Autobusi sportskih klubova

Autor busi, Siječanj 12, 2009, 15:08:36

mansg313

Citat: conecto  u Listopad 10, 2009, 10:15:56
Citat: St!pe  u Listopad 09, 2009, 21:30:25
Nije nogometni ali je hrvatski.(p.s. neka moderatori premjeste post kada naprave odgovarajuću temu ;))
http://www.index.hr/sport/clanak/rk-zagreb-kupio-luksuzan-autobus-vrijedan-300-tisuca-eura/454531.aspx

Očito RK Zagreb postaje u hrvatskom rukometu nešto kao NK Dinamo u nogometu, ali barem ima rezultata i u Europi. Dok će se oni voziti u novom Starlineru rukometni prvoligaš RK Dubrava koristi ZET i njihove školske Lion's Classice, ako idu malo dalje mogu bit sretni i dobiti Lion's Regio s 53 sjedala kojima se ne daju ni nasloni spustiti. Slično je i sa ženskim rukometom, npr. RK Trešnjevka.
Da a kome onda rentaju g.b 5 i onog bijelog UL 364 ???

mate

Citat: mansg313  u Listopad 10, 2009, 18:38:43
Citat: conecto  u Listopad 10, 2009, 10:15:56
Citat: St!pe  u Listopad 09, 2009, 21:30:25
Nije nogometni ali je hrvatski.(p.s. neka moderatori premjeste post kada naprave odgovarajuću temu ;))
http://www.index.hr/sport/clanak/rk-zagreb-kupio-luksuzan-autobus-vrijedan-300-tisuca-eura/454531.aspx

Očito RK Zagreb postaje u hrvatskom rukometu nešto kao NK Dinamo u nogometu, ali barem ima rezultata i u Europi. Dok će se oni voziti u novom Starlineru rukometni prvoligaš RK Dubrava koristi ZET i njihove školske Lion's Classice, ako idu malo dalje mogu bit sretni i dobiti Lion's Regio s 53 sjedala kojima se ne daju ni nasloni spustiti. Slično je i sa ženskim rukometom, npr. RK Trešnjevka.
Da a kome onda rentaju g.b 5 i onog bijelog UL 364 ???

Ja sam jednom vidio gbr.5 u Sl.Brodu, bio dovezao kosarkase Cibone na utakmicu u Brod

conecto

Da, GB 5 pretežno vozi Cibonu!
A ZET vozi mnoge zagrebačke klubove besplatno i to je neka vrsta donacije ili sponzorstva sportovima koji baš i nemaju dovoljno novca za svoje aktivnosti.
Naravno da se RK Zagreb i RK Dubrava ne mogu usporediti po mnogo toga (pa ni po igri), ali mislim da se s ovim Starlinerom ipak pretjeralo s obzirom na stanje u rukometu koji je zadnjih godina neutemeljeno pojeo mnogo novca u Hrvatskoj (samo ove dvorane koje još i sad mnogo koštaju i ne mogu se financijski pokriti). Bojim se da će im ubrzo nedostajati tih 300 i kusur tisuća eura za pametnije svrhe. Kvalitetno se mogu voziti na utakmice i u puno jeftinijem autobusu, a na mnoge međunarodne susrete ionako putuju avionom.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

travego 580

#33
Dok se naši VATRENI voze u dedici Starlineru od CB-a,njihove kolege iz Njemačke se voze u ovoj mrcini.Izvor Touring carteam-Marcel.Fototopic.net

shef

Kako je španjolska liga prilično popularna evo vam par njihovih (izvor:www.camionesclasicos.com):



Irizar PB na Scaniji - Real Sociedad:






Ayats Atlantis na Mercedesu - Deportivo La Coruna:






Farebus Califa na Mercedesu - CF Cordoba:






Irizar PB na MAN-u - Atletico Madrid:






Sunsundegui Sideral na Volvu - Sevilla FX:






Sunsundegui Sideral na Scaniji - Racing Santander:






i na kraju jedna "strankinja" - Setra S 417 HDH  -  Sporting Gijon:


Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Kočijaš

travego  :-)

Man lion's coach


Ovo je slika sa mog putovanja u Tursku, naime ovaj autobus je doveo igrace wolfsburga u istanbul, utakmica besiktas vs wolfsburg

Tomek

Naš član lega mi je poslao ovu fotku Setre S415GTHD koju je fotkao u Austriji 2008. i koja je vozila našu repku na Euru 2008.


Man lion's coach

Mecka :) kao da su je prefarbali, sada mi ljepse izgleda vec sto je izgledala prije ;)


The_Dubster

baš mi se sviđa ovako ovak šema, i nadam se da će je neko uskoro uhvatiti malo bolje i iz više uglova  ;)

conecto

#40
Mercedes Tourismo njemačke nogometne reprezentacije.



A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

#41
Renault Iliade - FC Wacker Innsbruck





A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Tomek


5AR

FC Viktoria Plzen Češka, Scania Irizar PB


hochdecker