Autotrolejeva crna kronika

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:36:36

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549

Možda, nebi znao, iako me vrata, lajsne i pogotovo ona rupa za nogu neodoljivo podsjeća na sve Sanose.
A što se tiče 305-315 oni koji su ih vozili tvrde da su bili kraći.  Obećane su mi neke slike ali čekam već neko vrijeme.  Za 233 imaš pravo.  A možda su i Alfe bile do 232 jer nije čovjek precizno znao reć da li do 230 ili 233.

shef

Da li se zna što je bilo s onim razbijenim Citarom u garaži? Nisam uspio vidjet koji je (izgleda kao 705), ali sam vidio da mu fali zadnji vezni lim (ispod poklopca motora), lijevo zadnje svjetlo, a lim tamo izgleda kao da je gorio (ili je kitano sivo-bijelim kitom).
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

Citat: shef  u Srpanj 22, 2008, 14:38:39
Da li se zna što je bilo s onim razbijenim Citarom u garaži? Nisam uspio vidjet koji je (izgleda kao 705), ali sam vidio da mu fali zadnji vezni lim (ispod poklopca motora), lijevo zadnje svjetlo, a lim tamo izgleda kao da je gorio (ili je kitano sivo-bijelim kitom).

705 je imao sudar. Neznam detalje...

NP-549

Skoro gotov.  Samo se branik čeka.

shef

564 viđen večeras u ljetnoj "summer edition" verziji, bez zadnjeg stakla s desne strane na prikolici. Budući da je isti neuništiv, očekujemo ga ponovno sutra na istoj liniji.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Nedavno je bilo riječi o rekorderima u kilometraži.  Mislim da je upravo on jedan od kandidata.
1989 godište, od prvog dana na 32 u smjeni, nikad prekidna ili pričuva,  (8 Lovrana x 365 x 18 god)

5AR

Kako to da nitko nije spominjao zapaljenje autobusa na liniji 11 i novinarske vijesti na radio Rijeci kako je "jedan autobus izbačen iz stroja"

ikar

Citat: 5AR  u Rujan 04, 2008, 23:22:35
Kako to da nitko nije spominjao zapaljenje autobusa na liniji 11 i novinarske vijesti na radio Rijeci kako je "jedan autobus izbačen iz stroja"

Danas tek saznao, 646 kod streljane naložen... (u zadnje vrijeme je često bio u remontu) Sad voze 644. Mogli su boljeg uzet ovog je cijeli Trolej vozio...

mivano

646 se zapalio? Nisam ništa čuo o tome, inače vozim se na liniji 11, i taj 646 ništa ne valja,nije mi jasno zašto nisu kupili Lions classic, ili im dali nešto iz serije 673-679. Stalno se kvari. Prije modernizacije je prokišnjavao na više mjesta.
Btw.: Zna li tko kolika je šteta, na kojem se polasku zapalio, ima li tko fotke?

SaNjIn

omg..najprije je ujutro na 617 koja vozi na 34 šole pobro retrovizor na križanju za u matulje (iz mihotića prema centru)..a zatim u rijeci tj kad se prođe kantridu pa tamo di se spajaju jedinica i duja i ove ostale stoji 631 (vozila na 11 Rijeka) zaustavljena na križanju sa sva 4 žmigavca i policijski auto I jedna škoda kojoj je ljevi zadnji kotač bio svijen na unutra a autobusu niš..jel zna možda neko malo detaljnije ša se desilo na tom križanju tj ko je koga pobro??

Boki651

čini mi se da misliš na sudar između ford focusa i opel cadetta, zbog pogreške u radu semafora? ;) Autobus nisam vidio.

SaNjIn

Citat: Boki651  u Rujan 27, 2008, 22:30:42
čini mi se da misliš na sudar između ford focusa i opel cadetta, zbog pogreške u radu semafora? ;) Autobus nisam vidio.
nene baš škoda oktavia je bila i prazan bus

NP-549

Evo par starijih,  mislim da ih nismo imali na forumu:

605 u bliskom susretu sa stablom kod WTC-a


NP-549

639 i mlada vozačica kod Novog Lista