Ljaljić Turs, Čelić

Autor tamlover, Travanj 30, 2008, 19:23:03

mb0404

Citat: busfan  u Prosinac 11, 2008, 15:27:13
Jesi li siguran da pise Zenica, da nije Zivinice??? Ajd ako ga vidim sledeci put cu obratiti paznju na to ;)
Isao sam do sad 4-5 puta u Sarajevo(ne bas skoro :-\) autom i koliko se sjecam ide Tuzla-Kladanj-Olovo. Jednom sam isao preko Doboja i Zenice ali bio je usput neki posao u Doboju i koliko se sjecam tamo je dalje, jos da ide u Tuzlu pa u Doboj ???

Nisam 100%siguran ali neko mi je pricao da je Ljaljic jeftiniji od CTS na ovoj liniji, a mana CTS na ovoj liniji je jos sto ne ide iz Brckog u Tuzlu najkracim putem vec ide prvo u Loncare i tu izgubi sigurno vise od pola sata
Brate sad si i mene zbunio.Natpis je sitan izmedju Sarajeva i ove nase dileme stoji jos neki grad (Visoko ili Kakanj) ili nesto tamo kad ide za Tuzlu.Kolko kontam Sarajevo Tuzla je 120 KM a Doboj Sarajevo je negdje oko 150-160.Ali pazi jednu stvar preko Doboja i Zenice ima najvise putnika jel je to vezna linija,a sad da ide iz Sarajeva direktno za Tuzlu malo je riskantno posto su to tamo mala mjesta do Tuzle normalno da je i manje putnika.  ;D

transturist

Danas u Tuzli, Tam 190 i Neoplan Jetliner. Inace u posljednje vrijeme vidjam nekoliko ovakvih starih Jetlinera kod Ljaljica.
Jedan je kraci od ovog i jedan slican ovome, na oko malo ljepsi.



busfan

Vidjam i ja ove Jetlinere, a neki dan je na njihovom parkingu stajao i ona TAM od UVH-bus. Imaju i jednu 215H isto cesto vozi za Tuzlu

Znas li voze li liniju za Dansku, za koju mislim imaju dozvolu ???

lav



Ovaj neoplan prodan prevozniku "Pavlović" iz Doboja.Sada saobrća na liniji Doboj-Brestovo

transturist


elvis

njima Nova 2009. i nije zapocela bas sretno,01.01. jedan nijhov jetliner na liniji za Mostar imao je saobracajnu nezgodu u tunelu Lendava kod Jablanice,cuo sam da ima oko 20.000KM stete na busu,sreca u nesreci je sto nije bilo povrijeđenih

CroHerc

#36
        ;)                    www.ljaljicturs.com.ba                         

busfan

Citat: CroHerc  u Siječanj 15, 2009, 20:15:30
        ;)                    www.ljaljicturs.com.ba                          NOVA LINIJA  Mostar - Helsingor

Ovo stoji sigurno 2-3 god, pa mi nije jasno da li voze tu liniju ???

busfan

Citat: mb0404  u Prosinac 11, 2008, 14:38:30
Citat: busfan  u Prosinac 11, 2008, 11:54:37
Citat: mb0404  u Prosinac 10, 2008, 21:06:14
Sta je sa tobom covjece,sta ti ovde licni na Neplana ??? ;D.Dal mu je ova linija preko Doboja il preko Zavidovica,posto vidim na tabli pise Zenica Tuzla ????

Pretpostavljam da nije preko Doboja jer je dalje i ako se ide iz Brckog u Doboj, a jos preko Tuzle. A ne bih rekao da pise Zavidovici i da ide tamo
Pise ... Sarajevo Zenica Tuzla..Ako ne ide preko Doboja ide preko Zavidovica Krivaje i mislim da izadje u Banovicima i onda za Tuzlu,jer nema ku drugo proci jedino da ide direkt iz Sarajeva za Tuzlu ;D

Danas je bas ova 303 stajala prosla polako pored mene u nekoj guzvi, onaj grad na tabli koji pocinje na Z su Zivinice ;)


transturist

Ljaljicev minibus. I ovaj je legenda na cesti.


ahmoo

Citat: mb0404  u Veljača 09, 2009, 02:13:25
Citat: busfan  u Veljača 07, 2009, 21:36:02
Citat: mb0404  u Prosinac 11, 2008, 14:38:30
Citat: busfan  u Prosinac 11, 2008, 11:54:37
Citat: mb0404  u Prosinac 10, 2008, 21:06:14
Sta je sa tobom covjece,sta ti ovde licni na Neplana ??? ;D.Dal mu je ova linija preko Doboja il preko Zavidovica,posto vidim na tabli pise Zenica Tuzla ????

Pretpostavljam da nije preko Doboja jer je dalje i ako se ide iz Brckog u Doboj, a jos preko Tuzle. A ne bih rekao da pise Zavidovici i da ide tamo
Pise ... Sarajevo Zenica Tuzla..Ako ne ide preko Doboja ide preko Zavidovica Krivaje i mislim da izadje u Banovicima i onda za Tuzlu,jer nema ku drugo proci jedino da ide direkt iz Sarajeva za Tuzlu ;D
haha tek sad se skontali dje goni ;D

Danas je bas ova 303 stajala prosla polako pored mene u nekoj guzvi, onaj grad na tabli koji pocinje na Z su Zivinice ;)


ova linija vam ne vidi Zavidovice ;)
:D :) :D ;)

busfan

Juce kod Ljaljica vidim jednu novost, sivog Transliner 1gen. sa maskom od 1116, zna li neko od koga su uzeli taj autobus?

busfan

Neo evo ga, na izgled je u odlicnom stanju ;)

transturist


elvis

LJaljic izgleda jos uvijek ne zna da postoje busevi mladji od 90.-og godista