Razno (2)

Autor Paško, Kolovoz 29, 2016, 16:53:17

Sule

Ima li netko problema da mu nece otvori log in stranicu za internet u busu? Jer meni stalno ucitava i refresha stranicu za log in i nista ne otvara.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Neko

Citat: podgora  u Travanj 09, 2018, 16:07:25
Nedostupan je zato jer ga šofer nije upalija.
Šofer nema utjecaja na wifi. Treba se prijavit na hotspot kao na svaki drugi. Dok se ne prijavite na hotspot, wifi ima signal, ali nema pristup internetu. Isti je princip hotspota u Jokeru, CityOne. Ko ne razumi, nije za njega mobitel. Nažalost.


Sent from my iPhone using Tapatalk

elez

U #301 upaljena klima, odlicno hladi
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

XDonald

Radila je klima ovih dana i u #307, #275 i u C2 #313 - i u njemu je jako dobro hladilo, iako nije ni do pola bila upaljena.
To neki vozaci upale, i svaka im cast, al mislin da paljenje u svim ostalim busevima nece pocet prije 15.05.

Lion's Driver

čuj to...15.5. ka da je zabranjeno palit... ako je vruće upališ je sve da je 2 misec...kod mene radi klima već 10 dana.... evo i sad... kratki rukav i klima    ;D

tramvajac 92

Zato možeš regulirati jačinu venilatora i temperaturu. Glavni cilj je da u busu bude ugodno.  ;D

Lakše je rashladiti bus sad, kad je temperatura 20 - 25 nego 30 - 35. Sad se može postići dosta samo s ventilacijom.

Sule

Nadam se da necu biti dosadan sa ovim pitanjem ali zanima me vi koji duze i bolje poznajete vozni park prometa da li ce doci ubrzo do odlaska u mirovinu hrvatskih legendi eurobus AV120? Jer sve ih je manje u pokretu, a i realno nije vise bus za daleke relacije jer im triba vjerojatno dobro osvjezenje ili sam u krivu?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Lion's Driver

a i ne voze duže relacije... agencija sve više na teren šalje Iveke ili Regie a žuti AV120 je često na 80 za Drniš a to i nije baš daleko... za to je sasvim ok... Sivog ne viđam kao ni onog nižeg žutog

man323

Citat: Sule  u Travanj 17, 2018, 10:49:00
Nadam se da necu biti dosadan sa ovim pitanjem ali zanima me vi koji duze i bolje poznajete vozni park prometa da li ce doci ubrzo do odlaska u mirovinu hrvatskih legendi eurobus AV120? Jer sve ih je manje u pokretu, a i realno nije vise bus za daleke relacije jer im triba vjerojatno dobro osvjezenje ili sam u krivu?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk



Nabava će biti orijentirana na gradske autobuse (solo i zglobne), tako da čisto sumnjam da će nabavljati autobuse prigradskog tipa.
34 autobusa će biti financirana europskim novcem pa je za očekivati da će 34 gradska autobusa otići u rashod.

podgora

Nikako da izađe novi web a rekli da izlazi prošli tjedan.
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

elez

#259 je dobio novi volan ovakav
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Intouro

Dosta autobusa Ima takav volan

roko

#315 isto dobia novu shemu.

elez

#219 na l. 10 ispalo zadnje desno svitlo  glavauzid
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Paško

Opet blokada :/

https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/543264/39prometu39-opet-u-blokadi-direktor-splitskog-javnog-prijevoznika-tvrdi-da-nema-panike-bivsi-radnik-nam-je-sjeo-na-racun-isplatili-smo-mu-20000-eura

Citat:
25.04.2018. | 13:05
'Promet' opet u blokadi! Direktor splitskog javnog prijevoznika tvrdi da nema panike: Bivši radnik nam je sjeo na račun, isplatili smo mu 20.000 eura...
Piše Nikolina Lulić

Brzinom munje se proširila vijest da je "Promet" opet blokiran! Odmah smo s Tomslavom Vojnovićem, direktorom javnog prijevoznika provjerili tu informaciju koju je Renato Čupić, gradski vijećnik stranke Pametno objavio na svom Facebook profilu.
Ispostavilo se da je informacija bila djelomično točna, odnosno ovo trgovačko društvo je bilo kratko vrijeme u blokadi, ali više nije, potvrdio nam je Vojnović.
- Radilo se o ovrsi u iznosu od 20.000 eura staroj 15-ak godina od strane jednog radnika koji je tužio tvrtku zbog ozljede na radu. Kako smo već fanije ujutro bili rasporedili novce, a ovrha je stigla kasnije, bili smo u blokadi kratko vrijeme, a onda smo iznos namirili od tekućeg dnevog poslovanja - pojasnio nam je Vojnović.
Razlog blokade nije bio odvjetnik Željko Lubina, kako su mnogi pomislili. Njegov je odvjetnički ured baš u ovo vrijeme prije godinu dana "sjeo" na račun "Prometa" zbog toga što od ove tvrtke potražuje 30 posto od 37 milijuna kuna u ime zastupanja slovenskog "A-Cosmosa", koliko Grad treba isplatiti za korištenje njihovih devet autobusa bez naknade.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!