Autobusi na probi

Autor 822DoDo, Ožujak 27, 2015, 20:40:28

822DoDo











prednosti: nov je
mane: svi gumbi na lijevoj strani, potrebno stanicnu stiskat za otvaranje vrata, strasan zvuk pistanja kad se vrata otvaraju i zatvaraju, jako su vrata spora, nedovoljno STOP tipkala, slab STOP zvuk i ikona na instrument tabli (na crno - bijelom ekrancicu) nikakva - nacrtan je kao dijelic busa i tabla stajalista, slovo "H" bi bilo puno uocljivije,  vozacka kabina nekako skucena (jaci soferi su stvarno majstori ak se zavuku unutra...cudan bus koji nije za Zagreb, da ne govorim o ovim stepenicama unutra (a naprijed za starije ljude ima samo par sjedala)
Das Beste oder nichts. MB

Ivan

#1
To je low entry bus, naravno da ima stepenice koje već godinama nisu baš ništa "čudno" jer cijeli bus je koncipiran oko toga, kao i LE drugih proizvođača (uključujući Citaro LE i Lion's City LE). Ne znam što znači "nije za Zagreb", nije za liniju poput 223, ali ZET ne vozi samo u užem Zagrebu, i linije su vrlo različite, samo što ZET ignorira specifičnosti linija i kupuje samo jednu vrstu autobusa zadnjih 10 godina. Takav bus je potreban za (polu-)prigradske linije duže od 12-15 km jer ne vidim smisao u tome da tamo voze neudobni gradski autobusi s apsolutno nepotrebnih 3 vrata, ima nekoliko pretrpanih prigradskih ali tamo lako može voziti gradski kojih ima dovoljno (a može i LE kao i ovaj imati dosta stajaćih mjesta), ali za većinu prigradskih je ovakav bus bolji a može bez problema voziti i nešto u užem gradu poput 131, 137, 213, 238, jer dok se kupuje i održava skuplje potpuno niskopodne nije ni ekonomski baš smisleno, a ako su bili dobri Conecti i SL283 ne znam zašto ne bi valjao, odnosno bio još bolji, neki LE bus.

Uostalom ove dvije stepenice su puno spretnije nego cijela stražnja 3-4 reda sjedala kod motora (iznimka kod ZET-a je Citelis koji zato ima manje sjedala, iako su verzije s velikim prostorom za motor sve popularnije i kod ostalih proizvođača) na niskopodnim autobusima s nepravilnim kosim i visokim stepenicama na kojima redovito vidim da se stariji ljudi jedva penju, uostalom oni koji imaju mozga znaju da ljudi smanjene pokretnosti ne idu odostraga u bus nego naprijed gdje ih vozač može držati na oku.

Ivan

#2
Uglavnom, visokopodno gradsko i bliže-prigradsko je u doba LE još više zastarjelo, i mislim da ZET više neće kupovat visokopodne za redovne linije, a ako netko bude napokon kupio vozni park prilagođen linijama, ovakvih autobusa bi trebalo biti barem 30 (i još 15 za 10-ak godina kad se rashoduje SL i Conecte); i to samo za potrebe Grada Zagreba bez područja ZŽ (prije svega VG) za koja treba još 30 ali se nikad ne zna kako će posao ići dalje s njima.

MAN19464

Opet na haubi naljepnica ograničenja brzine na 85 km/h.
Pa tko to barata sa tolikim znanjem da takvu glupost lijepi na autobus?  glavauzid

Ivan

Pretpostavljam da je to bilo za transport praznog busa na autocestama?

MAN19464

Moguće dok je imao zoll tablice, al sad mora biti skinuta i naljepljena oznaka 50 km/h sad kad ima zg tablice, jel ovo je prometni prekršaj.

Dreamwalker

Sviđa mi se bus. Dizajnerski i funkcionalno koliko vidim. Neke stvari koje je DoDo naveo dale bi se riješiti pametnom narudžbom kao što je više ovih STOP tipkala. Dalo bi se riješiti i to na instrument tabli da se neke stvari jasnije vide. Vjerujem da u postavkama ekrana ima podešavanje kontrasta pa bi to moglo riješiti problem. Skučenost u kabini je tipična za Iveco vozila jer vidim da je i u Cacciamaliu onak, dosta skučeno. Nisi ništa naveo o tome kako bus vuče, dal je bučan, kakav je ovjes pa da i to saznamo. Dobili bi malo kompletniju sliku. Neki dan je izašao i novi MAN u toj klasi pa bi ga trebalo usporediti da vidimo kakav je jer Zagreb definitivno treba nešto ovog tipa.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

tramvajac 92

Mislim da je to da je bus na 85 limitiran, autoturist u svojima (običnim) ima naljepnicu da je limitiran na 100.

Shole

Bus je čisto OK (pogotovo za te pare), i daj bože da ih bude čim više u Hrvatskoj.  Motor je 330 KS, i u kombinaciji s automatskim mjenjačem pravi gušt ga je vozit.  Puno je startniji i okretniji od Citara i NL-a.  Slažem se da bi trebalo bolje koncipirat unutrašnjost, recimo da bi mogao naprijed imat s jedne strane duple stolice, a s druge jednostruke jer fakat je malo sjedećih u prvoj polovici.  Kolko god je to dobro za protočnost tolko i nevalja zbog starije populacije.  Lampica zvonca je samo na tablici i stvarno se slabo vidi po danu kad je sunce, al vjerujem da se može naručiti i nekakva crvena stop oznaka gore iznad srednjeg ogledala, i  jača zvučna zujalica koja bi obavjestila da je netko zvonio.

