Povijest (stare fotografije, podatci itd.)

Autor markost, Ožujak 12, 2008, 18:19:12

XDonald

#1170
Novi Conecti pri dolasku, slika iz Slobodne.
U koje doba godine su stigli i krenili vozit? (2003. su proizvedeni)

netko

Mogla je ova slika od Slobodne bit bolja. ;D
Dobro pitanje. Izgleda da ekipa MAN - Mercedes nije u jednako vrijeme stigla osim ako LK serija nije dodjeljena nekom drugom gradu pod ST oznakama.
Ali ako je i bilo, možda je to najviše mjesec dana.??
#186-#195 - LI
#196-#198 - LJ
Svi Conectoi osim #200 i #213 - LL, samo #200 i #213 LM
Također #214 i #215 - LM

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Par starih karata
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RV

#1173
Jedna zanimljiva slika sa Šolte, snijeg 2012. godine i #215

Paško

Citat: amfan  u Kolovoz 23, 2015, 22:02:16
by nahverkehr-franken.de

Stadtwerke Fürth #364 koji je 1995. postao Promet Split #76 i zadržao reklamu:



A evo i dokaza da je barem neko vrijeme vozio u Splitu s tom reklamom (ovo desno je #574):
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#1175
Malo povijesti koja je još uvijek i sadašnjost: tabela linije 30 iz druge polovice osamdesetih. Na liniji je sve isto osim prve stanice koja je do negdje 2004. (nisam iskopao još točnu godinu) bila na Obali lazareta, gdje danas parkiraju turistički autobusi. Vidi se da se ispod ove trase nalazi neka potpuno drugačija, još starija. Dosta tih starih tabela s graviranim trasama iskorišteno je za nove linije idućih godina.
Nagradno pitanje: Na kojim se trima brojčano uzastopnim linijama u rijetkim prilikama još uvijek mogu vidjeti najstarije tabele, one gravirane?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#1176
FB, Split kroz povijest:

Citat:Šofer kariole u predahu na autobusnoj stanici na Rivi kod zgrade Lučke kapetanije u kolovozu 1971. godine.
Iza njega legendarni autobus Mercedes model O317, jedan od 30 komada koji upravo 1971. godine stižu u Split.
Linija broj 28 - Sućidar-Poljud-Sućidar.

Izvor:
Digitalni arhiv "Slobodne Dalmacije", broj od 24. kolovoza 1971. godine.
http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/pvpages/pvpages/viewPage/?pv_page_id=104714&pv_issue_no=710824_A
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

mile1962 na delcampeu je objavio ovu razglednicu na kojoj se vidi AEC rekaroseriran u Autokaroseriji Split (imali smo sliku takvog, #48)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Citat: amfan  u Rujan 12, 2019, 01:43:35
#149 odradio liniju 27 do kraja dana...

Kako smo trenutno u situaciji u kojoj nam Sanosi odlaze, a došli su novi autobusi, pogledao sam malo u podatke da vam opišem kako je odnos rashod-novost izgledao kada su Sanosi S218 došli u Promet. Ako sve one starije računamo kao zasebnu marku, Sanos je marka koja je najduže kontinuirano bila u Prometu (MAN i Mercedes imali su rupa - MAN do 1970. ako računamo IK-6, a Mercedes 1992-1994). U prometnoj dozvoli #149 ima zapisan datum prve registracije 24.01.1997. godine. Pretpostavit ću da je to točan datum iako se u dozvolama često nađe greška pa tako i u samoj Sanosovoj. Piše da je 1997. godište, ali svih pet bilo je već u garaži za Božić prošle godine. Dakle, vjerojatno su pričekali mjesec dana homologaciju i slične stvari i upisano je im mlađe godište. #146, 147 i 150 registrirani su zajedno s njim, a #148 registriran je vjerojatno dan ranije.

Da je kojim slučajem tog siječnja 1997. bilo foruma, vjerojatno bismo svaki dan izvještavali o rashodima ili novim dolascima jer je situacija tada bila vrlo zanimljiva, odnosno kaotična. Sanosi S14 i MAN-ovi SU 220 odlazili su u rashode (za oba tipa autobusa pokazat će se ishitrene!), a dolazilo je sve i svašta pa tako i Sanosi. Uvijek mi je bila smiješna pričica koju sam čuo od jednog vozača: njegova ekipa tada je dužila #137, turbo Mercedes O305G i dodijeljen im je Sanos kao novi autobus. Isti tjedan kad su ga dobili su ga i vratili te uzeli natrag svoj sedamnaest godina stariji Mercedes koji im je bio bolji u svakom pogledu. Sanose je reputacija koju imaju pratila od prvog dana, dakle. A kad smo kod Sanosa, ne možemo ne spomeniti Ikaruse. Kada su Sanosi uključeni u promet, na cestama je još bilo sedam Prometovih Ikarusa: #639, 652, 654, 656, 657, 662, 663. Do polovice ožujka svih sedam otišlo je u rashod. U isto vrijeme Promet se riješio posljednjih S312 i ubrzano rješavao S14 koji su dokrajčeni iduće godine. Nastavljeno je i komadanje SU 220 dok su 890 već bili zaboravljeni.

