Centrotrans – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 13:24:16

damir050

Imao je  jedan , ali  su  brzo odustali , vidjo sam po  krugu  tamo  dje im je   garaza

elvis

Citat: damir050  u Veljača 16, 2010, 22:26:14
Imao je  jedan , ali  su  brzo odustali , vidjo sam po  krugu  tamo  dje im je   garaza

Sumnjam da su to MAN-ovi nosili,ako bolje pogledas nemaju nikakve nosace na koje bi ih postavili
Sjecam se Citylinera sa prtljaznicima,negdje 96.-97.,tad mi je to bilo nesto posebno,vidjeti duple stopke iste

aaaaa

Citat: elvis  u Veljača 16, 2010, 22:29:32
Citat: damir050  u Veljača 16, 2010, 22:26:14
Imao je  jedan , ali  su  brzo odustali , vidjo sam po  krugu  tamo  dje im je   garaza

Sumnjam da su to MAN-ovi nosili,ako bolje pogledas nemaju nikakve nosace na koje bi ih postavili
Sjecam se Citylinera sa prtljaznicima,negdje 96.-97.,tad mi je to bilo nesto posebno,vidjeti duple stopke iste


tačno tako to su stavljali na Neoplane  međutim danas vrlo mali broj Neoplana ide na linije koje su vozili ranije a MAN-ovi svakako imaju veci prostor za prtljag.....

damir050

Da tako je  aaaa  narocito Troosovinci

elvis

I cini mi se da su poslusali mene i Nea i skinuli one ruzne ratkape i stavili sa Translinera za kojeg The Dubster kaze da ih je pogubio ;)

damir050

Stvarno  nisu Normalni za Zenicu  ubaciti Starliner-a , koji je  prijeko potreban na Internacionalnim linijama

aaaaa

Citat: damir050  u Veljača 20, 2010, 17:12:14
Stvarno  nisu Normalni za Zenicu  ubaciti Starliner-a , koji je  prijeko potreban na Internacionalnim linijama

i tom Starlineru je 12 godina znaci diskutabilno je to koliko je on za medjunarodnih linija iako je medju autobusima koji imaju najmanju kilometrazu u Centrotransu. Takođe to nije uobičajena pojava dakle vjerovatno je "uletio" na tu liniju iz odredjenih razloga tehnicke prirode

damir050

Ja mislim  nismo se razumili , ako  Mislis  na  onaj Starliner sto je  the_dubster  Slikao  ja mislim da on nema 12 Godina , al  nema veze

doBUS

Citat: damir050  u Veljača 20, 2010, 18:18:40
Ja mislim  nismo se razumili , ako  Mislis  na  onaj Starliner sto je  the_dubster  Slikao  ja mislim da on nema 12 Godina , al  nema veze

98 godiste

aaaaa

Citat: damir050  u Veljača 20, 2010, 18:18:40
Ja mislim  nismo se razumili , ako  Mislis  na  onaj Starliner sto je  the_dubster  Slikao  ja mislim da on nema 12 Godina , al  nema veze

Upravo mislim na taj Starliner i ima on "nepunih" 12 godina ;) ;) ;)

doBUS

Po mom misljenu autobus za medjunarodnu liniju nemora da bude nov.Bolje je Starliner star 12 godina nego nov King long.Bitno je samo da je autobus uredan,dobro odrzavan isprava ;)

damir050

Vozila  za  Medjunarodne linije podlijezu pod  ristriktne  kritirijume , Pocev  od  klima uredjaja tv , dvd  , wc , Adekvaktnog radnog mijesta za  Vozaca  jedan primjer  ti ne mozes  drzati  Medjunarodnu liniju  za  jednim  Tamom  190 

Tlimfocit

Citat: damir050  u Veljača 20, 2010, 22:39:47
Vozila  za  Medjunarodne linije podlijezu pod  ristriktne  kritirijume , Pocev  od  klima uredjaja tv , dvd  , wc , Adekvaktnog radnog mijesta za  Vozaca  jedan primjer  ti ne mozes  drzati  Medjunarodnu liniju  za  jednim  Tamom  190 

međunarodna je linija i linija Split-Sarajevo pa u busevima koji je drže često nisu ispunjeni ti tvoji "ristriktni kritirijumi".....zato se vrati u realnost malo....
a kolega aaaaaa je pretpostavljam tia reć da Starliner očito nije sposoban za duže ture (ili neki kvar ili jednostavno prevelika kilometraža)

elvis

Ja stvarno ne mogu nikako shvatiti oko cega ste vi toliku paniku stvorili,ostao autobus u kvaru koji radi tu liniju za Zenicu i ljudima u tom trenutku najlakse bilo poslati tog Starlinera,taj dan zapalo njemu,slijedeci ce nekom drugom...tako da su zaista suvisni komentari tipa da rukovodioci nisu normalni samo zbog tog Neoplana na toj liniji,ne znam kakvi sad odjednom kinezi,Tamovi i ostalo...

aaaaa

Citat: elvis  u Veljača 21, 2010, 00:35:44
Ja stvarno ne mogu nikako shvatiti oko cega ste vi toliku paniku stvorili,ostao autobus u kvaru koji radi tu liniju za Zenicu i ljudima u tom trenutku najlakse bilo poslati tog Starlinera,taj dan zapalo njemu,slijedeci ce nekom drugom...tako da su zaista suvisni komentari tipa da rukovodioci nisu normalni samo zbog tog Neoplana na toj liniji,ne znam kakvi sad odjednom kinezi,Tamovi i ostalo...


Ma naravno.... jednostavno  tako se "potrefilo". Kraj sedmice studenti iz Zenice koji studiraju u Sarajevu idu kuci i ISUZU je pre pre pre premalen, taj bus bio slobodan i zasto ga nebi poslali na tu liniju kad on to moze odraditi bez problema....