Autobusi

Autor man134, Ožujak 30, 2008, 15:26:56

neoplan fahrer

Neoplan Starliner II. ostalo vecinom sve posjedujemo ili smo posjedovali.. ;)
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

Kočijaš

1.Mercedes Travego,
2.Setra
3.Starliner-on je lijep,ali ima mana(moje mišljenje)
travego  :-)

neoplan fahrer

Slazem se s tobom u potpunosti u vezi starlinera (mislim na I. generaciju, za drugu neznam). 8)
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

obelix

zastava neretva 86. godište !

Kočijaš

Citat: obelix  u Svibanj 01, 2009, 16:19:40
zastava neretva 86. godište !

Malo više ozbiljnosti,molim!


p.s.dobro da nije FAP
travego  :-)

anel

Jedini bus koji bi ja kupio jest SETRA S317 HDH troosovinka, njena pozicija za volanom je neprevaziđena, samim tim joj je i ručica mjenjača kraj sjedala vozača, a ne kao u serije 400 na tabli.
BITI VOZAČ AUTOBUSA JE ČAST!!!

vipdriver

cini mi se po broju popravaka da je neoplan 100 g iza Setre,a i servisna podrska u banani.....

Berlingo

Puno me osoba nece shvatiti na ovom ovom forumu, ali prosli smo i rat,nestaju i oni s nasih cesta. Ali ja imam veliku ljubav. Sanos je uvijek Sanos, a drugo su sve samo autobusi!

tramvajac 92

Volvo 9700 sa 460 ks

421

#39
Citat: Feter  u Rujan 20, 2008, 14:30:04
Mercedes 0 302
Sad ih neeeeeemaaaaa nigde...
Ima u Mercedesovom muzeju u Unterturkheimu.
Ovo je bus sa svjetskog nogometnog prvenstva održanog u Njemačkoj 1974 , a isti ali sa ex YU oznakama dobila je bivša repka.
Uživaj(te)!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Berlingo

Kakva pila.Svaka cast za ovu fotku.Ovo budi lijepe uspomene.Ja sam tada bio deckic i sjecam se onih plavih od KEY-a.
PITANJE: Ovako nesto radio je i 11.oktomvri.Sjecam se razlike u zadnjim svjetlima.Da li je bila jos kakva?

P.S.Svjestan sam da je ovo O.T. pa neka moderatori premjeste u vremeplov.

Shole

Osim Sanosa ovakve je radio i zagrebački TAZ, ali su bili malo kraći (za jedan prozor)

Robi_

Kakvo mišljenje imate o Mercedesu 0404 10H, skračena vrzija 0404 sa 35+1 sjedala.
Zanima me bus od bivšeg Simonetti-a sad u vlasništvu Dotto taxi-a.

I evo link: http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=6120.0

Zanima me da li se isplati uzimati takav autobus ili ne  za turisičke svrhe?
Od Simonetti-a je jako očuvan tj. od Dotto taxi-a iz Poreča.Nanovo tapeciran jaako očuvan.
Mene zanima kakvo vi imate mišljenje o 0404 u skraćenoj verziji?
Posjeduje li ga tko od vas sa foruma?
Koje su prednosti a koje mane ovakvog busa tj. mercedes MB 0404 10H.


Pozdrav

Tlimfocit

ima ti i Mandi iz Zagreb jednog ili dva....
kaže vozać šta duži jednoga od njih da je jako dobar, da se ne primjeti razlika u udobnosti između kratke i obične verzje O404.....neznam kakva mu je potrošnja ali vjerojatno mu je nešto veća od minibuseva jer ima veća kola....isplativ je za srednje velike grupe naravno....
neću ti ništa pametno i novo reć kad ti kažen da će ti svaki bus bit isplativ ako budeš ima koga vozit s njim, što znači da turističke agencije za koje voziš moraju imat određeni broj manjih grupa koje bi ti s ovim busom moga prevest a da ti bude isplativo....preporuka je da se na svom području di živiš raspitaš po agencijama triba li im takvih buseva.....

Shole

A treba vidit kolika mu je cijena u odnosu na klasični 404.  U ovom možeš vozit 35 ljudi.  35 ljudi možeš vozit i u normalnom, al nemožeš 50 u ovom ako ti slučajno uleti takav posao.