Autotrans PJ Brač

Autor ivog, Prosinac 18, 2007, 16:53:02

markost

Je sinoć je  Regio bija u splitskoj luci čeka trajekt.

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

lussin


zivcani

zasto ne izgleda sjajno?koliko je kilometara prešao dobro se drži

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

conecto

#111
Supetar prije mjesec dana











A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

podgora

Webkamera bol setrica odmara

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Portos

#113
30.7. ÷ 6.8.2016. ljetovao sam u Supetru te na zamolbu 2 forumaša koji su stručnjaci za AT poslikao vozni park.

1035   





1181 i 1051





1247   



   


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

1303   









1344   



   



1397   




PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

1401   



1447   

   



1474   





1503   




PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

Na 3 ili 4 autobusa namontirani su nosači za bicikle i prijevoz istih se ne naplaćuje. Međutim na voznom redu nigdje nije naznačeno koje polaske će voziti autobus sa mogućnošću prijevoza bicikla. Budući sam na Braču bio biciklom, 2 puta sam ozbiljno razmišljao vratiti se do Supetra sa biciklom na nosaču međutim oba puta (iako sam na kraju ipak odlučio pedalirati) je na polascima vozio autobus bez nosača za bicikle. Stoga preporuka nadležnima (ukoliko čitaju) da jasno naznače koje polaske voze autobusi s nosačima za bicikle.
Ne znam da li sam uspio poslikati sve autobuse PJ Brač ali to će znati stručnjaci s ovog foruma.
Hvala kolegi 5AR na pomoći oko fotki autobusa.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

sniff


netko

Prije par dana se prevrnuo jedan autobus (ATR) na Braču. Nitko nije ozlijeđen jer nije ni bilo putnika, a ovo je jedino što sam uspio pronaći......Ima slabo teksta, osim slike prevrnutog autobusa (ako je istinita).

Članci su valda istiniti. ???
Članak 1. Snijeg.
http://braconline.com.hr/bracke-vijesti/crna-kronika-brac/17668-prevrtanje-autobusa.html

Članak 2. Bez snijega.
http://www.brac-online.com.hr/2017/01/prevrnuo-se-autobus-na-cesti-izmedju.html
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.