A dosta je zanimljiva situacija bila i s dolascima. Dok je 1995. zabilježeno 39 registriranih prinova te 1996. 33, 1997. je taj broj značajno pao na 19 i spuštao se sve dok 2000. nije došao na nulu. Špina polovnih autobusa nabavljenih na svakakve načine ugasila se. Ono što je zanimljivo je da je pet Sanosa registrirano prije sedam polovnih autobusa koji su im prethodili po garažnim brojevima. Čuo sam da su neki od njih zapravo kupljeni za dijelove i nisu trebali biti registrirani, ali na kraju ipak jesu, a to bi potvrdilo vrijeme registracije. Kad su Sanosi došli, registriran je #139. Od polovnjaka su zatim uslijedili #130 (Neoplan koji je dugo stajao), #145 (O305 koji je vjerojatno došao iz Skandinavije) te #140 i #143, Vetter i turbo O305G, u svibnju. Tek u rujnu registrirani su idući polovnjaci, a to su bili: #153, 142, 141, 144, 156, 154 i 155 - svi registrirani u tri dana pa zato su i imali tablice jedan kraj drugog. Dakle, dva Vettera i jedan turbo O305G po svoj su prilici ležali najmanje devet mjeseci, a onda tek bili uključeni u promet.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Prvi autobusi sa zatamnjenim staklima, barem malo oko rubova. Svi bi ih više voljeli da su bili automatik.
Ispada po ovom da su g.b dobivali i autobusi koji su bili i za dijelove ( i DAF 114-116) Šta je najgore, neki od tih su vozili još jako dugo, do 2008.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

#1180
Ovih dana obilježava se četrdeseta godišnjica Mediteranskih igara u Splitu, jednog od najvažnijih događa u povijesti Splita u 20. stoljeću. Igre su svečano otvorene 15.09.1979., a 1979. je bila i velika godina za Promet. Kao što sam već pisao, te godine stiglo je 57 novih autobusa, rekord koji stoji i dandanas. A kad je u pitanju MIS, od prvog se spomena #542 još na starom forumu spominje kako je njegova serija "došla za MIS". To je samo djelomično točno jer je dosta autobusa te serije zapravo kasnilo. Na današnji je dan registrirano prvih pet SU 220. Zatim je legendardni #542 sa još sedam autobusa registriran na sam dan otvaranja. Još tri SU 220 pristigla su, zanimljivo, na dan zatvaranja, a ostalih deset registrirano je tek u dva navrata u studenom. Dakle, SU 220 jesu stigli za MIS '79, ali samo neki od njih. :)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#1181
Prva verzija FAP 5GVF-ST (garažni broj circa 80) na Rivi, hvala IKS s busphoto.ru
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Jel me netko tražio? #616 u Ikarusovu prospektu iz 1980-ih koji se prodaje na ebayu
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#1183
Dogodila se ogromna nova nabavka pa ne bi bilo loše da netko ažurira ovu stranicu: http://www.promet-split.hr/menu2/galerija
Također, Citari C2 došli su 2018., a ne 2017. godine, a imam slike od nabava iz 2012. i 2013. ako to ikoga zanima.

Sekciju "povijesne" ispočetka nisam komentirao jer me bilo razljutilo postavljanje forumskih slika na stranicu bez priznavanja autora, no valjalo bi ih iskomentirati ovdje jer imam podataka koje se na stranici neće naći.

Na ovoj fotografiji nalazi se Mercedes Benz O317 #358. Dugo je vremena bio najniži autobus po garažnom broju, a bio je jedan od samo dva Mercedesa O317 iz prve serije od 30 komada koja su odradila punih 20 godina vožnje - drugi je bio #361. Ako netko kojim slučajem zna koji je točno garažni broj bio prvi od Mercedesa O317, nek mi javi jer taj podatak još nisam iskopao. U tome mu je pomoglo da je početkom 1980-ih (za ovo nemam pisani trag, ali je skoro pa sigurno) otišao na uređivanje u Autoremont Matulji, a u tih 20 godina samo je kratko (četiri mjeseca 1987.) bio odjavljen, za razliku od nekih O317 koji su stajali i po nekoliko godina. Posljednjih godina je, naravno, odrađivao rezervne zadatke te je povučen u svibnju 1991. godine. Ova je pak fotografija nastala 1988. ili 1989. godine. Valja spomenuti da su po priči starih vozača neki od Prometovih O317 završili u Banjaluci pa nije nemoguće da je tamo skončao i ovaj bus.

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Par članaka iz prvog dijela 1987. koje mi je davno poslao DavorVis
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!