Šta uzeti?

Autor Feter, Svibanj 09, 2009, 01:16:21

neoplan fahrer

Citat:Nije početnik, jedan od začetnika, u svom kraju...
Ti si govorio o polovnim, starijim busevima, je li? Mislim, ne mogu da vjerujem da novi starliner od  ~300000€ može da prokišnjava! A Travego... Kao što rekoh, MB 0_303 mi je pojam udobnosti, pa se toga bojim kod Travega, sad su turci preuzeli sve... A, ako mu je udobnost na nivou onih starih, onda kraj priče...

Da, govorio sam o polovnim busevima. Za novog starlinera necu nista reci osim da na oko lijepo izgleda jel nemam apsolutno nikakovih iskustava s njim, a za prvu generaciju sam ti vec sve gore napisao. A sta se tice MB 0303 i Travega mogu ti rec nebo i zemlja sta se tice udobnosti. Makar ako gledas na udobnost Mercedes je svaki udobniji od Neoplana. Neoplan vs. Mercedes sto se tice udobnosti, pobjednik je uvijek Mercedes o tome opce nema diskusije, makar opet Neoplan ima neke svoje cari, kao npr. sminka..
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

421

Neoplan ima karizmu bez obzira na godine (nov ili star ) bar što se tiče putnika.
Setra također ima karizmu ,ali nije toliko avangardna poput dvodijelne šajbe Neoplana.
Osim mog prijedloga za Volva 9700, predložio bih još Tourisma.Zašto?
EVObus koristi isto podvozje za Setru,Travega i Tourisma (poredano po cijeni).
Razlika je u opremi busa dok je završna obrada kvalitetna, a putnicima je udobnost zagarantirana u svim slučajevima.
Cilj vlasnika je relativno jeftin bus kod kupnje , dobar servis, mali troškovi eksploatacije i održavanja.
Prevagu može imati još jedino način otplate.
Volvo 9700 i Tourismo bi bio moj izbor.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

bugi

deski zakaj niko ne prica o scaniama

neoplan fahrer

Citat: bugi  u Svibanj 12, 2009, 21:23:18
deski zakaj niko ne prica o scaniama

A ono, imam nes sitno iskustva s irizarom, za vozaca je mogu ti rec ok, sta se tice voznje ono ko mali auto,  7 brzina i tak to, na brzinu nemam nikakovih prigovora jel bus ide stvarno brzzzo. ali ono, kad dodjes s busom na polazak, opce se niti ne osijeti godina proizvodnje niti nista, tu npr. neoplan dobro prolazi. da nebi mislio da pricam o novom irizaru ovo je vezano uz irizara od k.i.j.
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

doBUS

Koji je najeftiniji nov viskoturisticki autobus na BiH trzistu...

neoplancityliner

!!!!POMOČ!!!!! trebao bi kupiti neki kombi za prijevoz djece, ali i a neka dulja putovanja.... zanima me kaj mi preporučate???  ???

busfan

Citat: neoplancityliner  u Svibanj 22, 2010, 00:02:16
!!!!POMOČ!!!!! trebao bi kupiti neki kombi za prijevoz djece, ali i a neka dulja putovanja.... zanima me kaj mi preporučate???  ???

Ja vjerujem samo u Sprinter  ;)

neoplancityliner

hmmmmmm.... meni bi trealo nekaj sa 8+1 mjesta, ne više.... ali opet, trebao bi imat zračna vrata...  ???

Shole

zračna neće imat sigurno, jedino na struju, al neznam dal ćeš to nać.  VW Transporter ti je onda najbolja opcija, mada nećeš fulat ni sa Boxerom ili Masterom

neoplancityliner

a nemam pojma, bio sam u Njemačkoj, malo sam pregledavao..... dalo bi se naci lijepih primjeraka koje su oduzele auto kuće samo kaj me muci cijena.....