Vinjani bus, Vinjani Donji [IM]

Autor Tomek, Lipanj 05, 2011, 21:03:31

Tomek

Ne mogu vjerovati da je ovaj Cacciamaly išao skroz do Vukovara, mislim ima gradska sjedala unutra... Nevjerovatno!

im

Zvrk je prisa ti 1000km bez problema są vrhunskim vozacem Zovkom mało je neudoban ali se nismo bunili jer za cijenu koju smo ga platili...

im

Prinova n116h bili są dvi plave crte mislim da su registracije im 735 AM ...

5AR

ex Niko Tours, ex IKM Commerce.

STEFI- GRAF

Citat: im  u Studeni 20, 2012, 20:58:40
Zvrk je prisa ti 1000km bez problema są vrhunskim vozacem Zovkom mało je neudoban ali se nismo bunili jer za cijenu koju smo ga platili...
Zovko zvani Poštar legenda od čovika  thumbs

Tomek

Evo ljepotana, slikao maky

AnteIM

Još kad sin potpiše za neki bogati europski klub, bit će prinova... :D

ROAD

Jako dobro je sređen ovaj Neoplan, dosta je tu originalnih djelova od N1116 koji su odično uklopljeni.
NEOPLAN VIP CLASS

Tomek

#23
Još jedna od N116H iz Dubrovnika


by maky

actros


Majstor

Samo mi sudite pošteno !

AnteIM

#26
Mladi gazda je otišao u Fiorentinu, kakva sudbina sada čeka ovu firmu, gašenje ili brzi uzlet ???

martin

A kakve to veze ima sa firmom i sa forumom?
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

AnteIM

#28
Citat: martin  u Kolovoz 28, 2013, 21:28:53
A kakve to veze ima sa firmom i sa forumom?

Pa ima, i to jako puno, sada imaju toliko love da mogu kupiti podosta autobusa, a opet s druge strane financijski su osigurani za cili život da im nije potrebno ni raditi. Ispričavam se moderatorima ako sam ušao u  o-0 mada je i ovo vezano za ovu firmu!

Lion's Driver

Citat: AnteIM  u Kolovoz 28, 2013, 20:54:10
Mladi gazda je otišao u Fiorentinu, kakva sudbina sada čeka ovu firmu, gašenje ili brzi uzlet ???

Koga to briga kada nema veze sa autobusima i firmom  >hammer<
Inače ovaj Cityliner je jedan od novijih u HR ako ne i najnoviji i stvarno je šteta što se zapalio nedavno, neznam šta je danas s njim  :)