Autobusi na probi

Autor 822DoDo, Ožujak 27, 2015, 20:40:28

smogovci.bbb2

Izvor: fb Autobusi Hrvatska
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Shole

Povukao se zbog debilnih rasprava kojima nikako nemožemo stat na kraj.  I ne samo on. Bilo je tu još masu iskusnih, starijih članova i entuzijansta koji jako fale. Padaju mi na pamet  Dulib i Man750 iz Dubrovnika,  pa Manoplan, Gaspa ...... 

citaro

Kako ne? Ban onima koji provociraju takve diskusije.

Shole

Ah,  izbanirao sam ih ovdje valjda na desetke i svako malo se pojavi neki novi kojeg opet treba odgajat.  Neki sami otpadnu, dosta ih se smiri i s vremenom postanu OK članovi, ali eto u svom tom neredu nestanu kvalitetni stariji članovi jer ne žele sudjelovat na forumu koji se svodi na prepucavanja i glupe objave.  Odosmo malo off topic, ali poanta ovog foruma bi trebal bit da bude malčice stručniji, a ne da se svodimo na društvene mreže i grupe na fejsu u kojima se stalno raspravlja o glupostima. Nemam ja niš protiv toga, nek slobodno sudjeluje tko god hoće, jer i tamo se svašta sazna, dozna, nauči .....  ali ajmo svi zajedno nastojat ovo ovdje držat ipak na jednom malčice višem nivou, a chat, zajebanciju i ostalo prepustimo facebooku

GT-R

Osim njih vidio sam i Autotroleja, da nije i on na probi   :)evil

marin

Citaro prekrasan, baš ga svi hvale na sva zvona kaj se svega tiče. Ovaj do njega isto lijep, iznutra također (ali je sličan ko Citelis iznutra, tj isti samo detalji oko satova su različiti i neke sitnice), i one kamere umjesto retrovizora su meni ružne. A ovaj skroz desno  russian_roulette
Ne bude ga se moglo isprobat vrlo vjerojatno.

lussin

Ovaj Irizar je nešto poput Van Hoolovog Exqui.Citya. Definitivno zanimljiv autobus, samo što najčešće takvi autobusi imaju svoje posebne trake koje su isključene od ostalog prometa

tramvajac 92

Irizar izgleda kao hibrid busa i tramvaja. A Citaro je valjda 35% skuplji od Heuliza (koji je mislim ionako Iveco... kao Setra i Mercedes otrpilike) ;D

Kako god bilo, bilo bi lijepo da ih se fakat pusti tjedan dana na vožnje (i gratis vožnja u njima).

jakov5

Citat: T4B4  u Svibanj 21, 2018, 15:38:54
Ako ih netko vidi u prometu neka javi čim ranije to bolje!  ;)  pivkan

Nisu vozili linije, vjerojatno probna vožnja.
Citaro vozio Zagrebačkom avenijom i skrenuo prema Jarunu, dok je Heuliz produžio prema Jankomiru.
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

Majstor

To je Euro tour dolaze novinari iz cijele EUROPE i probavaju te rade članke za novine
Samo mi sudite pošteno !

smogovci.bbb2

To se bira bus of the year 2019
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2


Bivši forumaš kekobus hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN truck bus

Izvršni urednik revije sindikata hrvatskog vozača u Transporter magazinu.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

421

Citat: MAN truck bus  u Lipanj 11, 2018, 19:36:08
Izvršni urednik revije sindikata hrvatskog vozača u Transporter magazinu.
Izvršni urednik  Vozač > revije sindikata hrvatskog vozača u Transporter magazinu.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln