Čazmatrans Vukovar – fotografije

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:01:04

Tomek

***

5AR

Riječka zaobilaznica prekjučer (četvrtak).


man750

Evo jedan iz Vukovarske postrojbe
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

ssoos1

#3
Citat: manoplan  u Prosinac 21, 2007, 22:15:57
Čini mi se da Čazmatrans Vukovar ima uredniji vozni park od matične tvrtke.Ono što me ovde zbunilo je crvena registracija iako ovaj narančasti MAN ne odstupa dimenzijama od 'klasičnog' autobusa...

Razlog zbog kojih ovaj MAN ima crvene tablice je taj što ima kamionski postroj(podvozje),pa je stoga teži od standardnog MAN-a te klase.

Tomek

Citat: manoplan  u Travanj 12, 2008, 19:04:04
http://i245.photobucket.com/albums/gg60/setronije2/P4120123.jpg

Ovo je bivši Autoturistov autobus, a danas viđen i donedavno Samoborčekov O404midi na liniji Zagreb - Vukovar sa tablom Čazmatransa..

negas

Ovaj Dabl Deker je bio u Bg-u 04.04.2008 godine, parkiran na dolaznim preonima Lastine stanice!




Takodje, sam se udaljio da uhvatim i neki Srb bus kako bi slika bila sadrzajnija i docarala ambijent!













trilex

Pozdrav

Jednog jutra (oko pola 6 čini mi se) sam prošle godine vidio u okolici Vukovara Čazmatransov zglobni Ikarus.

Zna li netko nešto više o tom autobusu, kakve linije on vozi, i da li ga se može vidjeti po danu?

erobuss


adf


Tomek


erobuss

Ček, pa jel ovaku shemu bojanja imao ATP Šibenik na jednom Eurobusu AV 120  ???

Tomek

To je stara shema Touringa, ima ČZM Vu i jednu S215HD u toj shemi, kupljeni su ti autobusi iz Njemačke.

erobuss


stipe15

Ovakvu shemu ima jedan av120 u ATP Šibeniku.Tp je jedan od prvih Eurobusa u ATP-u.Ima razlike samo u sitnicama,ali boja je skoro identična.

erobuss

Citat: stipe15  u Svibanj 31, 2008, 22:57:40
Ovakvu shemu ima jedan av120 u ATP Šibeniku.Tp je jedan od prvih Eurobusa u ATP-u.Ima razlike samo u sitnicama,ali boja je skoro identična.

Stipe čitaj postove  ;)