Autobusi

Autor man134, Ožujak 30, 2008, 15:26:56

CroHerc

#15
Do sad SETRA čvrsto drzi prvo mjesto sa oko 8 glasova,  za drugo se vodi borba između MAN-a i NEOPLANA,
  a cetvrti je MERCEDES sa jednim glasom.

(do sad se spominju samo ove 4 marke , di su oni koji po forumu hvale ostale proizvođače ???)

Po mom misljenju  : 1. SETRA 415 hdh
                                2. MERCEDES travego
                                3. NEOPLAN
                                      .
                                      .
                                      .
                                      .

erobuss

#16
1. ALEX GRDIĆ - HDH
2. VOLVO - 9900 posljednje generacije
3. SETRA - S 417 HDH
4. NEOPLAN - novi Cityliner

:D

tomekk

ja sam za volvača 9900 (prethodna generacija-ima ih ap varaždin) :D ;D stvarno je zvijer od busa, a mislim i da fotka kraj mojeg nick-a govori sve :D
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

transturist

Neoplan, Cityliner ili Starliner

EuroTrakker

Citat: erobuss  u Rujan 26, 2008, 13:50:04
1. ALEX GRDIĆ - HDH

:D

Mislim da bi ti prvi dopizd.. već nakon par sati, eventualno par dana. Dok za ove druge nisam siguran
Pozdrav iz 53nje

Aleks_Beograd

ja bi Setra 431 DT(izgleda full sa zatamnjenim staklima) ili Volvo 9900 zadnje generacije

Pasa

1.Setra S 415 HD
2.Setra S 415 GT-HD
3.Travego

Feter

1. Mercedes 0303 Feter, za "malo" prepraviti...
2. Mercedes Travego
3. Neoplan Cityliner

S319UL

#23
Setra S 315 GT-HD
Setra S 415 GT-HD
Neoplan Cityliner
Mercedes Integro
Setra S 419 UL - Pravi Autobus Za Prave Ljude

jturi12@htnet-dsl

KAŽU DA LJESTVICA KVALITETE IDE OVAKO.......1.SETRA,2.-----,3.MERCEDES.4.NEOPLAN---pa zatim sve ostalo.I to je jedina istina

mb0404

Ma bilo koji koji bi odgovarao opisu posla,vazno je da je bus ispravan,i da je frima likvidna a dal ce bit setra ili neoplan vise manje bitno je da vozi...
Kad bi uzimo sebe radi onako radi meraka najradije bi neki domaci,ili sve ostalo sem kineza i ayatas

Tlimfocit

Citat: mb0404  u Veljača 24, 2009, 01:44:25
Ma bilo koji koji bi odgovarao opisu posla,vazno je da je bus ispravan,i da je frima likvidna a dal ce bit setra ili neoplan vise manje bitno je da vozi...
Kad bi uzimo sebe radi onako radi meraka najradije bi neki domaci,ili sve ostalo sem kineza i ayatas

ayats nevalja?

mb0404

Citat: Tlimfocit  u Veljača 25, 2009, 18:58:28
Citat: mb0404  u Veljača 24, 2009, 01:44:25
Ma bilo koji koji bi odgovarao opisu posla,vazno je da je bus ispravan,i da je frima likvidna a dal ce bit setra ili neoplan vise manje bitno je da vozi...
Kad bi uzimo sebe radi onako radi meraka najradije bi neki domaci,ili sve ostalo sem kineza i ayatas

ayats nevalja?
ma meni ruzni u 3 p.m

Feter

Citat: jturi12@htnet-dsl  u Veljača 09, 2009, 22:25:07
KAŽU DA LJESTVICA KVALITETE IDE OVAKO.......1.SETRA,2.-----,3.MERCEDES.4.NEOPLAN---pa zatim sve ostalo.I to je jedina istina
Kažu i pravila da se ne piše velikim slovima...
Svejedno, ljestvica ide:
1. Mercedes
101. stari Volvo
102. Neoplan
103. nove Setre
104...

miky

1. Setra     2. ----      3.-------    4.------    5.------     6. Mercedes    7.-------     8. Neoplan, a po mome mišljenju stari Neoplani mu kvare prosjek inaće može biti rame uz rame sa S 415, priznajem da je strašan..........