge tvrtke rade ee moj narode.  hi
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

XDonald

Otimaj kune Prometu  :)evil