Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

Josip-Split

Omg  :D oce bit download link ili cuvas za sebe?  ;D

josipgrgin

I ako moze garazni broj 65  onda je original

2062 036

Treba još unutrašnjost srediti.

C2

Evo jednog zanimljivog modela. Volvo B10 MA Carrus City iz firme SPA Klonowica. Detalji su odlično napravljeni. Vozna svojstva su također dobra, jedino je trom. Model je alpha tako da ima tu još posla da se dovrši, sve u svemu upotrebljiv je i sada.

C2

Jelcz odmara u dvorištu.

MAN SL222

Da malo oživimo ovu temu....MAN Lion's City odmara prije slijedećeg polaska.

C2

Fiktivni model MAN Lion's City G CNG Caetano.

josipgrgin


C2

Ima na službenom Omsi forumu.

josipgrgin


C2

#655
Konačno je izašao paket autobusa Solaris Urbino II generacije. Dostupni su solo s 2 i 3 vrata, zglobni s 3 i 4 vrata i troosovinac s 3 vrata. Ja sam provozao zglobnog s 4 vrata. Dostupno je mnogo stavki za konfiguraciju kao i kod paketa MAN autobusa. Najzanimljivije je što se može izabrati VDV ili Moki instrument ploča. Također se meže birati između MAN i DAF motora. Također je zanimljivo kada promatrate unutrašnjost što je napravljeno da su pojedini dijelovi izglodani primjerice staklo koje je između vrata i sjedećeg mjesta.

MAN truck bus

Sobol je ovih dana objavio beta  verziju MAN Lion's Ciyt paketa, najzanimljiviji je MAN Lion's City G Euro 6 (NG363).
Napravljen je dosta slično ZETovim Ciytima G, a repaint je VIP.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

C2

Evo i mene s novim Lion's-ima. Nažalost Sobol je najavio da odustaje od svojih projekata za Omsi jer su navodno neki ljudi omalovažavali njegov rad.

C2

Evo jednog midi busa Heuliez GX 137.

2062 036

#659
Evo nešto starije od Prometa.