Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

MAN truck bus

Crosswayom LE po zakonu i usputno naslikavanje za garažu s isprogramiranim natpisima u samom autobusu.  klinac
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Lion's Driver


MAN truck bus

Najveća dopuštena brzina za autobuse sa registriranim stajaćim mjestima iznosi 50 km/h. Vidi sliku 2 i pogledaj brzinu. ;D
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

C2

Pauza s Centrolinerom.

RV

#679
Mercedes Benz O407 (#179)


MAN truck bus

#680
Koja je to mapa i može link? Hvala!
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"


C2

Evadys je ugledao svijetlo dana u Omsiju. Ovaj model bi mogao obradovati forumaše koji žele više turističkih autobusa u Omsiju. Model je dosta kvalitetno i detaljno odrađen. Ima zgodnih stvarčica simuliranih poput kamere za vožnju unatrag.

dado1

Evo i ja malo vježbam

dado1


Lion's Driver

ooo imaš ti tu još puno posla, prije svega bolje bi bilo da si izabrao autobuse koje te firme imaju ili su imale nekad. Iveco je ok, al pazi... logo naprijed i natrag ide bez onog "d.o.o  Split" samo Promet ispod kojeg je također žuti lak od busa.

Autopoduzeće nema niti je imao Citare... Autoherc grude imaju jednog troosovinca bez ikakve šeme... Za tu firmu bih radije izabrao Lions Coach ili Neoplan Cityliner od onih Rusa  ;)

dado1

Slazem se...ma ovo je samo malo probe da se ima na cemu vjezbat a i mastat kako bi autopoduzece izgledalo da je pod mojom redateljskom palicom

Lion's Driver

E nisam ima 100 godina... Brale noćna na 111, "nigdi niko" a koliki Hamburg  ;D












MAN SL222

U to doba noći mogao je i solo autobus voziti  ;D ;D
Crossway na radnom zadatku u Region Grundorf

C2

S415NF, Citaro MÜ i A20 u Bad Karlstein garaži.