Star Trans, Zagreb ex Ninotours, Zagreb/Nino, Zagreb [ZG]

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 23:08:51

Tomek

Ninotours d.o.o.
Zagreb, Braće Cvijića 32


Autobusni prijevoz Nino d.o.o.
Zagreb, Perjavica 21c


Vozni park

EA Eurostar o303 15R


1 - Neoplan Cityliner N116


2 - Neoplan Starliner N516SHD



Ivan1983


Tomek


EuroTrakker

Pozdrav iz 53nje

tamlover

Jel zna neko di je završio onaj lijepi krem Ninekov O303??
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

neoplan fahrer

Iz pouzdanih izvora znam da je taj bus prelakiran u crveno.. to je sada onaj mercedes koji je vidljiv na gornjim slikama..
Unutar firme poznat je pod nazivom "čiro". meni je iskreno onako bio ljepsi..
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

tamlover

To mi zvuči nevjerojatno. Taj bus nije tako izgledao  ??? Bio je često tu kod mene parkitan i to je bio jedan lijepi klasični O303 a ovo na slikama nema veze s tim.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

neoplan fahrer

Istina je da je nevjerovatno ali pogledaj i po registracijama ako ne vjerujes.. ako si slucajno zapamtio.. ali siguran sam 100 % da je to taj bus
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

tamlover

Ono je bio povišeni O303 sa zadnjim vratima ispod prozora - ovaj ima sasvim drukčiji oblik karoserije. No, definitivno govrimo o različitim busevima jer mi je Tomek poslao jednu fotku koja nije dovoljne kvalitete za forum ali na kojoj sam vidio kako je ovaj crveni izgledao ranije. To nije ta shema bojanja, i to definitivno nije taj bus.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

neoplan fahrer

Vjerojatno mi ne mislimo na isti bus.. uglavnom ninotours je imao tog krem auwartera koji je sada prelakiran u crveno.. ali je i imao jednog bas mercedesa 0303 koji je isto bio krem ali sa crvenim natpisom ninotours.. to su bili njegovi počeci.. ako mislis na taj bus taj bus je prodan u MERITOURS!!!
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

tamlover

tako je, upravo na njega mislim. bili su to počeci Nino toursa ali kvalitetni počeci. meni je taj O303 ostao u jako lijepom sjećanju.
hvala na informaciji.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Konj

Da svi mi znamo za te početke...Ali da li znate da je upravo u voznom
parku Ninotoursa već od prošle godine bio najnoviji Cityliner koji je čisto bijeli
i isto tako bijela Scania?!
8) 8)

Tomek

Inače crveni Auwaerter viđen ovih dana na njihovoj sezonskoj liniji Zagreb - Novalja

bmax

Navodno je kupio Travega troosovinca od Puntamike iz Zadra, u cijenu je dao i svoju liniju za Zadar.
Neznam kad ce bit preuzimanje.

Konj

Da,istina je.Bus već vozi,i samo se čeka da se skinu naljepnice od Puntamike i
stave boje Ninotours-a.
Osim toga šuška se o još jednoj vijesti a to je da novi Cityliner koji je bio u najmu
više neće biti dio flote. 8) 8)