Vozni park – komentari (2)

Autor Paško, Travanj 20, 2018, 10:13:51

man323

Koja su slova na registraciji? P ili R?

LukaST

Nissan vidia sve samo u plavom hr i normalno poslje ST

Paško

Ne znam jesu li svi registrirani, ali #001-003 imaju tablice ST-2685, 2686 i 2687-P
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

LukaST

Za one sta su parkirani kraj tehnicke stanice nisan siguran za registraciju a oni pakirani na ulazu u garažu svi imaju registracije

Paško

#318 je izgleda negdje oštetio ovaj dio stražnjeg kraja koji često zna nastradati pa su mu stavili zamjenski koji oskače bojom. A oskače jer folija više ne izgleda najbolje. Folije na svim C2 potpnuo su pocrnile kod auspuha i počinju se odljepljivati.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Lion's Driver

Fino odskače i bijela folija pa se sve više vidi di je ima a di je bijelo još od Austrije  ;D Nisu mi jasne takve mjere "štednje" da se lijepi folija a i to se lijepi malo ovdje malo tamo. Još malo i evo estetske katastrofe  >hammer<

Paško

Slažem se, treba ih obojati i riješiti to. Preko jeseni lijepo nek svaki vikend jedan ode na uređivanje.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

smogovci.bbb2

Je, a šta bi onda radili ovi koji lijepe folije kava
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

man323

Postoje više vrsta folija s obzirom na kvalitetu i samu trajnost, no očigledno su ovdje stavili neku jeftinu foliju koja nema dobre specifikacije. A bojanje cijelog autobusa, ako se odradi kako treba, bi bilo puno bolje nego gledati ovakve autobuse sa različitim nijansama žute i bijele.

Paško

#232 stoji već neko vrijeme bez motora, možda čak i ode u rashod za dijelove.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Kolega garažer

Neće u rashod  nnee, al još će neko vrijeme čekati u garaži
PROMET Split

LukaST

Riknia mu motor ceka novi nece u rashod

RV

#132
Dođem sa Šolte, dočeka me Šolta odma iz trajekta ;D

#220 su opiturali poklopac motora nazad u žuto nakon povratka sa Šolte, al ostatak je svejedno katastrofa..

Lion's Driver

odradili su vrhunski posa  :D kontra novih

XDonald

Jucer sam se vozio u #256 i primjetio da u pridnjem dijelu klima grije a nazad hladi  >:(