Samoborček - novi vozni park

Autor goranxxx, Kolovoz 31, 2008, 20:20:11

goranxxx

Koliko ja znam nikada nisu imali na voznom redu tko od njih vozi, imaju međusobno dogovorenu podjelu po toplomjerima, jedino kaj jaskansku stranu žumberka, slavetić i svetu janu vozi samo Samoborček a velikogoričko područje Autoturist, a škole većinom vozi Samoborček dok je Autoturist izgubio većinu koncesija od ZET-a
SETRA 417 HDH

hochdecker

Citat: goranxxx  u Rujan 03, 2008, 13:56:02
Koliko ja znam nikada nisu imali na voznom redu tko od njih vozi, imaju međusobno dogovorenu podjelu po toplomjerima, jedino kaj jaskansku stranu žumberka, slavetić i svetu janu vozi samo Samoborček a velikogoričko područje Autoturist, a škole većinom vozi Samoborček dok je Autoturist izgubio većinu koncesija od ZET-a

Ja mislim da si je to kolega sam improvizirano napisao u raspored...

goranxxx

Navodno bi trebalo za 10-tak dana doći još nekoliko Temsi, a kad dodju Isuzui odlaze jer su prodani i kupac nestrpljivo čeka isporuku
SETRA 417 HDH

mate

jel se mozd zna kupac tih Isuzua? ;)

hochdecker

Ko je da je imat će puno problema s njima....

goranxxx

još nema novih temsi a i gb.105 još uvjek vozi doduše skinuli su mu logo
SETRA 417 HDH

goranxxx

čini mi se da sam danas vidio na  Betonki novi BMC PROBUS, sa strane pisalo Samoborček, znači li to da ipak ne dolaze samo Temse?
SETRA 417 HDH

hochdecker

Stiglo je nešto što je dobilo garažni broj 105, e sad koji bus ne znam.

goranxxx

Citat: hochdecker  u Rujan 20, 2008, 11:22:27
Stiglo je nešto što je dobilo garažni broj 105, e sad koji bus ne znam.
To je vjerojatno BMC Probus , jel još uvjek bijeli?
SETRA 417 HDH

goranxxx

jel tko zna kad i jesu li možda došli ostali midi busevi, pretpostavljam da će ipak doći Temse
SETRA 417 HDH

goranxxx

Znači midiji kompletirani, bar zasad neće dolazit novih; 101,102,103 Temsa Opalin 9 (101 Euro 3 motor, 220 ks, ; 102 i 103 Euro 4 motor, 240 ks), 104 i 105 BMC Probus TBX 250 ks, stime da 105 Euro 3 a 104 Euro 4 motor, kao i lagani redizajn. 103 i 104 došli tvornički ofarbani u žutu boju. A vrijedi i zapisati i redosljed dolaženja: 101,105,102,103 i 104, koliko sam skužio kak je koji Isuzu odlazio tako je novi dobivao njegov stari gb. 8) 8) 8)
SETRA 417 HDH

busi

#26
znam da su novi vlasnici Isuzua:

1. niko tours - zagreb
2. puškarić - vinkovci
3. veslački klub marsonija - slavonskii brod

jedan stoji u dvorištu BMC-a
jednog sam vidio u dvorištu Herc-toursa

ova dva su čekali ili isporuku ili prodaju


*EDIT tamlover: svemu ovom e piše se i može se pisati u topicu novosti i rasprava pa ovaj zaključavam.