MAN Intercity nije u toj klasi, on se može usporedit sa klasičnim Crosswayem, a ne sa low entrijem.  Dajte više shvatite da je MAN Intercity zamjena za Lion's Classic Ü, odnosno zamjenjuje recimo to tako one ZET-ove školske autobuse

822DoDo

a bus ide jako dobro. ne cuje se uopce samo zuji i vuce dobro...za sad nista ne lupa i nista se ne cuje, samo vozaceva vrata i tako neka sitnica - uglavnom izdrzivo je...nema unutra puno krovnih obloga (ni onih bocnih kao u MAN-u i Citaru di su reklame) tak da mi se cini da se nebi smio previse rascukat al to sam mislio i za Citelise pa sam se prevario...limitiran je na 85km/h...ma nije bus los samo bi trebalo promijeniti par stvari na njemu koje se daju promijeniti i bio bi super za prigradske linije...ja sam napisao da nije za Zagreb jer bi ga ZET svojom logikom vjerojatno disponirao na 213, 214, 225, 230, 238, 280...a mozda i na neke gluplje linije na kojima je i bio (223, 232)
Das Beste oder nichts. MB

MAN19464

Citat: tramvajac 92  u Ožujak 27, 2015, 22:58:33
Mislim da je to da je bus na 85 limitiran, autoturist u svojima (običnim) ima naljepnicu da je limitiran na 100.
Nema to veze sa limitatorom, to je naljepnica maximalno dopustena brzina kretanja tog vozila, obzirom da ima stajača mjesta, njegouta maximalno dopuštena brzina je 50 km/h i takva mora biti naljepnica i to pod obautezno
Pa makar imao limitator na 150km/h

Ivan

#11
Citat: 822DoDo  u Ožujak 28, 2015, 08:06:35ma nije bus los samo bi trebalo promijeniti par stvari na njemu koje se daju promijeniti i bio bi super za prigradske linije...ja sam napisao da nije za Zagreb jer bi ga ZET svojom logikom vjerojatno disponirao na 213, 214, 225, 230, 238, 280...a mozda i na neke gluplje linije na kojima je i bio (223, 232)
S postojećim vodstvom, da, ne sumnjam da bi se povremeno našao i na 118 ili 228, ali vjerujem da ipak ne bi bilo stalno, a i ako bi imao kao ovaj nekih 35 sjedala nije ni to strašno, sigurno je bolje nego SL ili Conecto, ili još gore školski što se isto znalo vidjet.
A zašto ne 213 ili pogotovo 280? To su taman linije za ovakav bus, doduše, za 280 bi još bolji bio midi ali vodstvo ZET-a je zaboravilo da takvi autobusi postoje pa će vjerojatno ić nešto od viška minija.

Ja mislim da bi se u sljedećoj nabavci solo kad bude trebalo mijenjati NL263 '99 (i djelomično nadoknaditi masovni rashod O405N, a i dio Citara kako je krenulo) moglo nabavit odmah 40-ak LE, od toga 20+20 u APP i APD, a SL283 i Conecto poslat u VG... Moglo bi se i naružbu proširit odmah sa 40 na 50 pa 10 komada uz SL283 i Conecte odmah poslat u VG.
Serija bi i u prvom slučaju bila velika i smislena, a vjerojatno bi prilično direktno značila smanjene troškove za firmu i veću udobnost za putnike ako ne bi bilo nekih problema... 

Ako 15-17 od tih 20+20 ide u promet radnim danom, mogli bi pokrivat ove linije (u zagradi one koje bi išle povremeno ili nakon probe, treba izabrat samo manji dio od njih):
APP -- 111, 129, (131,) (135,) (137,) 160, 161, 162, 163, 164, (165,) 166, (168,) 169, 174
APD -- (205,) 213, (214,) (225,) 229, (230,) (238,) 261, 262, (263,) 270, 271/272, 273, 274
Dakle cca 14+14 sigurnih voznih redova, plus još barem pola toliko potencijalnih, ali i prvo je već skoro dovoljno.

(Za 159, 182, 280 i uže sesvetske bi mogli ići LE ali računam da će biti viška minija, iako to tek treba vidjet.)

smogovci.bbb2

Pozz. Ja sam novi na forumu i želim izraziti protivljenje nabavci ovog autobusa. Vozio sam se u njemu na liniji 161 za Štrpet i uopće nije primjeren za tu liniju iako čitam na forumu da su predviđeni baš za takve linije. Možda i jesu ali ne za naš Grad kad imate linije kao što je ova na kojoj nema dovoljno autobusa. U stražnjem dijelu autobusa mogu stajati samo niski ljudi. Do motora imate dva reda stepenica. Zagreb treba kupovati 100% niskopodne autobuse a ne ovo. A da stvar bude bolja ako i dođe do kupovine kupiti će se plinaš a probni je dizelaš.
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Shole

Ne postoji Crossway na plin

smogovci.bbb2

Ne brinite, izraditi će Iveco posebnu probnu seriju samo za ZET  :)evil jedno 100 komada, nema veze što neće voziti. Ako je 90ih godina prošlog stoljeća određena tipizacija voznog parka APD MB, APP MAN, čemu sad ovaj cirkus od 2008 godine?! Mislim znam ali to smo si sami krivi. Jadamo se tu po forumu a problem je na Trgu Stjepana Radića 1. Budimpešta kupuje MB i MAN a mi imamo velebne fontane, Dinamo, Snježnu kraljicu, WCe, geto u Jelkovcu, etc. I sad još i Iveco!!!
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza