No.5 Rent-a-car, Dubrovnik [DU]

Autor miky, Ožujak 20, 2008, 12:33:54

Tomek

Evo jedne odlične fotografije koju sam dobio koja pokazuje cijeli vozni park No5..
Svaka im čast za tipiziranost voznog parka ovakvim krasnim Setrama S315GTHD


vollwy

Ove sa niže spuštenim retrovizorima su sve ex Samoborček?

man750

#17
Citat: vollwy  u Siječanj 17, 2010, 18:50:30
Ove sa niže spuštenim retrovizorima su sve ex Samoborček?
Ne nisu sve ex Samoborcek. Procitaj pazljivo postove u ovoj temi pa ces shvatiti koliko ih je kupljeno od Samoborceka.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

vollwy

To je bilo pitanje, a ne širenje dezinformacija.

miky

Samo 3 (tri) su Samoborček, one dvije crvene i jedna bijela, mislim da je treća od kraja, znaći sa desne strane...



Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

5AR


Tomek

S315GTHD ex Samoborček u utorak bila na Korčuli u paru sa PAP toursa S315HD
Korčula


Vela Luka

miky

Ova S315HD nije od Pap toursa nego od Goye, a Pap-ova je 994, ovo je 855.

PAP-TOURS

Citat: miky  u Rujan 20, 2010, 19:37:21
Ova S315HD nije od Pap toursa nego od Goye, a Pap-ova je 994, ovo je 855.

Setra 994 je u duga toursu ima samo na vratima natpise goya jer je farbana, ova 855 na slici je nasa i ima natpise preko cijelog autobusa .
Nevidim razloga sirenja dezinformacija u temi koja nema nikakve veze sa tim.      ;)

o-0
PAP TOURS - Travel  Agency

miky

#27
Cijelo ljeto je bila u Dubrovniku i vozio je vozač od Goye i to je prava istina, 855 je od Goye i nedavno je bila na prodaju na Auti.hr..

NE ZNAM JEL ZBOG JUŽINE ILI ČEGA, ALI MIKY, PA NISI OD JUČER OVDJE, OVAKAV TON STVARNO NIJE DOBRODOŠAO OVDJE NA FORUMU, SVE SE MOŽE LIJEPO RASPRAVITI, JA SAM SAD OBRISAO ZADNJI DIO TVOG POSTA, ALI NEMOJ DA SE PONAVLJA

PAP-TOURS

Citat: miky  u Siječanj 08, 2011, 11:02:47
Cijelo ljeto je bila u Dubrovniku i vozio je vozač od Goye i to je prava istina, 855 je od Goye i nedavno je bila na prodaju na Auti.hr..

NE ZNAM JEL ZBOG JUŽINE ILI ČEGA, ALI MIKY, PA NISI OD JUČER OVDJE, OVAKAV TON STVARNO NIJE DOBRODOŠAO OVDJE NA FORUMU, SVE SE MOŽE LIJEPO RASPRAVITI, JA SAM SAD OBRISAO ZADNJI DIO TVOG POSTA, ALI NEMOJ DA SE PONAVLJA

Kralju ja tebe stvarno nemogu shvatit. Pa nisam ja valjda manit da neznam koji je nas autobus i koje su table na njemu. Autobus je registriran na goyu jer mi jos nemamo firmu u hrvatskoj. Vozi ga isti covijek koji je i prije vozio i vozi u dobrovniku od 4 do 11 mjeseca. Da si malo bolje citao oglas na auti.hr vidio bi koje je ime prodavatelja i koji broj telefona , jer taj oglas sam ja osobno postavio. Ako i dalje nevjerujes pogledaj na temi duga toursa pa ces vidjeti na fotkam da je setra 994 kod njih.

pozdrav  ;)
PAP TOURS - Travel  Agency

nidi

Citat: PAP-TOURS  u Siječanj 12, 2011, 15:24:46
Citat: miky  u Siječanj 08, 2011, 11:02:47
Cijelo ljeto je bila u Dubrovniku i vozio je vozač od Goye i to je prava istina, 855 je od Goye i nedavno je bila na prodaju na Auti.hr..

NE ZNAM JEL ZBOG JUŽINE ILI ČEGA, ALI MIKY, PA NISI OD JUČER OVDJE, OVAKAV TON STVARNO NIJE DOBRODOŠAO OVDJE NA FORUMU, SVE SE MOŽE LIJEPO RASPRAVITI, JA SAM SAD OBRISAO ZADNJI DIO TVOG POSTA, ALI NEMOJ DA SE PONAVLJA

Kralju ja tebe stvarno nemogu shvatit. Pa nisam ja valjda manit da neznam koji je nas autobus i koje su table na njemu. Autobus je registriran na goyu jer mi jos nemamo firmu u hrvatskoj. Vozi ga isti covijek koji je i prije vozio i vozi u dobrovniku od 4 do 11 mjeseca. Da si malo bolje citao oglas na auti.hr vidio bi koje je ime prodavatelja i koji broj telefona , jer taj oglas sam ja osobno postavio. Ako i dalje nevjerujes pogledaj na temi duga toursa pa ces vidjeti na fotkam da je setra 994 kod njih.

pozdrav  ;)
Slažem se s ovim, osobno znam vozače koji su bili u najmu agencije Gulliver tavel s ovim autobusima i oni su mi rekli da su autobusi u vlasništvu Duge Tours. ;)
*****  V     O      L       V       O   *****