Tipovi autobusa na linijama 2019. (Neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor MAN truck bus, Siječanj 02, 2019, 11:52:43

sniff


MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

garfield

Jedan Urbanway je bio i na prvom navratu 225/2 (a popodne uobičajeni Conecto), garažni broj u mraku nisam uspio vidjeti.

Na 166 je 29. Na displeju je pisalo Garaža kad sam ga slikao na Glavnom, već sam mislio da je displej neispravan no kasnije se pojavio ispravni natpis (kojeg na žalost nisam uspio slikat).

Citat: lovac27  u Travanj 10, 2019, 16:47:09
Gbr.36 na lin.607.
Viđen na Savskom mostu, isprike na lošoj slici; taman je odlazio kad sam izašao iz linije 108, stoga nije uspjelo bolje od ovog.

driverzg27

Citat: MAN truck bus  u Travanj 10, 2019, 17:12:32
nnee
401 > 226/3, 403>206 thumbs

za 206 se slazem da je neobicno ali 401 na 226 je neobicno zbog ceg?
Iveco je jedno dugo vrijeme se vrtio na 226 kao i na 203 pa ne znam zasto je to po tebi neobicno.
Ako ima neka posebnost sa 401 ja se ispricavam,nisam znao,ali smatram da nista neobicno za 226...
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

MAN truck bus

Nije neobično već sam ispravio kolegu sniffa i uputio ga gdje prometuje 401. Čitati s razumijevanjem. good_boy
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

driverzg27

Citat: MAN truck bus  u Travanj 12, 2019, 13:42:13
Nije neobično već sam ispravio kolegu sniffa i uputio ga gdje prometuje 401. Čitati s razumijevanjem. good_boy


citao sam s razumjevanjem, ali i dalje ne kuzim kaj vam je to cudno da je 401 na 226? bio je i na 203 danas,pa to nije nekaj neobicno,mozda je za Sniffa ali svejedno taj Iveco nije nista neobicno za te linije!
Ali dobro,postujem misljenje,kak god da je..
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

MAN truck bus

 glavauzid
Nisi pročitao s razumijevanjem jer sam jasno naveo kako 401 na 226 nije neobičan, no pošto ga je kolega Sniff spomenuo da je možda na 206 ja sam ga ispravio i uputio gdje je 401. Zatvori usta, otvori oči!

Citat: garfield  u Travanj 10, 2019, 21:09:18
Jedan Urbanway je bio i na prvom navratu 225/2 (a popodne uobičajeni Conecto), garažni broj u mraku nisam uspio vidjeti.
...
401  good_boy
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

driverzg27

Citat: MAN truck bus  u Travanj 12, 2019, 18:44:33
glavauzid
Nisi pročitao s razumijevanjem jer sam jasno naveo kako 401 na 226 nije neobičan, no pošto ga je kolega Sniff spomenuo da je možda na 206 ja sam ga ispravio i uputio gdje je 401. Zatvori usta, otvori oči!
401  good_boy


nis od tog,kolega...moja usta ce uvijek bit otvorena a kom smeta nek napravi cepic za uha... sniffu je neobican mozda jer ne boravi na nekim podrucjima i shvacam ga ....treba ipak vremena kroz dan da se sve pohvata,sto nije lak zadatak.... meni su i oci i usta sirom otvorena iako to smeta vecini al osobnost se ne mjenja-samo autobusi po linijama hahahah
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

MAN truck bus

Ti uopće ne čitaš što ja pišem. Idem još jednom napisati detaljnije možda shvatiš... Ili ipak ne... kava
Sniff je dojavio kako je vjerojatno 401 na 206, no ja sam ga demantirao, te naveo liniju gdje je taj dan prometovao 401, gdje nije neobičan, te naveo kako na liniji 206 prometuje 403 koji je neobičan za tu liniju. Capishi?  umnik2
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

jakov5

404 na 273/1

1) Dubec
2) Bistrička-Zagrebačka
3) Grgati 8
4) Lužan-Zeleni vijenac
5) Soblinec - raskrižje - škola
6) Ninska
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

garfield

Isti bus slikan ranije na polasku na liniji 264:
(prije kad je Urbanway s 273/1 bio na 264 nije pisalo ništa na displeju, dakle to su popravili)

jakov5

32 na 123/1
Nakon dugo vremena nema citelisa na 127 - voze 308, 309 i 318.
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru