Pitanja korisnika i obavijesti moderatora

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 18:55:56

Boki651

Nije mi jasno kako netko može doći na neki specijalizirani forum, i onda pričati o nečemu 10-om, a takvih ima, ovdje to i nije toliko izraženo u usporedbi sa CM forumom.

Servis

Ajde, kad je tako pogledati ću kako se sakriva broj postova.

I pošaljite svi PP nama u osoblju sa vašim popisom spammera pa ćemo vidjeti na anketi tko su najgori. Mada se otprilike već zna, no demokracije radi.

man134

ako ces sakrit br postova odlicno,onda bar nesto stavi pocemu cemo se razlikovati i da se zna koji je clan bolji i vise zna itd....

tamlover

Citat: man134  u Siječanj 21, 2008, 11:25:32
nesto stavi pocemu cemo se razlikovati i da se zna koji je clan bolji i vise zna itd....

Ovo pišeš već drugi put u kratkom vremenu! Mislim da je to baš simptomatično, jelda?? Ti si najbolji.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

man134

Citat: tamlover  u Siječanj 21, 2008, 11:59:59
Citat: man134  u Siječanj 21, 2008, 11:25:32
nesto stavi pocemu cemo se razlikovati i da se zna koji je clan bolji i vise zna itd....

Ovo pišeš već drugi put u kratkom vremenu! Mislim da je to baš simptomatično, jelda?? Ti si najbolji.
ne ja sam najgori,i tvoj me br postova malo cudi u jedno destak dana naparvio si 70 postova ali ti si suradnik ako jos nesto imas obrati se preko PP ;)

Tomek

Neki su mi poslali pp-ove, molim i ostale članove da se priključe i da jave tko im najviše smeta.

Boki651

Citat: prljavibluzer  u Siječanj 20, 2008, 23:13:59
Ajde, kad je tako pogledati ću kako se sakriva broj postova.

I pošaljite svi PP nama u osoblju sa vašim popisom spammera pa ćemo vidjeti na anketi tko su najgori. Mada se otprilike već zna, no demokracije radi.

Kategorički odbijam sudjelovat u ovom javnom  linču

davor

pozdrav.

nisam dugo clan foruma, ne pisem puno (ako nemam nikaj pametnog za reci ;D ;D), ali zato redovito citam vase postove. nisam stekao dojam da ima nekih grubosti.  zar su stvarno potrebne takve drasticne metode?? ???

shef

Nekako mi se čini da sam ovaj film već gledao.
Drago moje osoblje foruma, ima vas sve više, ali rezultati zato nisu bolji.
Upotrebite ovlasti, brišite i banirajte, a ne nekakve javne liste kojima će se nekoga (danas narancastog, man134, neobusa, sutra mene) javno osuditi kao spamera, da bi se zatim dogodilo...što??
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Boki651

Shef ima pravo, ovo glasanje, liste, nemaju smisla.

Zna se, ako netko krši pravila, opomena, ako se ogluši o opomenu, ban, pa koliko god trajao.

Spam se rješava odmah, trenutna reakcija je najbolja.

Neki neće razumjeti razloge bisanja pojedinog posta, ali ako budete svakome polagali račune, nikad neće biti reda.

Mene na CM forumu zovu brisač (bedast naziv), ali zato kad sam ja online nema ni spama. A mnogi su mi slali pp-ove sa rečenicom: Možeš slobodno brisat moj account.

Pravim se da takve p-ove ne vidim, tj. ignoriram ih.

shef

Uvedite neka od najosnovnijih pravila, ali da ih se onda svi pridržavajte/mo.

Ova sam samo copy/paste s jednog foruma:
Zabranjeno je
- Izazivanje svađa, trollanje, spamanje, vrijeđati sugovornika na temelju vjerske, nacionalne, političke, spolne, imovinske ili bilo koje druge pripadnosti ili orijentacije; slati na PM i javno objavljivati propagandne poruke u svrhu isticanja superiornosti jedne vjere, rase, ideologije i sl.
- Neumjereno i neprikladno reklamirati vlastite forume i(li) web stranice!
- Koristiti više od jednog nadimka.
- Objavljivati osobne i privatne podatke drugih korisnika.
- Objavljivati nesuvisle i nepotrebne odgovore, npr. ''Slažem se!'', ''Potpisujem!'', ''Da!'', ''Smajlić!''.
- Objavljivati potpise veće od 20KB ili 300px gledano u MSIE pri rezoluciji 1280x1024px i text-size medium.
- Kršiti zakone RH koje se odnose na autorska prava i zaštitu djece.

Možda i zabranu objavljivanja fotki većih od 800x600 px

Ima vas ako se ne varam osam + suradnik (ma što to značilo), pa si podijelite ovlasti da svi mogu moderirati sve, preko dana koliko pratim uvijek je netko na forumu i može intervenirati
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Boki651

Ne znam s kojeg si foruma izvukao ova pravila, ali oni definitivno u nekim stvarima pretjeruju, što se tiče tih zabrana.

Servis

Je, ova privatna prozivanja su definitivno previše, malo sam se i ja zaletio jer nisam imao baš vremena razmišljati o tome. No to je kao trebala biti najdemokratičnija metoda za kojom, očigledno nema potrebe.

Ikar je napisao pravila ali ih je zaboravio objaviti, sad sam mu poslao poruku da ga "malčice podsjetim". Već sam im rekao da se ne ustručavaju iskoristit ovlasti. 2 upozorenja + pa jednotjedni ban. I mirni svi.

tamlover

Citat: man134  u Siječanj 21, 2008, 12:31:40
ne ja sam najgori,i tvoj me br postova malo cudi u jedno destak dana naparvio si 70 postova ali ti si suradnik ako jos nesto imas obrati se preko PP ;)
Kad te budem privatno trebao onda ću ti poslati pm.
Ja kao suradnik nemam nikakve posebne povlastice u odnosu na tebe, nit broj mojih postova ima veze s tim rankom. Zašto sam suradnik? Hm, iskreno, samo pretpostavljam i vjerujem da rad na news portalu može opravdati taj rank.
Mojih zadnjih 70 postova, ili svih XXX možeš slobodno quotati i prigovarati...

A fascinira me kako pratiš broj postova, to je očito za tebe stvar prestiža. Ja bih na mjestu admina ovog foruma tebi unaprijed dodijelio 1000 postova i nadao se da bi nas tada neopterećen brojem koji moraš "stizati" malo manje zamarao.

Samo sam primjetio da si 2 puta napisao jedno te isto, a pošto ti ne znaš podnjeti kritiku, i još si k tome bezobrazan (jer ironiziraš!) ne obraćaj mi se više!
A tebe nek kritiziraju oni kojima je to ovdje zadatak, suradniku to ne piše u opisu ranka  ;).
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Ivan1983