Parkiranje na stanicama

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:43:24

mivano

Citat: Shole  u Ožujak 27, 2010, 20:10:43
Ako je šole pametan, uteko bi ća ako nema niš na busu, ako ima onda se dogovoriš pa se tereti samo polica osiguranja busa.  Ako zoveš muriju onda samo naje..... jer ti dođe 1000 kn globe.

A što se tiče ovog 2.,  samo smo pričali da bi bilo lijepo kad bi bilo tako

tako je jedan napravio u Prvomajskoj - nije mogao proć i otvorio zadnja vrata i prošao i zbrisao, a na jednom autu je "otpao" retrovizor  ;D

Shole

Riskiraš i bog.  Ako se skuži, il te neko od svjedoka prijavi, praviš se da nisi vidio i onda prihvatiš da si to bio ti, a ako prođe prođe  ;)

shef

Nije baš parkiranje automobila, ali je zato kontejnera za smeće. Netko je elegantno dogurao istog na sred one nazovi stanice linija 1b,9 i 13 (tako piše) kod ambulante na D.Vežici (M.Kontuša).
Nekako mi smrdi da će tamo stalno biti problema.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Ruske

ograditi gljivama prostor stanice i to je to...nema presele par gljiva sa trga dolje gdje je stanica 6ice gore i nece biti problema...


kico101

Baš me zanima kako će te "gljive" spriječiti "vozače"baja da ih tamo parkiraju.
Ako to predstavlja nekakav protest ( nije navikao na cviljenje kočnica autobusa ili minibusa ), to se lako da riješiti-ukinuti stajalište, 9 i 13 preusmjeriti u druge ulice i gotovo. I dalje tvrdim da ta stanica nije pogodna za korekciju 9-ke.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

5AR

Rekao sam ja njima kad smo radili ovu stanicu da će bit premala, i vidi sad, jedva 4 auta stane, ako se jedan slabije parkira jedan mora trošit struju za žmigavce  :-\


Bari

#21
Svakodnevna slika s Žabice
KREPAT MA NE MOLAT !

kico101

Citat: Bari  u Travanj 29, 2010, 19:34:25
Svakodnevna slika s Žabice
http://i41.tinypic.com/1zd4th1.jpg
Još samo kada ne bi bilo tih buseva, bilo bi to tako lijepo parkiralište. ;D ;D ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

dragec52

Jedan dan ponesem fotić radi nekih drugih potreba i kod Slavice ugabalište krcato parkiranih vozila i uzmem i napravim par fotki i stavim na forum grada Rijeke pod temu novih prometnih redara - jer se lijepo vidi par parkiranih vozila i nedaleko od njih 2 prometna redara čakulaju. Odmah sutradan dobijem mejlić od nekoga iz prometnog redarstva da još "samo opominju" a da od odeđenog datuma sve sami fotkaju i prilažu uz prijavu o nepropisnom parkiranju i da će svi biti procesuirani / valjda mislio kažnjeni/. Uskoro ću ponijeti fotić i napraviti nove snimke i postaviti na naš i gradski forum. Ili neka Bari navrati kod mene u bus i vozi se samnom i fotka. :P

shef

#24
Ma lažu i muljaju i samo troše ionako šupalj proračun. Jučer sam vidio jednog kod Fine na novom skuteriću (kojeg naravno nije sam kupio) kako nešto kucka po terminalu sličnom kakvog imaju naplatničari Rijekaprometa i fotografira jednog Opela parkiranog na mjestu za invalide. Čemu taj cirkus?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Boki651

A tek murja sa pričom da su auti od "tatinih sinova" preteški za pauka? ;D

Bari

Ništa novo, na Srdočima bus na cesti - razlog? Stanica puna automobila naravno



Posljedice su ove:






KREPAT MA NE MOLAT !

kico101

Citat: Bari  u Svibanj 02, 2010, 20:05:07
Posljedice su ove:
61,8 l/100 km i nije tako loš rezultat. ;)
Btw, dobro da gazda za volanom ni dobil kaznu za pogrešno parkiranje i ometanje prometa, jer se zaustavio na voznoj traci. Auti, ipak, ne smetaju prometu. ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

Citat: Shole  u Ožujak 27, 2010, 09:33:05
.....Nego baš si malo gledam ovu temu sad, pošto je bila dugo vremena zaboravljena, i došao sam na jednu ideju:  Naš veliki gradonačelnik je svojvremeno slao Kalmeti nekakve razglednice Rijeke sa gužvama na obilaznici.....  Kalmeta je obećao obilaznicu do 06.2009.  što je bilo teoretski nezamislivo (potpisano u proljeće 2008.) da bi ta ista obilaznica bila praktički pa gotova skoro na vrijeme.  Jedino što je kasnilo je bio most Katarina pa je ta dionica otvorena oko Božića.  S obzirom na Obijevu D404, kašnjenje od 6 mjeseci na onakvom projetku je stvarno zanemarivo.  Ali da se vratim ja na ono zbog čega sam započeo ovo, a to je da mi je palo na pamet da nađemo 2 točke s koje se mogu slikat dobre slike Fiumare u pravcu Jelačića, i Ul. Ivana Zajca.  Naravno pogađate, riječ je o žutim trakama.  Pošto sad imamo prometne redare koje plaćamo iz svojeg (gradskog) džepa, red bi bio da nešto i rade, a ne da lagano ćaskaju sa onima koji su u prekršaju.  Dakle,  svaki dan pošaljemo mail i običnom poštom po 3 slike Fiumare i Tržnice u točno zadano vrijeme, recimo 10:00, 13:00, 15:00  da nebi ispalo da čekamo kad će se napravit gužva pa ju onda uslikamo.  Znam da uopće nema smisla, ali možda neko primjeti, pa izađe u novine, pa nekog bude sram, pa se ipak nešto poduzme.   Naravno poželjene su i slike redara kako se bezbrižno šetaju uz nepropisno zaustavljana vozila

Citat: dragec52  u Travanj 29, 2010, 20:47:57
Jedan dan ponesem fotić radi nekih drugih potreba i kod Slavice ugabalište krcato parkiranih vozila i uzmem i napravim par fotki i stavim na forum grada Rijeke pod temu novih prometnih redara - jer se lijepo vidi par parkiranih vozila i nedaleko od njih 2 prometna redara čakulaju. Odmah sutradan dobijem mejlić od nekoga iz prometnog redarstva da još "samo opominju" a da od odeđenog datuma sve sami fotkaju i prilažu uz prijavu o nepropisnom parkiranju i da će svi biti procesuirani / valjda mislio kažnjeni/. Uskoro ću ponijeti fotić i napraviti nove snimke i postaviti na naš i gradski forum. Ili neka Bari navrati kod mene u bus i vozi se samnom i fotka. :P

Izgleda da ipak ima smisla.  Naravno da se neće problem rješit, iluzorno bi to bilo očekivat, ali očito je da neko ipak vodi računa i čita razno razne forume

dragec52



Snimljeno danas na "6" fotka govori sve i NEMAM komentar.