Lipanj 23, 2018, 15:57:23
autobusi.org forum

Autor Tema: Operativno liječenje strabizma i D kategorija ?  (Posjeta: 740 vremena)

Srpanj 23, 2016, 17:27:22
Posjeta: 740 vremena

Lion's Driver

Pozdrav kolege s autobusa i postovanje. Ovako... 21 mi je godina i posao vozaca autobusa mi je zivotni cilj ali... jesam profesionalni vozac imam C CE kat kod95 taho karticu i sve je super... trenutno vozim kiper...da ne duljim...

Da li je itko od vas imao problem s ocnom manom strabizam... naime...kad sam bio klinjo imao sam taj strabizam...nosio naocale da bi na kraju rjesavao u petom razredu operativnim putem...

Sada imam struku vozaca C kategoriju...CE  su me jedva pustali a kad sam radio lijecnicko za posao također su me pocastili pitanjem "a da mjenjas struku" a to mi zbog  doktorskih gluposti ne pada na pamet...

Njihova dijagnoza je da mi je operacija ostetila "stereo vid" sto ja nemam pojma nit osjetim...nit znam sta je to... boke odlicno vidim... naocale mi ne trebaju...sve ama bas sve super al me i dalje strah sto ce bit samnom...ocu li ikad sjest za volan autobusa...

Toliko sam frustriran...izbezumljen... i sad mi je svega toga zao nemate pojma koliko... jos k tomu nitko nece od lijecnika da porazgovara o tome da znam u cemu je problem... do kad cu smjet vozit i kamion sam neznam  ??? :'(