Centrotrans – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 13:24:16

vollwy

Citat: damir050  u Ožujak 08, 2010, 20:03:01
Ove  sve  reklame i na Lokalu  Stoje jer je Centrotrans Clan Eurolines , a  to je bio zahtjev Eurolinesa  za prijem , da  Svi  Autobusi  nose Reklamu Eurolinesa , sa jedne Strane ime Centrotransa  sa  druge Eurolines-a

Centrotrans ne samo da je član EUROLINES-a nego se firma zove CENTROTRANS - EUROLINES d.o.o. Sarajevo i farbanje autobusa je takvo bez razlike na kojim linijama vozi

The_Dubster

Citat: vollwy  u Ožujak 08, 2010, 20:17:06
Citat: damir050  u Ožujak 08, 2010, 20:03:01
Ove  sve  reklame i na Lokalu  Stoje jer je Centrotrans Clan Eurolines , a  to je bio zahtjev Eurolinesa  za prijem , da  Svi  Autobusi  nose Reklamu Eurolinesa , sa jedne Strane ime Centrotransa  sa  druge Eurolines-a

Centrotrans ne samo da je član EUROLINES-a nego se firma zove CENTROTRANS - EUROLINES d.o.o. Sarajevo i farbanje autobusa je takvo bez razlike na kojim linijama vozi

ima dijelove npr u ilijaši, visokom, olovu, kiseljaku, fojnici... koji se zvanično nazivaju centrotrans bus i pripadaju matičnoj kući cts eurolines. ovi busevi voze uglavnom lokalne linije i oni svoju šemu dobivaju u plavoj boji, dakle natpis CENTRTRANS BUS i plave trake na dnu busa sa obje strane, nema crvene ni EUROLINES kao ni slogana "sa nama u Evropu", a rijetki su i oni koji dobiju loptice

damir050

Jos jednom dolazi  do izrazaja,konstatacija  da CTS povlaci buseve koji su prije  nekih 7 - 8  godina  krstalili Evropskim Drumovima

The_Dubster

Citat: damir050  u Ožujak 17, 2010, 21:58:22
Jos jednom dolazi  do izrazaja,konstatacija  da CTS povlaci buseve koji su prije  nekih 7 - 8  godina  krstalili Evropskim Drumovima

Pa da, spominjao sam par puta, a jednom mi je jedan vozač rekao da onaj jetliner koji ide za Brezu gazi već preko 3 miliona kilometara, pa sad jel tako...

damir050

Ovaj je pretezno isao  za  Hrvatsku Zagreb, Dubrovnik , po nekada je znao  zalutati i do Njemacke , Holandije

mate


mate

MAN Lions Top Coach danas na liniji Sarajevo - Wien


np


mate

Citat: np  u Ožujak 29, 2010, 15:25:53
jeli bilo putnika?

Ma kakvi, 2 putnika bila unutra samo, ocito ce u povratku bit dosta, pa zato i troosovinac, inace prvi put sam vidio danas ovu liniju, ne znam da li su je do sada vozili samo na druge GP ili je nedavno uvedena

aaaaa

Citat: mate  u Ožujak 29, 2010, 15:40:35
Citat: np  u Ožujak 29, 2010, 15:25:53
jeli bilo putnika?

Ma kakvi, 2 putnika bila unutra samo, ocito ce u povratku bit dosta, pa zato i troosovinac, inace prvi put sam vidio danas ovu liniju, ne znam da li su je do sada vozili samo na druge GP ili je nedavno uvedena


ovo je jedna od najfrekventnijih Centrotransovih linija koja je uvedena skoro odmah poslije rata. Mislim da je ima svakodnevne polaske..

mate

Citat: aaaaa  u Ožujak 29, 2010, 17:03:49
Citat: mate  u Ožujak 29, 2010, 15:40:35
Citat: np  u Ožujak 29, 2010, 15:25:53
jeli bilo putnika?

Ma kakvi, 2 putnika bila unutra samo, ocito ce u povratku bit dosta, pa zato i troosovinac, inace prvi put sam vidio danas ovu liniju, ne znam da li su je do sada vozili samo na druge GP ili je nedavno uvedena


ovo je jedna od najfrekventnijih Centrotransovih linija koja je uvedena skoro odmah poslije rata. Mislim da je ima svakodnevne polaske..

Ma kasnije sam vidio na CTSovim web stranicama, medutim tamo je pisalo da idu na GP Gradiska/ GP Stara Gradiska, pa mi je zbog tog bilo cudno, vjerojatno i oni sada kao i Globtour idu na Brod, bas cu narednih dana to provjerit

damir050

Mate ovo je  redovna linija Centrotransa za Wien koju rade u kooperaciji , sad neznam dal je  Blabbus ,il je  neka druga Prevoznicka firma , Oni idu Svaki  dan u  08:20 iz Sarajeva za Wien , Znam kad sam ja isao za Düsseldorf i on je  na stanici  bio

PROFA

Ova linija je stara i vise od mene,prije rata je vozena isto.
U ratu su isli preko Splita i do Tarcina jer je Sarajevo bilo blokirano!
A koperanti sa CENTROTRANSOM us AUSTROBUS i BLAGUSS ,samo su prije vozili svi ali sada sam CENTROTRANS i placa najam ovoj dvojici.
Vlasnik koji je vozio kod BLAGUSSA je prokockao 9 novi buseva i nije imao vise sa cim vozit,a AUSTROBUS taj koji je vozio razbili su autobus i oduzeo im je vlasnik koncesiju jer je to blamaza za AUSTROBUS.
A taj je kupio bus od AUSTROBUSA I KONCESIJU IZNAJMLJIVAO;I TAJ VOZAC SAD VOZI U JEDNOJ TVRTKI KOJI JE BUS SLUPAO U bIh:
a OVA LINIJA JE STVARNO JAKO DOBRA VIDIM I VOZACI SU JAKO LJUBAZNI I USLUZNI NEKAD POSALJEM NESTO PO NJIMA.

elvis

Danas u Konjicu MB 0303 napravio kratku pauzu,vozio je fudbalere Visocke Bosne




damir050

Elvise svaka  ti cast , nakon dugo vremena nesto u  sekciji  Centrotrans