ex Livno bus, Livno

Autor Tomek, Ožujak 09, 2009, 20:25:57

Sule

Naravno da bi bilo zanimljivo vidit ponovno buseve sa naljepnicama Livnobusa ali ja mislim da su to neke price u prazno jer nitko o tome ne prica osim tebe niti sam vidio neku sluzbenu informaciju, a i pored tako velike i jake konkurencije ja mislim da je to pucanj u prazno. Nema nitko toliko para i zelje ozivit takvu firmu...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Sule

Ako je vjerovati ovim slikama i informacijama ova tema bi mogla ubrzo nanovo ozivit.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Sule

Kroz par dana izlazi vise informacija na FB profilu od firme mozete promac sluzbenu stranicu od firme koja je trenutno u izradi.

Izgleda da ce ova tema ipak ozivit.

Photo FB: Livno bus

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Paško

Imaju li oni ikakve veze sa starom firmom ili samo koriste ime?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Sule

Ovako firma se osniva u Livnu. Cekaju se papiri za otvaranje firme nakon cega ce se znati datum otvorenih vrata ako budem u mogucnosti oticu slikat za forum. Ako su podaci tocni na njihovoj FB stranici postoji tel broj i lokacija firme dok je web stranica u izradi.
I koliko vidim to je nova firma sa starim imenom.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


MAN truck bus

Izvor: FaceBook stranica Livno bus.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

lussin

Šteta što im ne daju da koriste staro ime, ali neka ih to ne koči. Pa neka bude i Livnotrans, onaj tko zna cijeniti trud neće zamjeriti ;)

Sule

Na ovome linku mozete pogledati koliko je dana ostalo do otvaranje sluzbene web stranice: http://livnobus.com/




Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Tlimfocit


Sule

Pa sudeci prema slikama koje se za sada djele na FB stranici trebali bi biti neoplan tourliner ali ne zele otkrit detalje do dana otvorenih vrata. Sto znaci da nije vjerovat slikama.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Shole

#355
Ti vjeruješ nekakvom prelošem photoshopu, ili prije bi rekao Paintu, što se tiče voznog parka.  I dočim još uvijek neznaju kako će se firma zvati znači da nisu još ni predali zahtjeve za dozvolama za linije, a kamoli dobili ih.  I najnormalnija stvar u svakoj državi je da u sudskom registru tvrtki nemože postojat opet tvrtka sa istim imenom.  Ja tebe razumijem u potpunosti, nostalgija je lijepa stvar i treba držat do svoga i poštovat prošlost koju su naši stari stvarali godinama, ali isto tako treba bit i svjestan trenutne situacije i ne živit u oblacima, da se malo pretjerano izrazim.  Firma će se otvorit sa nekim sličnim imenom, autobusi će krenut za par mjeseci i nadajmo se da će sve štimat i bit na vrhunskom nivou.  U svakom slučaju želim sve najbolje i puno sretnih kilometara

Sule

Pa tko kaze da vjerujem nekom losem pfotoshopu procitaj malo bolje sta sam napisao. Niti sam rekao da je to novi vozni park nego samo da postiji mogucnost da to budu ti busevi. Nisam dite od 5g znam sta radim i sam znam da se ne moze napravit nova firma sa starim imenom nego tu ti veliku ulogu igra politika u gradu, a kako nije tvoj grad pa ne shvacas. Ja se samo nadam da ce coviku uspit da pokrene firmu jer bi puno znacila za grad koji umire zbog lose politike....

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


actros

Malo čitam ove tekstove iznad, i mogu vam reć da je ovo čisto uništavanje ove teme!
Istina da svak može ić na Finu, otvorit firmu za par tisuća kuna ili maraka, i nabit joj ime Livno bus, Atlas ili Generalturist; al kakve to veze ima sa onom starom firmom? ...bezveze

...i još dva pitanja trendy-nostalgičare, zašto nitko neplače za imenom Bosna Livno?? i zašto niste prebacili Čička u ovu temu, pa on je najrelevantniji nasljednik tvz.Livno Busa!?

Sule

Zasto je ovo unistavanje teme koja je zapostavljena nakon propadanja i zatvaranja firme? Nisam znao da je unistavanje teme ponovno otvaranje firme i pokretanje zamrle teme? Kao sta vidis nisam admin da mogu pokrenit novu temu zbog cega sam nastavio na staroj temi i zbog toga sto je vlasnik firme vezan uz bivsi exLivnobus i zeli osnovat novu firmu sa istim imenom ali naravno to nije bas moguce sa pravne strane koju ti ocito ne razumijes pa ne znam sto se petljas u to ali dobro...

Zato sto je covjek vezan uz firmu kad je se zvala Livnobus, a ne BosnaLivno i sve je manje ljudi koji pamte to ime firme i pod tim imenom je bila i bivsa firma Li-trans. I ne kuzim kakve veze ima Cicko sa ovom temom kada je samo kupio kolodvor u livnu i nisam siguran za garaze zaboravio sam tko je vlasnik.

Ne znam sta tebe muci ali ne moras pratit ovu temu imas 100 drugih tema i firmi na forumu ako ti smeta sto covjek pokusava ozivit staru firmu koja je zivot znacila u gradu koji izumire jer nema posla......

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Dreamwalker

Sule, nema potrebe da se rasprava spušta na osobnu razinu. Nijedan forumaš nema ništa protiv da se firma otvori, da se kvalitetno radi i da svi budu sretni i zadovoljni. No činjenica je da je u zadnjih 10 godina u autobusnoj i avio branši bilo jako puno najava, kao što je ova, s puno planova, obećanja i svega, a na kraju od toga nije bilo ništa. Ne kažem da je to jedna takva priča i da će imati takav kraj, ali je sasvim razumljivo zašto su ljudi skeptični. I zato nije potrebno spuštanje na osobnu razinu.

Citat: Sule  u Studeni 08, 2018, 10:23:22
Zasto je ovo unistavanje teme koja je zapostavljena nakon propadanja i zatvaranja firme? Nisam znao da je unistavanje teme ponovno otvaranje firme i pokretanje zamrle teme?
Zato jer ova rasprava nema nikakve veze s onim što je nekad bio Livno bus. Niti je to ta firma, niti su isti autobusi, niti su iste linije, a ni ime se čak ne može registrirati. Postoji samo inicijativa da se otvori nova firma s imenom koje budi emocije kod ljudi i na taj način privlači putnike i novac. Za takve stvari postoji tema Razno gdje se moglo napisati da se inicijativa pokrenula bez skakanja na svačiji post tko razmišlja drugačije.
Citat: Sule  u Studeni 08, 2018, 10:23:22
Kao sta vidis nisam admin da mogu pokrenit novu temu zbog cega sam nastavio na staroj temi i zbog toga sto je vlasnik firme vezan uz bivsi exLivnobus i zeli osnovat novu firmu sa istim imenom ali naravno to nije bas moguce sa pravne strane koju ti ocito ne razumijes pa ne znam sto se petljas u to ali dobro...
Ne moraš biti admin da bi otvorio temu. Temu može otvoriti svaki član, no za to ovdje nema potrebe. Barem ne zasad. Firma još nije osnovana. Ne znamo kako će se zvati. Ne znamo kakve će biti linije, koji će autobusi voziti...ukratko ne znamo ništa. Kad se nešto opipljivo pokrene, vjerujem da ćemo svi to popratiti kako treba. Do tad, pratimo situaciju, no ne spuštajmo se na osobnu razinu.


"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421