Globtour - rasprava i novosti (2)

Autor Tlimfocit, Ožujak 07, 2009, 18:44:06

ist

Šofer bi morao imati dugu kosu i bradu, joint u ustima, a na radiju bi trebali svirati Janis, Marley i srodni repertoar

STEFI- GRAF


ist

#797
Ma ovo su sigurno Šveđani namjestili :) Inače, ovaj hipibus je u 18.30 krenuo iz Splita za Livno gotovo pun. Možda je bilo desetak praznih mjesta, a ako Solin nije podbacio, mogao se i napuniti

Tlimfocit

Danas u Splitu s Japancima jedan daruvarski Sideral i dvoosovinska Barbika nove generacije na HR tablama.

Man lion's coach

Neki dan jedan Volvo troosovinac mislim da je model 9900 iz Hamburga, prosao kroz Mostar, zvuk mu je kao kad se djete docepa bubnjeva. :(

ist

Za Zagreb je popodne išao uobičajeni Sideral DA-847-AS

ist

Obnovljeni Ayats na jutarnjoj liniji Mostar-Split-Mostar. Ima istu registraciju

nnevenkoo

stglo 6 volva troosovinaca polovnih krševa iz švedske...

ist


Man lion's coach

I iskreno u lošom su stanju neki dan jedan linija je bila za Zagreb.. Na ulazu u onim pragovima rupe, limarija u lošem stanju.. Bučan i kad se šalta mlati u njemu.. Izgleda da ni Globtour nije kao sto je nekad bio ..

Bosnaexpres Doboj

#805
Istina je da u zadnje vrijeme osim tri nova Siderala, samo dolaze polovna vozila sa brdo kilometara,a i njihova postojeća vozila su prešla isuviše mnogo...Firma njihovog kalibra bi trebala svake godine da se ponavlja sa 10-tak potpuno novih autobusa, a stare sa par miliona da prodaje. Ovi pregaženi Volvosi iz Švedske su ok za te linije po Hr i BiH, ali za vožnje prema EU bi trebali konstantno podmlađivati vozni park, a ove izgažene Siderale staviti na domaće linije. Mislim, ako već toliko imaju posla onda valjda nešto i zarade.

Man lion's coach

Volvosi su OK za linije tipa Mostar-Split-Mostar neke krace linije, definitivno mislim da nije za Zagreba, jer ima oko 600-700km, posto obidje citavu Hercegovinu..

nnevenkoo

ma nisu ni za lokal, neznam oće li ih bar oćistit unutra, nemaju tapete, a tapecirung, ajme, valjda će ih dovest u red, ipak imaju hr registraciju. p. s nadam se da nekome, kome je inaće smetala ietina neće ovo zasmetat, i možda mi opet ople kaznu, a tako je to u međugorju, oni su nedodirljivi i zato mogu vozit tako loše autobuse. iskreno mi je žao ali znam da imaju drugaćiji pristup prema vozilima i vozačima to bi mogla biti jedna od vodećih firmi u hr.

Crohunter

#808
Citat: nnevenkoo  u Svibanj 01, 2013, 15:34:06
ma nisu ni za lokal, neznam oće li ih bar oćistit unutra, nemaju tapete, a tapecirung, ajme, valjda će ih dovest u red, ipak imaju hr registraciju. p. s nadam se da nekome, kome je inaće smetala ietina neće ovo zasmetat, i možda mi opet ople kaznu, a tako je to u međugorju, oni su nedodirljivi i zato mogu vozit tako loše autobuse. iskreno mi je žao ali znam da imaju drugaćiji pristup prema vozilima i vozačima to bi mogla biti jedna od vodećih firmi u hr.

nnevenkoo, ti zaista nemaš pametnijeg posla već stalno serendati ovdje i stalno lupati o istom....da ti kažem:
SVATILI SMO DA SI JEDAN OD ONIH VOZAČA KOJI SU NAČINOM RADA BILI NEZADOVOLJNI!!! ILI JE TO ZATO STO SI KRAO ILI JE TO ZATO ŠTO SI NERADNIK!!!!
Ima sigurno firme gdje tvoj način razmišljanja prolazi, ali ne kod nas.
Ljepo bi te zamolio ako već pišeš, piši objektivno, realno i neutralno. A da ti nisi baš neki simpatizer grupacije to smo primili na znanje!!!

P.S.: interesantno je da od 23 postova, 17 se radi o Globtour-u i jednim drugim prijevoznikom i to sve negativno! U ostalima traziš posao ali mislim da moliš boga da ga ne nađeš! Ali eto kao što je u post-u jednom i napisao da traži posao, uvjerite se u kvalitetu radnika nevenka ako ga gdje možete smjestiti , a ima i broj u jednom postu 095 91 22 009 . Pa eto ako ima netko nekakav posao za njega .......

ist

... a sve to nema ama baš nikakve veze sa stanjem Globtourovih "prinova"