GNK Dinamo

Autor autobusi.org, Prosinac 02, 2007, 09:59:26

IKAS

Citat: conecto  u Siječanj 18, 2010, 10:12:30
Citat: manoplan  u Siječanj 20, 2008, 17:54:30
Evo i priče o šoletu tog autobusa

http://www.nk-dinamo.hr/page/20/vijest/prikaz/110/default.aspx

Vrlo idilična priča, iako oni koji ga poznaju malo bolje (kolege) i nemaju baš najljepše mišljenje o tom čovjeku. Tipičan primjer (po čitavoj biografiji) vozača kakvi uspijevaju u Croatia-Busu, zapravo sam vrh vrhova u toj priči. A nije on vozio samo u Croatia-Busu (i nije vozio tamo nešto dugo), kao što Dinamo nije jedini prvoligaški nogometni klub kojeg je vozio. Za vjerno služenje u Dinamo ga namjestio osobno Leon Sulić, a nije ni čudno što toliko voli Mamića da ne može ne spomenuti ga, to je stil i način njegova uspjeha u vozačkoj karijeri.
Volio ga Sulić, vjerojatno ga sad i Mamić voli, ali kolege baš i ne. Ne zbog zavisti, nije ga nikad nitko od njih volio ni prije nego je vozio za Dinamo, svi su (ali doslovno svi) izbjegavali raditi s njim.


Ti si jako ljubomoran na čovika. Ne znam zašto se bavite takvim glupim pričama.

conecto

Jel ga ti poznaš? Ja da!
Ako te baš zanima, ja svoj posao ne bih mijenjao za njegov.

A zbog ljudi kao on ili Mamić ni Dinamo ne volim kao nekad, ali oni vuku ogromne novce iz gradskog proračuna za trećerazredni nogomet koji igraju, isto takve igrače koje okolo kupuju, ili da bi i vozač njihova busa imao službeni auto. I još se time hvale!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Berlingo

U srijedu u 9 Dinamo krenuo na pripreme u Rovinj (bar tako novine tvrde). U 10 je bio na Bosiljevu i odvajao prema Rijeci. Aparat imao, upalio ga, ali zakasnio!

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

erobuss

Mamić kupuje novi autobus za Dinamo??? Za šta će im? Da s njim dođu u Međugorje ???  >hammer<
http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/vaha-odveo-plave-medugorje-mamic-razmislja-novom-busu-clanak-239569

BTW svaki trenutak trebaju stići na osmodnevne pripreme, bit će slika sljedećih dana  8)

elvis

Zar ovaj ima vec 7 godina... ???

ist

S obzirom na relacije koje prevaljuju dovoljan im je polovni isuzu  ;D

frankfurt99

Citat: conecto  u Siječanj 18, 2010, 10:12:30
Citat: manoplan  u Siječanj 20, 2008, 17:54:30
Evo i priče o šoletu tog autobusa

http://www.nk-dinamo.hr/page/20/vijest/prikaz/110/default.aspx

Vrlo idilična priča, iako oni koji ga poznaju malo bolje (kolege) i nemaju baš najljepše mišljenje o tom čovjeku. Tipičan primjer (po čitavoj biografiji) vozača kakvi uspijevaju u Croatia-Busu, zapravo sam vrh vrhova u toj priči. A nije on vozio samo u Croatia-Busu (i nije vozio tamo nešto dugo), kao što Dinamo nije jedini prvoligaški nogometni klub kojeg je vozio. Za vjerno služenje u Dinamo ga namjestio osobno Leon Sulić, a nije ni čudno što toliko voli Mamića da ne može ne spomenuti ga, to je stil i način njegova uspjeha u vozačkoj karijeri.
Volio ga Sulić, vjerojatno ga sad i Mamić voli, ali kolege baš i ne. Ne zbog zavisti, nije ga nikad nitko od njih volio ni prije nego je vozio za Dinamo, svi su (ali doslovno svi) izbjegavali raditi s njim.

Conecto,ovo je točno 1000%,samo nažalost još malo i gore! inače znam da su 1999 godine ČZTovi vozači feštali prilikom transfera dotičnog u CB i to ni manje ni više odma na novi auto(transliner 0015cb),nakon toga dolazi u sukob sa skoro svim kolegama,a u jednom slučaju je bilo i fizičkog obračuna,kad više nitko s njim ne želi raditi prelazi na starlinera kojeg vozi sam,pa onda u dinamo. Samo bilo je još puno takvih poslje njega,jedan je dobio liniju za ilok(sa busom),a drugi je isto privatnik,ima 2 starlinera(bijeli troosovinac)slabi vozači i nikakvi ljudi ali uz ovog hajdukovca,pardon"dinamovca" puno omađijali i daleko dogurali,pa nek im je sretno!

buSHunter795


Marek

Jučer prije početka utakmice sa Neftchi FC.
Malo je sunce zasmetalo.






mate


Marek


5AR


Marek

Umjesto INE , osvanuo Konzum  :)


Grof

Stigao je Starliner 3ax.