Nabavka novih autobusa (obnova voznog parka)

Autor man134, Studeni 29, 2007, 11:11:52

elez

Tema je malo "zamrla" pa da je opet potaknem. Procitao sam dokumente koje je tramvajac 92 postavio dukumente i miaslim da bi busevi opet mogli biti MAN i Isuzu, dok bi za kombi vozila mogli cak odabrati i Daily-ja.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

tramvaj1910

Od toga nema ništa, jer gradsko vjeće dok je postojalo nije odobrilo novu nabavu, međutim otkupljuje se 1o city-a iz 2009 godine, a pet isuzua iz iste godine je već otkupljeno. Samo je malo čudno jer je direktor govorio da je to bio operativni leasing a sad otkupljuje te iste autobuse pa sad.....

tramvajac 92

Da, to je čudno. Zato jer kod operativnog leasinga primatelj leasinga ne može otkupiti objekt leasinga nego bi ga se trebalo ponuditi trećoj osobi koja može taj objekt prodati korisniku leasinga. Vjerojatno leasing kuća proda  bus123 banci, a banka ga proda onda Libertasu

elez

#453
Naravno, zasto bi jednostavno kad moze komplicirano. Meni je iskreno preglupo sta JGP-ovi moraju kod svake nabavke objavljivati javne natjecaje. Vec kad su naumili kupit neki određeni bus onda je natječaj besmislen jer ga onda i namjestaju prema svojoj želji i busu koji zele kupit. Al eto, welcome to Croatia, di sve sta nema smisla je primarni odabir.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

citaro

Citat: elez  u Veljača 26, 2017, 17:10:09
Naravno, zasto bi jednostavno kad moze komplicirano. Meni je iskreno preglupo sta JGP-ovi moraju kod svake nabavke objavljivati javne natjecaje. Vec kad su naumili kupit neki određeni bus onda je natječaj besmislen jer ga onda i namjestaju prema svojoj želji i busu koji zele kupit. Al eto, welcome to Croatia, di sve sta nema smisla je primarni odabir.

Nije preglupa obveza objavljivanja natjecaja, nego njihovo namjestanje.

Diermeech

To je javni novac, novac svih nas pa se zato objavljuje natjecaj. Onaj tko ponudi najpovoljnije dobije posao. Takav zakon postoji u cijeloj EU. Kod nas je usvojen 15.7.2011. Od tad se ne mogu kupovati autobusi se prema želji(osim ako se dobro ne namjesti natječaj). Fascinira me kako to da ljudi u skoro 6 godina postojanja tog zakona misle da se može kupovati javnim novcem po želji.

mato750

Ovima u Libertasu autobusi očito ne trebaju za sezonu. Čine sve da autobusi što kasnije dođu. Kako je krenulo čekat će krajni rok da objave odluku, a rok isporuke teće tek kad se potpiše ugovor.
Što mislite koja marka vozila će na kraju ispasti najpovoljnija?
Solaris, Iveco ili MAN? Ja se nadam MAN jer je uvijek bilo na normalno reguliranom tržištu da je najskuplje i najbolje. Što automatski znači manje troškove održavanja. A to je parametar koji isto utječe na povoljnost ponude. Ali je li Hrvatsko tržište takvo?
Jedna zanimljivost: MAN je Osijeku(12) i Dubrovniku(11) ponudio A21 iz Poljske tvornice, a Rijeci(9) i Splitu(14) isti model ali iz Turske tvornice. Dok su Osiječki, a i Dubrovački bi bi trebali biti trovrati, Riječki sigurno, a i Splitski vjerojatno su dvovrati. Rijeka uzima još i četiri A23.

Renault25


Majstor

Samo mi sudite pošteno !

man323

Citat: mato750  u Siječanj 28, 2019, 22:28:15
Ovima u Libertasu autobusi očito ne trebaju za sezonu. Čine sve da autobusi što kasnije dođu. Kako je krenulo čekat će krajni rok da objave odluku, a rok isporuke teće tek kad se potpiše ugovor.
Što mislite koja marka vozila će na kraju ispasti najpovoljnija?
Solaris, Iveco ili MAN? Ja se nadam MAN jer je uvijek bilo na normalno reguliranom tržištu da je najskuplje i najbolje. Što automatski znači manje troškove održavanja. A to je parametar koji isto utječe na povoljnost ponude. Ali je li Hrvatsko tržište takvo?
Jedna zanimljivost: MAN je Osijeku(12) i Dubrovniku(11) ponudio A21 iz Poljske tvornice, a Rijeci(9) i Splitu(14) isti model ali iz Turske tvornice. Dok su Osiječki, a i Dubrovački bi bi trebali biti trovrati, Riječki sigurno, a i Splitski vjerojatno su dvovrati. Rijeka uzima još i četiri A23.

Odakle ti informacija da će splitski Cityji biti turske proizvodnje? Svi naši A21 su iz Poznana, dok su troosovinci sklapani u Salzgitteru.

mato750

Citat: man313  u Siječanj 29, 2019, 20:34:22
Odakle ti informacija da će splitski Cityji biti turske proizvodnje? Svi naši A21 su iz Poznana, dok su troosovinci sklapani u Salzgitteru.
Iz jednog pouzdanog izvora. A što se događa sa dubrovačkom nabavom? Jesu li donijeli odluku koja ponuda je najpovoljnija? Priča li se što među vozačima? Ja ne mogu da dođem do nikakvih vijesti, a ima skoro pedeset dana da su otvorili ponude.

man323

Što se tiče dubrovačkog natječaja, još nema nikakvih vijesti. Zakonski propisani rok u kojem se mora donijeti odluka o odabiru iznosi 60 dana od trenutka otvaranja ponuda. Strpimo se još malo, Promet je isto donio odluku o odabiru skoro u zadnji tren.

conecto

Gradske autobuse MAN proizvodi u Starachowice, a sve ostale (uključujući Neoplan) u Ankari, u Njemačkoj više ništa, u Salzgitteru se proizvode samo šasije.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

man323

Ponedjeljak, 3. ožujka, je zadnji dan za objavu odluke o odabiru. Zakonski je propisano, da Naručitelj u roku od 60 dana od dana javnog otvaranja ponuda mora donijeti odluku o odabiru.

Mislim da Libertas ima problema oko zaobilaženja Solarisa ili Iveca, jer su, među ostalim, dosta jeftiniji od MAN-a.

Još nema nikakve objave na EOJN-u. Čim dobijem bilo kakvu informaciju, istu ću odmah podijeliti s Vama ovdje na forumu.

man323

#464
U prethodnom sam postu umjesto 4.ožujka napisao 3.ožujka, radi se o grešci..

Jutros sam dobio iznenađujućih 47 e-mail poruka od EOJN-a vezano uz Libertasov natječaj. Libertas je 2 dana prije isteka zakonskog roka od 60 dana objavio "Odluku o odabiru" koja će se, vjerojatno, većini svidjeti:
U Dubrovnik će ove godine stići 11 novih MAN Lion's City-a (A21). Solaris je isključen sa natječaja jer nije udovoljio kriterij za zaštitu šasije, dok je Iveco kasnije kod bodovanja izgubio na zapremnini motora te maksimalnog kapaciteta putnika. MAN je dobio 96 / 100 bodova, dok je Iveco ostvario 87 / 100 bodova.
Samim time će ova godina biti itekako dobra za MAN: Osijek je dobio 12 City-a, Split će dobiti 14 City-a, Rijeka će dobiti 9+4 City-a, dok će Dubrovnik dobiti 11 novih City-a. Još čekamo drugi splitski natječaj, možda u Split dođe u drugoj turi još City-a.