Croatia Bus Zagreb - slike

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:09:00

gorgoroth


gorgoroth


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Paško

Ući u automat klub ili Croatia bus? Nekad dođe na isto...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

gorgoroth


gorgoroth


gorgoroth

#1161
Svugdje ih nađem po gradu



Shole

Tu vjerovatno bježe oni koji imaju većinu dana pauzu u Rijeci.  Na nekom drugom mjestu su možda oni koji noće u Rijeci pa je negdje u blizi apartman, a na trećem pak ako vozi domaći vozač pa ide busom kući.

mateovk4

Parkiraju svugdje i svagdje. Jedan dan vozi jedan, a drugi dan drugi vozač. Nije kao prije da je svaki dan vozio pajdo kojem je odgovarala linija. Problem je i taj što se dođe u 8 ujutro, a na zabici ne smiješ 10 minuta ostati jer odmah smetas. Povratak je u 15  znači 5-6 sati čekanja. Jadni ne znaju gdje bi sa sobom pa se vozikaju po rijeci. Što se tiče ovog da su vozači iz rijeke koliko ja znam ima samo jedan da je iz rijeke i to ga dosta ekipe iz troleja zna. On parkira u marceljevoj.

mateovk4


Shole

Citat: mateovk4  u Ožujak 08, 2019, 09:07:39
Parkiraju svugdje i svagdje. Jedan dan vozi jedan, a drugi dan drugi vozač. Nije kao prije da je svaki dan vozio pajdo kojem je odgovarala linija. Problem je i taj što se dođe u 8 ujutro, a na zabici ne smiješ 10 minuta ostati jer odmah smetas. Povratak je u 15  znači 5-6 sati čekanja. Jadni ne znaju gdje bi sa sobom pa se vozikaju po rijeci. Što se tiče ovog da su vozači iz rijeke koliko ja znam ima samo jedan da je iz rijeke i to ga dosta ekipe iz troleja zna. On parkira u marceljevoj.

Bilo ih je jedno vrijeme više iz Rijeke, a i općepoznato je kolika je fluktacija kadra u CB-u tako da ovdje nitko više ne zna tko vozi u CB-u, a tko ne.

gorgoroth

Toga u Marćeljevoj sam stalno lovio, svako malo drugi bus
Znali su i na Kostreni parkirati, kod Plodina, pa prije tunela Pećine...
Danas ulovljen jedan u Opatiji



shef

Ovaj na spavancu na poznatom odmorištu v Dolenju pri Jelšanah
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

gorgoroth


elvis

U Jablanici trenutno,linija Zenica-Dubrovnik