Blaguss (Wien, Agora Hungary, Slovakia)

Autor erobuss, Siječanj 15, 2008, 18:12:22

busfan

Citat: nibuss  u Veljača 21, 2012, 20:20:16
imate li neku drugu sliku osim ovog crvenog....dosadan je vise..


Postoje valjda moderatori da to procjene, a ti bi trebao pokazati malo vise postovanja prema clanovima koji se trude i odvajaju vrijeme da slikaju.

nibuss

stvarno je dosadan :)...a momcima svaka cast za slike...ja nikog nisam uvredio...i nemoj tako....

Tomek

Gužve su povodom praznika rada pa nam je u Zagreb iz Beča malo prije stigla katnica

Tomek


Mirta

#79
Jučer na Kaptolu



Nikad ne reci:"Nikad!".

hochdecker

Na mobile.de osvanulo čak 5 Blaguss Setri. 431 DT, 417 GT-HD, 411 HD, 415 UL I 415 GT-HD. Sve navedene novijeg godišta 07/08 s malo kilometara  ???

Man lion's coach

Vjerovatno posljedica nabavke novih autobusa .. Sada za potrebe eura.

lerotai

da to samo mogu biti te. nedavno je bilo u nas u novinama o tim autobusima...
no sikiriki

Tomek

Blaguss redovito mijenja svoj vozni park svakih 5 godina, većinu buseva prodaje kad su 5 godina stari, rijetko koji bude dulje.

Marek

Jučer je na liniji za Beč vozila jedna 417 GT HD koju još nismo imali. Bijele je boje i obljepljena je sa nekom kartom,mislim da karta prikazuje sve njihove linije. Slike? Subota,nedjelja?

shef

Da malo konačno presiječem ovu beskonačnu ergelu Setri, namučio sam se ko magarac da nađem sliku Berkhofa prilagođenog za prijevoz invalida, ali evo ga konačno (autor Michael Taylor):
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

hochdecker

Citat: Tomek  u Lipanj 21, 2012, 20:54:44
Blaguss redovito mijenja svoj vozni park svakih 5 godina, većinu buseva prodaje kad su 5 godina stari, rijetko koji bude dulje.

OK ako je tako, ali stvarno su majstori ako financiraju jednu 431 DT s 500.000km u 4 godine :D

Man lion's coach

500.000 * 1.5 eura = 750.000 - Znaci ona je davno sebe otplatila ;)

Marek

Evo ona Setra o kojoj sam vam pričao.

W-6216-MW


tomekk

Ova je sad redovita na liniji za Wien umjesto one koja je bila obljepljena u crveno...
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga