Damy Tours, Sarajevo

Autor stipe15, Kolovoz 25, 2008, 22:45:39

stipe15

Damy Tours d.o.o.
Sarajevo, Džemala Bijedića 195a
tel: +387 33 455 350






AiN_forever

Ja sam se vozio u ovom autobusu kad sam isao za Šibenik unutra je pravo napucan ,kozna sjedista, klima, zelena svjetla......Ova scanija je tad isla za sibenik, a man lion top coach za zadar. Oba autobusa su bila puna...  Mah Zeba tours drzi vecinom nocne linije...

A gdje je ovo slikano ???

stipe15


CroHerc

Zebina katnica imala udes kad je vozila maturante iz Mostara u Španjolsku.   Još jedan AUTOHERC-ov man tom prilikom išao u Španjolsku.

Zna li tko o kojem se autobusu radi.

elvis

Zeba ima spratnog neoplana,ne znam koje godiste,inace u odlicnom stanju,do nedavno je bio crvene boje,pa su ga lakirali u bijelo...

aaaaa

Citat: elvis  u Prosinac 03, 2008, 21:45:25
Zeba ima spratnog neoplana,ne znam koje godiste,inace u odlicnom stanju,do nedavno je bio crvene boje,pa su ga lakirali u bijelo...
Dobuledecker je (nemojte se iznenaditi) 91. godište ali je rađena reparacija enterijera i ekterijera i izgleda odlično. Mjenjane su karambolke štop svjetla farovi i sl.....

elvis

posljednjih nekoliko sedmica njihovi autobusi ne micu iz baze,Man S2000 MEGA,spratni Neoplan,Scanie,jedino MB 815 midibus negdje ide,ali ne daleko od Sarajeva

aaaaa

Čuo sam da to ima veze sa onom pričom o zaplijenjenoj drogi u njihovom busu za Švedsku

Zeba

Citat: elvis  u Prosinac 03, 2008, 21:45:25
Zeba ima spratnog neoplana,ne znam koje godiste,inace u odlicnom stanju,do nedavno je bio crvene boje,pa su ga lakirali u bijelo...
U vecini stvari ste u pravo ali imate i jednu veliku gresku, i niste bas toliko informisani. Pozdrav iz Sarajeva.

Zeba

Da deker je prefarban i urađen komlet iz nova, sve i enterijer i exterijer kao i jos puno toga.
Zeba Tours doo Sarajevo

elvis

prije svega dobrodosli na forum,a mi smo tu da bismo bili informisani,i da damo informacije kojima raspolazemo ;)
sve informacije koje vi objavite su dobrodosle,bilo rijeci bilo slike

elvis

onaj MB 0815 vise nije u njihovom vlasnistvu,danas sam ga vidio na AS u Sarajevu sa reklamom Bosnaexpres Doboj-jug

AiN_forever

#12
scanija  :D ;)





AiN_forever

man lion's       stariji    unutra :D   al nisam uspio s vana slikati  :(


elvis

#14
ovih dana svim firmama fali buseva,ali Zeba nema takvih problema,on ima viska

Citat: elvis  u Travanj 23, 2009, 17:20:46
kazem da su vec krenule ekskurzije,izleti,prevoznici grabe sve sto mogu,a Zebini leze u garazi...nemaju posla