P: Garmin Nuvi 66LMT

Autor ChRiStIaN, Veljača 22, 2015, 19:33:50

ChRiStIaN

Prodajem nekoliko mjeseci staru i jako malo korištenu navigaciju Garmin Nuvi 66LMT.

Navigacija ima veliki 6" ekran, glasan zvučnik, doživotno BESPLATNO ažuriranje karata te doživotnu pretplatu na promet. Funkcionira na način da kada je spojen na struju u autu, preko kabla prima informacije o prometu (prometne nesreće, radovi, zastoji...) i javlja vam na vrijeme i ukoliko je predugo čekanje, preusmjerava vas na drugu, bržu rutu. Karta Hrvatske radi odlično i vrlo je detaljna. Ove učitane karte u potpunosti zamjenjuju Adria route karte i uz karte adriatika sadrže i ostatak europe + Tursku u potpunosti do najsitnijih detalja.

Uređaj je neoštećen, očuvan i na njemu je trenutno najnovija inačica karata europe. Na bateriji nije niti radio već je svaki puta bio uključen preko struje od auta.

• Učitana karta cijele Europe
• Glasovno navođenje na hrvatskom jeziku
• Besplatna nadogradnja karte
• Indikator ograničenja brzine
• Odabir vozne trake i prikaz izlaza s autoceste s oznakama
• myTrends™ funkcija, pamti najčešća odredišta
• Traffic Trends™- računanje rute na temelju gustoće prometa
• Automatsko sortiranje više odredišta
• Prikaz dostupnih usluga na ruti
• Odabir ceste ili područja koje se želi izbjeći u kreiranju rute
• Gdje sam? funkcija prikazuje točnu poziciju i najbliže hitne službe
• Visokoosjetljivi GPS prijemnik s HotFix™ tehnologijom
• Zaslon dijagonale 15,4 cm

Uređaj je plaćen 1850 kuna a posjedujem naravno račun i garanciju. Ovih navigacija nema puno po oglasu jer ih malo ljudi kupuje i većina se bazira na jeftine i slabe modele. Ja sam zahtjevniji korisnik i zato sam dao više novaca i kupio jači model a prodajem ga jer kupujem Garmin koji ima autobusni mode zbog potrebe za istim.

Navigacija se nalazi u Krapinsko-zagorskoj županiji (Bedekovčina) i može se bilo koji dan isprobati.
Moguća dostava KR-ZG, ostatak Hrvatske šaljem poštom na trošak kupca.
Cijena: 1100 kuna - FIXNO!

Info na PP ili na 099 2403 713

SLIKE:




@ Autobusi Hrvatska @