Boban Sveto, Solin [ST]

Autor maky, Prosinac 03, 2007, 12:51:06

netko

#15
Evo i slika meni nepoznatog busa,ako netko zna model neka kaže.. :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

shef

Nema na ovom vozilu ništa nepoznato, TAM 161a85 s neoriginalnom maskom
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

netko

Ok,hvala.Pa to me i čudilo,da je original maska odmah bi se prepoznalo da je TAM.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

zlikowszky

Na netkovoj fotki je Mercedes O303 (mislim čak da Sanos nikad nije radil "frtaljke"), a na makyjevoj je Sanos.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

maky

Citat: zlikowszky  u Travanj 29, 2008, 00:07:52
Na netkovoj fotki je Mercedes O303 (mislim čak da Sanos nikad nije radil "frtaljke"), a na makyjevoj je Sanos.
Da, u pravu si, tek sad vidim... Vidi se po prozorima  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

#20
Midi tristotrica:


I pola velike tristotrice:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

blade8699

Bobanovi busevi su skoro svi ok. Vozim se svako 2 tjedna s njima kad s klubom idem na gostovanja. Nikad nekih problema...

brzi

jutros sam bio išao u Jadrantransovu garažu,koja je sada čuvano parkiralište za kamione i autobuse,a tu su i Bobanovi autobusi:


maky

Evo Sanosa danas,  djecu je vozio...



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

5AR


manoplan

Boban preuzeo prijevoz učenika osnovnih škola u okolici Vrgorca. Naravno, odmah je uslijedila racija  :(

   http://slobodnadalmacija.hr/Split-županija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/40178/Default.aspx   

B.T transporti

E naravno da je usljedila racija pa nemožeš se sa rogatima bost kako to da nisu išli gledati autotransove autobuse ili čazmatransove

erobuss

Citat: manoplan  u Veljača 01, 2009, 11:14:20
Boban preuzeo prijevoz učenika osnovnih škola u okolici Vrgorca. Naravno, odmah je uslijedila racija  :(

   http://slobodnadalmacija.hr/Split-županija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/40178/Default.aspx   

I danas je Mate Jujnović pametovao na Županijskoj panorami. Navodno, zbog silnog investiranja u 'nove' autobuse morao je dići cijenu prijevoza, Boban bio jeftiniji, a on traži novi natječaj.

'Ne znan ja pod kojin uvjetin' i 'tražin od države' - zar je problem pričati književnim Hrvatskim jezikom

Tomek

A čuj, morao je u zadnje vrijeme investirati milijune u 2 Kineza i par 20- godišnjih Setri od Atlasa.. Nije to sitnica  ;D

Tlimfocit

Citat: Tomek  u Veljača 19, 2009, 21:49:54
A čuj, morao je u zadnje vrijeme investirati milijune u 2 Kineza i par 20- godišnjih Setri od Atlasa.. Nije to sitnica  ;D

hahahahahaha....miljune možda ako je plaća u češkim krunama.... :D:D:D

btw šta se tiće hrvatskog jezika i Mate Jujnovića on je nadaleko poznat po svom književnom i akademskom izražavanju....nijezaludu poznat kao Mate Faken :D