Promet

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 11:36:18

Jean

Citat: kico101  u Travanj 13, 2008, 21:20:22
Izgleda da će južni izlaz iz Towera uskoro u promet. Skinuti su betonski blokovi, a semafor miga:

Uf... Sad će biti nesreća na onom nepreglednom izlasku iz podzemnih garaža Towera. Nepregledan je totalno, ali je do sada barem lijeva traka bila uvijek prazna, a sad kad po toj lijevoj počnu pičiti oni koji budu koristili ovaj put za izbjegavanje semafora... Samo se nadam da će takvih seljaka biti čim manje.

shef

Genijalci u HC ili gradskoj upravi ili nije me briga gdje odlučili da se danas (baš danas) treba asfaltirati Titov trg i to na dan  uoči početka zatvaranja zaobilaznice tri puta tokom dana.
Naravno, gužve su nezamislive, put od Pećina do groblja na Drenovi autom, koji obično ne traje više od 15 minuta, trebalo je dobrih sat i deset minuta.

Stanice u istočnom dijelu grada su bile prepune ljudi, jer su busevi naravno vozili u paru ili tri odjednom  :-\
Pretpostavljam da i neke prigradske nisu išle, npr. desetka u 13:20 za Šoiće se nije pojavila.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Boki651

Kašnjenja su strašna bila i na 7a (jedino sam to u mogućnosti pratiti), više od sat vremena. Što će tek biti sutra kad zatvore zaobilaznicu u 13h? ???

shef

Citat: Jean  u Svibanj 02, 2008, 17:08:47
Izgleda da će južni izlaz iz Towera uskoro u promet. Skinuti su betonski blokovi, a semafor miga:
Danas je semafor krenuo u rad, doduše ekipa nije navikla i ne šišaju ga previše. Miriše na zlo...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

Zanima me kako se snašo prometnik. Krimeja 14.15. 643 u koloni stoji treba ić za Kukuljane u 14.15, 683 iza njega 50m 14.20 Marčelji moš mislit. Još su zamijećeni i neki turčini u koloni na početku Strossmayerove. 674 zapeo, 13.40 za Mavrince se očito nije vozilo.

LuckyLooser

Citat: Kiki273  u Svibanj 16, 2008, 18:30:06
Danas po tko zna koji put totalni kolaps prometa u gradu  >:(

Ovako nešto se zaista rijetko vidi. Danas u 18:40 na okretištu Bivio. 594 (na svom vremenu, kreće u 18:43), iza njega "padobranci" 593 i 612


ikar

Pretpostavljam da u M. Dragi nije bilo busa sat vremena  ;D

nukleusri

Danas će autobusi na liniji br. 4 od 12 do 15 sati voziti do stare škole na Kozali zbog asfaltiranja na okretištu Brašćine

izvor: ŽC 112 Rijeka (http://www.rijeka.hr/sl985/default.htm)
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

nukleusri

Dana 27. 06.2008. radi svečanog otvaranja Riječkih ljetnih noći, za sav promet (osim autobusa međugradskog prometa) biti će zatvorena dionica državne ceste D8 koja se odnosi na ulicu Ivana Zajca i ulicu Riva u vremenu od 20,00 do 24,00 sata, pri čemu će se autobusi javnog gradskog prijevoza kao i sav ostali promet koji dolazi iz zapadnog dijela grada preusmjeravati preko Manzonijeve ulice na sjeverni prometni koridor (F. la  Guardia, Pomerio, Žrtava fašizma). Međutim omogućit će se nesmetano funkcioniranje autobusnog kolodvora na Žabici, gdje će svi autobusi u odlasku prometovati preko sjevernog prometnog koridora.
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

Boki651

danas opet kolaps u gradu

kico101

Ja u 16,30 prošao iz Martinšćice do Delte brzinom munje. Ciglih 5 minuta. Gdje li su nestali? ;D ;)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Citat: kico101  u Srpanj 18, 2008, 20:10:21
Ja u 16,30 prošao iz Martinšćice do Delte brzinom munje. Ciglih 5 minuta. Gdje li su nestali? ;D ;)

Hehe, trebal si poć prema Novom Listu  ;)  30-k minuta se vozilo sa Krnjeva do Ž. Kolodvora.

Boki651

x 7a je totalno bio izgubio vozni red, vozili su svakako. :lol:

kico101

TBJ u subotnje rano poslijepodne, pa i nije baš prepun: ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Od Pondejeljka 01.09. zimski vozni red na svim linijama.