Međunarodne linije - prijevoz unutar Hrvatske

Autor Zg, Ožujak 26, 2016, 14:04:51

Zg

Pozdrav

zanima me kakva je politika vezana uz prijevoz putnika na međunarodnim linijama na relacijama unutar Hrvatske.

Naime nekoliko puta nisam mogao uzet kartu na relaciji Split-Zadar jer su to bile linije s polaskom iz BiH. A sad vidim dosta linija sa polascima do pograničnih mjesta npr Split-Harkany.

Iako te linije nema u voznom redu kad se na stranicama splitskog kolodvora pretrazuje Split-Zagreb ili Split-Osijek ( a ni na stranici zagrebačkog kolodvora kad se traži Zagreb-Split npr) a znam da se ljudi voze tom linijom unutar Hrvatske zanima me je li moguce kupiti karte i kako su generalno regulirane te međunarodne linije.


NP-549

#1
Zabranjen je prijevoz putnika u tuzemstvu na inozemnim linijama.  Krcanje putnika je uvijek jednosmjerno, s obzirom na smjer kretanja linije.  Npr.  SPLIT—HAMBURG smije po Hrvatskoj samo ukrcavati putnike,  a po Njemačkoj samo iskrcavati.

Ti polasci koji su blizu granice  (Harkany,  Brežice....)  su uvedeni otkad smo ušli u EU pa se drugačije tretiraju,  ali sve mi se čini da ni tu nešto ne štima jer je Croatia BUS izgubi koncesije kad su imali takve polaske za Rijeku.

zlepur1

Da se i ja malo uključim.Dakle za svaku liniju koja redovno prometuje u međunarodnom prometu mora biti uključen i domaći prijevoznik po pravilniku koji je preuzet od EU.Krcanje i iskrcaj putnika dozvoljen je na stajalištima i kolodvorima utvrđenih voznim redom,dakle moguće je krcati putnike na kolodvorima za pojedinu relaciju ako se ima dozvola za istu, što važi i za linije prema Mađarskoj i Njemačkoj, a sve visi o vrsti dozvole izdane od pojedine države.Uzmimo primjer Arrive nna liniji Milano -Ljubljana Zagreb ili Minhen -Ljubljana Zagreb koje redovno vrše ukrcaj u ljubljani za Zagreb i obratno.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Boki651

Primjer je Črnja Tours koji u teoriji vozi Pula-Bratislava, a u praksi prodaje dvije odvojene karte, Pula-Zagreb i Zagreb-Bratislava, a presjedanja nema u Zagrebu..

Renault25

Što se tiče APP-ove  linije  Harkany- Split, moguće je kupiti kartu za vožnju tom linijom unutar Hrvatske, ja sam se vozio od Osijeka do Zagreba i većina putnika i ulazi u Hrvatskoj ( bar izvan sezone). Takve čudne linije iz manjih pograničnih mjesta su uspostavljene da bi se iskoristila rupa u zakonu. Naime kod dodjele koncesije za prijevoz unutar Hrvatske autobusi koji voze na istoj liniji ne smiju kretati u isto vrijeme ( moraju kretati u određenom vremenskim razmaku jedan od drugog), budući da većinu linija Osijek- Zagreb drži koperacija Panturist/Čazmatrans,  konkretna linija je izmišljena kako bi i APP uzeo svoj dio kolača, uz to od Zagreba od Splita konkuriraju drugim prijevoznicima ( i u Zagrebu ulazi većina putnika koji putuju u Dalmaciju). Nije teško zaključiti da je takva linija besmislena pogotovo izvan turističke sezone, jer koliko ljudi ulazi u autobus u Harkanju koji ima 3000 stanovnika, a sumljam da su Dalmatinci idu na kupanje u toplice koje se nalaze u Harkanju.

EuroCity

Ista stvar je i sa npr. linijom Pula-Harkany. Baš sam nedavno išao sa tim busom/tom linojom od Pule do Osijeka. Iz Pule polazi 15 minuta iza linije Pula-Požega koja ide ide u 11:30. Ne znam da je itko u busu išao do Harkanya. Kad sam izašao u Osijeku, ostalo je 10-ak putnika koji su išli za Valpovo, Belilšće i D.Miholjac, a oni su u bus ušli u Zagrebu, S.Brodu i Đakovu. Ta i takve slične linije nisu ništa drugo nego "unutarnji promet", ali eto spletom okolnosti bus(evi) i vozači noć provedu u Harkanyu iz razloga koje je već naveo kolega Renault25 - da bi mogli imati atraktivne poslaske kao i konkurencija, a da su ipak time u skladu sa zakonom.

