Centrotrans – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 13:24:16

The_Dubster

vala i to jest... nisam znao fkt al mi se prema vani i unutra učinio kao da ima puuuunooo. doduše znam da se vozči iz ilijaške garaže ne brinu o vozilima bas :S

aaaaa

mqa ovaj autobus je razbijen nekoliko puta mislim cak da je i prevrtan na bok..nisam siguran.

damir050

ovaj Cityliner N 116  je na  Holandiji  bio  dugo  god , Nekada je  znao zalutati i u Njemacku

elvis

Citat: damir050  u Siječanj 20, 2010, 19:54:03
ovaj Cityliner N 116  je na  Holandiji  bio  dugo  god , Nekada je  znao zalutati i u Njemacku

Koji Cityliner?

aaaaa

Citat: damir050  u Siječanj 20, 2010, 19:54:03
ovaj Cityliner N 116  je na  Holandiji  bio  dugo  god , Nekada je  znao zalutati i u Njemacku


nije u pitanju cityliner ali nema veze...tacno je da je ranije jedan od ovih primjeraka isao za Rotterdam  barem mu je tako pisalo na linijskoj tabli medjutim to je bilo davno sigurno prije 5 godina kad su tek dosli u Centru

damir050

od  kada se ponovo izlazi  sa  Stanice  pored  Mercatora , sta  je  sa ulicon iznad  Fabrike  Duhana Sarajevo

amar

nemam pojma, i ja sam se zacudio danas kada sam vidio ...

damir050

vjerovatno  rade onu raskrsnicu prema Pofalicima , onaj podvoznjak  sigurno  neko zakacio  sa ovim  Spratnim autobusima

elvis

Mole se clanovi da u postovima ne koriste zargonizme,nego da obrate paznju na pravopis,ozbiljnost ovog foruma to zahtjeva.

Moderatorski tim

aaaaa

Ma sa ulicom iznad fabrike duhana koja se zove Drinska nije nista međutim na tu ulicu se nadovezuje ulica Safeta Zajke koja se proteze skroz do Stupske petlje. Eh u toj ulici zna ponekada biti guzva pa zato vozači non stop koriste alternativnu ulicu pored Merkatora jer im se lakse ukljuciti na glavnu gradsku ulicu (Zmaja od Bosne) koja vodi prema Stupu odnosno izlazu iz grada, sa raskrsnice kod elektroprivrede nego sa raskrsnice na Pofalicima gdje je takodje velika guzva...

amar


aaaaa

ma ona je standardna na toj liniji 99% Brčko eventualno nedjelja zenica ....

busfan

Za Brcko sveki dan ide drugi autobus, juce sam vidio Platinium. Ali imaju dva polaska, inace u Brcko zna doci i Steyr  ;D

aaaaa

Citat: busfan  u Siječanj 23, 2010, 14:16:47
Za Brcko sveki dan ide drugi autobus, juce sam vidio Platinium. Ali imaju dva polaska, inace u Brcko zna doci i Steyr  ;D

Za Brčko svaki dan ide Setra a u ostalim polascima autobusi se mjenjaju medjutim u glavnom je to ili Cityliner ili Transliner ...Steyr zna doci jedamput godisnje...