ČZT Dalmacija - pogon Knin (ex Knin promet)

Autor peron24, Listopad 30, 2015, 12:27:42

Teutonic


sibencan

ST 9892-B je stigao iz njemačke, točnije iz firme Wendler Reisen, Werdau. Tamo je imao tablice Z-H5650.
1997 - 2017

Teutonic

#32
BJ-433 FZ bio parkiran na AK Šibenik u 12:30,saMORHovom tablom KNIN-Postinje-SPLIT.

zlepur1

Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Teutonic

Lutanje streetview-om po krajini se isplati,ex.Podravina Express Tours,u selu Ervenik na rijeci Zrmanji,na raskrižju iz Kovačevića za ozloglašen zaseok Šašiće te dalje prema Žegaru.
(2011.)

Teutonic

Nije bilo ništa Čazmanaca na više provjerenih lokacija,valjda spavaju po selima,no zato evo par slika sa AK Knin:

peron24

Starliner #833 na ispred Osnovne škole F. Tuđmana u Kninu. Kasnije sam ga vidio negdje u prominskim selima

Transliner #494 za Biskupiju,Markovac i Kosovo

Fiat Ducato #250 na liniji Kolodvor-Bolnica-Potkonje-Vrpolje


Još su viđeni u Kninu Neoplan Transliner sa starijom maskom ZD-315-HK, Iveco Daily #491, a najvažnija prinova je MB Integro O550 troosovinac ex Liburnija ZD-358-FM. U Drnišu sam vidio na kolodvoru Transliner ZD-916-GU

peron24

#37
Ovaj Isuzu Turquoise #276 još od Uskrsa stoji u krugu ATP-ove garaže u Šibeniku. A kad netko tamo završi to nikako nije dobar znak

peron24

Isuzu #276 kojeg sam više puta spominjao rashodovan je u krugu ATP-a.
Setra S315 GT-HD #542 povremeno  vozi na ATP-ovoj liniji Šibenik-Knin budući da kronično fali autobusa koji mogu izdržati put do Knina.
Temsa Opalin ljetos je dovezla vjernike iz Knina na hodočašće u crkvu na Šubićevcu.