Sinersis, Zagreb (ex Serena Travel, ex Dudić MS) [ZG]

Autor Berlingo, Rujan 18, 2011, 23:41:47

frukec

#30
Zagreb - Wien


travel0101

DUDIĆ MS d.o.o promijenio ime u SERENA TRAVEL d.o.o, i promijenjena je struktura vlasništva

s431dt

prica se da mu neide nesto najbolje... mozda je to razlog
istina!!!

travel0101

To je istina dužan je vozačima za plaće i to velike novce. I sad je šefica sve preuzela a g. Dudića više nema.

martin

SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

travel0101


martin

Nisam mislio da zensko nemoze vodit,vec jeli šefica žena od prvig vlasnika ako je,mislim kja je onda razlika u vodstvu
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

Casper

Ajmo biti realni. Poceti sa dva Tourisma, prijeci na novog i jos uzeti Setru 515hd... pa treba to moci financirati... mozda su uzeli prevelik zalogaj...

s431dt

uzeo si mi rijeci... rijetki su kod nas koji mogu takve poteze radit
istina!!!

serenatravel

Dečki pa kaj se prepucavate kad nemate ni pojma tko je šta u toj firmi bio i tko je sada???
A kamoli da znate pravo stanje i prave razloge trenutnih promjena...

serenatravel

Citat: Casper  u Veljača 24, 2015, 21:47:04
Ajmo biti realni. Poceti sa dva Tourisma, prijeci na novog i jos uzeti Setru 515hd... pa treba to moci financirati... mozda su uzeli prevelik zalogaj...

Znate kako se kaže, vrijeme će pokazati.......................

Casper

Ma ja Vam prvi želim da uspijete i da je to sve prema Vašem planu!!! Puno sretnih kilometara i što više tura, ali i redovitih plaća vozačima;)))

serenatravel

Citat: Casper  u Veljača 25, 2015, 15:03:42
Ma ja Vam prvi želim da uspijete i da je to sve prema Vašem planu!!! Puno sretnih kilometara i što više tura, ali i redovitih plaća vozačima;)))

Apsolutno se slažem... To i je poanta svega ovoga, da sve krene u pozitivno.... Ali, ima jedna činjenica, da je tako baš grozno stanje zar bi isti vozači radili i dalje???

serenatravel

Citat: martin  u Veljača 24, 2015, 08:45:19
Nisam mislio da zensko nemoze vodit,vec jeli šefica žena od prvig vlasnika ako je,mislim kja je onda razlika u vodstvu

Eh da, šefica nikad nije bila žena od vlasnika..... a i da je to ne znači da razlike nema jer bi onda i dalje bili skupa....

ChRiStIaN

@ Autobusi Hrvatska @