Ovdje sam sapomenuo APP, no on je samo jedan od mnogobrojnih prijevoznika koji na sličan način "pravdaju" linije.

zlepur1

Istina samo šta su app-ove linije registrirane na slijedeći načim, primjer linija za Split: Harkany-Osijek, Osijek-Punitovci, Punitovci-SL.Brod-Nova Gradiška, Nova Gradiška-Zagreb, Zagreb -Jasenice, Jasenice-Zadar.Zadar-Šibenik -Split.tako da  nema ni m od međunarodne linije osim linije Harkany -Osijek.Sve se svodi na međužupanijske linije, hoću reći više linija je objedinjeno u jednu,pa tako umisto da se svaka vozi zasebno sve vozi jedan bus.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Teutonic

Znam da je  o-0 ali šta je sa tim Harkanyem,svako jutro vidim APPov bus iz Harkanya za Split,vidim da nije veliko mjesto,nego svega oko 3000 ljudi,gdje je tu logika,iako je možda razlog šta ima toplice  ??? bilo bi mi logično da se povezuje sa Mohačom ili Pečuhom (znam da je glupo pitanje ali moram pitati).

Dreamwalker

Harkany je samo početak linija koje su tko zna kako registrirane i tko zna kakav je zakon u svemu tome na snazi. APP vrti ogromnu lovu na tome, i volio bi znati u čemu je caka.


Btw. malo je off, ali me zanima može li se po zakonu raditi ture HR - Srbija - neka treća zemlja i to s istim busom. Tj. da autobus našeg prijevoznika krene s jednim dijelom grupe iz Hrvatske, pokupi drugi dio grupe u recimo Srbiji i onda vozi turu po Skandinaviji, Turskoj ili gdje već?
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

mate

Zbog te cake s vise dozvola, je jedino ova linija opstala od tih koje su uvedene (sjetite se CBa i Brezica s polaskom iz ZG minutu prije konkurencije). Međutim, na kolodvorima koji nisu pod kapom APPa, pr. AKZ, ne moze se kupiti karta iz ZG za SB, nego putnicima se u busu prodaju karte, te nekad zna biti i cirkus oko toga svega, tako da tu ima jos nesto sigurno osim vise dozvola. Cak se u kuloarima spekuliralo da APP nece povuci linije, nego da ih vozi i placa kaznu, tako da tu sigurno svega ima. Inace zakonodavstvo o prijevozu putnika u HR je pun rupa (a i nelogicnosti), te tko se razumije u to, moze svemu doskociti

NP-549

Ne kužim čemu više te zavrzlame sa inozemnim linijama kad smo svi u EU.  Ako se neki Njemački prijevoznik prijavi za liniju  Velika Kopanica — Babina Greda nek ju vozi ako mu nadležno tijelo izda dozvolu i ako se njemu ta linija isplati.

A što se tiče tiče linije Harkany — Split,  sve je OK što se tiče države, ali onda bi se i vozna karta trebal izdavat za svaku dozvolu posebno

tramvajac 92

Kako je kolega zlepur1 napisao, pošto je to više povezanih linija,

1. Harkany - Osijek
2. Osijek - Punitovci
3. Punitovci - Sl. Brod - Nova Gradiška
4. Nova Gradiška - Zagreb
5. Zagreb - Jasenice
6. Jasenice - Zadar
7. Zadar - Šibenik - Split

zanima me kako bi objasnili putniku zašto dobiva 7 karata i zašto ispada skuplje nego na internetu. Pogotovu na stanici u Harkanyu i to na mađarskom.

zlepur1

Kolega iz autotroleja zna da jedino Samoborček na liniji za Šibenik izdaje dvi karte i to Zagreb-Jastrebarsko i Jastrebarsko -Šibenik.A šta se tiče App ima sam velikih problema na njihovom povratku za Šibenik zbog nedostatka slobodnih mista.Na raju su iznašli kombinaciju da idem u 12.00 za ZG di me je čeka njihov bus za Zadar i onda presjedanje u Zadru za Šibenik.Nije mi toliki problem to presjedanje jer je bilo sve u pet minuta ali sam izgubija cilo jutro.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Dreamwalker

Pa svi koji imaju liniju gdje piše veza, dobiju onoliko karata koliko je linija. Bar bi trebali. Kad sam išao sa Slavonija Busom prema otoku Krku, dobio sam dvije karte. Zagreb - Bosiljevo i Bosiljevo - otok Krk.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

sniff

Kad je već zlepur spomenuo Samoborček,zašto rade vezu u Jastrebarskom,bez veze izgubi 20-25 minuta da pokupi dvoje ljudi npr. .Radi čega ???